Gorenje GI3201BC indukční varná deska
Kód: GI3201BCCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" subtitle="Gorenje GI3201BC – indukční varná deska" text="Indukční varná deska Gorenje GI3201BC je kompaktní řešení s praktickými funkcemi pro rychlé a bezpečné vaření. Nabízí pohodlné ovládání, extra výkon a bezpečnostní prvky vhodné pro domácnosti s dětmi."][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Proč si vybrat Gorenje GI3201BC?" list="**Kompaktní řešení**\nDeska se hodí i do menších kuchyní.;**Rychlé vaření**\nFunkce PowerBoost zkrátí dobu ohřevu.;**Pohodlné používání**\nČasovač vám usnadní kontrolu nad přípravou jídel.;**Bezpečnost**\nDětský zámek a indikátory zbytkového tepla chrání vaši domácnost." listType="nečíslovaný" img="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.parolek-shop.cz/user/shop/big/40978_gorenje-gi3201bc.png?6866474b"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Dětský zámek" text="Funkce dětského zámku zabrání nechtěnému spuštění desky a zajistí větší bezpečnost v domácnosti." img="https://static14.gorenje.com/mabagor/imagelib/full/5/b/5b07635e36eecf33b07efa6072d31ab4_237519_2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Indikátory zbytkového tepla" text="Indikátory ukazují, která zóna je stále horká, což zvyšuje bezpečnost a umožní využít zbytkové teplo." img="https://static14.gorenje.com/mabagor/imagelib/full/9/9/99bc5e8c8b7e38947ddb5546281cf27b_233226_2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**Indukční deska Gorenje GI3201BC ohřívá pouze nádobu, nikoli plochu okolo, čímž šetří energii a zvyšuje bezpečnost při vaření.**"][/mimebox]
[faq iconTitle="/user/documents/mime/src/icon/iconFaq.svg" title="Často kladené dotazy" bg="#F6F6F6"] [mimebox type="faq" titleFaq="Je deska vhodná do menších kuchyní?" textFaq="Ano, díky svému kompaktnímu rozměru se hodí i do menších prostor." ][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Jak funguje funkce PowerBoost?" textFaq="PowerBoost dodá extra výkon, čímž urychlí proces ohřevu a zkrátí dobu vaření." ][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Má deska bezpečnostní prvky?" textFaq="Ano, je vybavena dětským zámkem a indikátory zbytkového tepla pro větší bezpečnost." ][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="K čemu slouží indikátory zbytkového tepla?" textFaq="Svítí, dokud je zóna horká, což varuje před dotykem a umožňuje využít teplo pro ohřívání nebo rozmrazování." ][/mimebox] [/faq]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Indukční varné desky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 3838782702839 |
| Barva: | Černá |
| Provedení: | Zkosení - 1 strana |
| ? Šířka: | 30 cm |
| Produkt: | Indukční varná deska |
| Značka: | Gorenje |
| Max. příkon: | 3600 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | Levné, 5000-8000 Kč |
| Dětský zámek: | Ano |
| PowerBoost: | Ano |
| Materiál desky: | Sklo |
| Ovládání: | Dotykové |
| Série: | G400 |
| Montážní otvor: | 28x49 cm |
| Výbava varné desky: | PowerBoost, Dětský zámek, Minutka |
| Vzhled: | Moderní |
| Časovač: | Ano |
| MultiSlider ovládání: | Ne |
| Varné místo přední: | Indukční varná zóna |
| Ø přední (mm): | 230 |
| Výkon var. místa přední: | 1500 W |
| 2. výkon var. místa přední: | 2000 W |
| Varné místo zadní: | Indukčná varná zóna |
| Ø zadní (mm): | 145 |
| Cooking zone power behind: | 1200 W |
| 2. cooking zone power behind: | 1600 W |
| Funkce StayWarm - udržování konstantní teploty: | Ne |
| Funkce SoftMelt - šetrné rozpouštění: | Ne |
| Uzamčení ovládání: | Ne |
| Bezpečnostní funkce: | Ano |
| Maximální šířka otvoru pro zabudování: | 285 mm |
| Šířka vest. otvoru min.: | 283 mm |
| Minimální výška otvoru pro instalaci: | 70 mm |
| Minimální hloubka otvoru pro instalaci: | 490 mm |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 58x300x520 mm |
| Možnost doplňkových služeb: | Ano |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 55x280x490 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/logo-gorenje.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Gorenje" list="**Jednodušší život každý den**\nGorenje vyvíjí spotřebiče s jasným cílem – zjednodušit váš každodenní život. Méně starostí, více pohodlí a více času na to, co vás baví.;**Chytré technologie, které myslí za vás**\nAdaptivní technologie se učí vaše návyky, automatické programy optimalizují výkon a vy si užíváte perfektní výsledky bez složitého nastavování.;**Design, který má styl**\nGorenje spolupracuje se světovými designéry jako Pininfarina nebo Philippe Starck. Výsledkem jsou spotřebiče, které nejen fungují, ale i skvěle vypadají.;**Oceněná kvalita**\nDesítky mezinárodních ocenění jako Red Dot nebo IF Design Award potvrzují vysokou úroveň designu, inovací i kvality.;**Silné zázemí a globální značka**\nGorenje je součástí skupiny Hisense a působí ve více než 90 zemích. Díky tomu nabízí spolehlivost, dostupnost i moderní technologie." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Už více než 70 let vám přinášíme jednodušší život" text="Z malé dílny ve Slovinsku vyrostlo Gorenje v mezinárodní značku, která dnes patří mezi přední výrobce domácích spotřebičů. Jejím cílem je jediné – zjednodušit a zpříjemnit váš každodenní život." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Buďte jiní a výjimeční" text="Spotřebiče Gorenje jsou navržené tak, aby odpovídaly vašemu životnímu stylu i osobnosti. Kombinují inovace, funkčnost a design, který se odlišuje od běžného standardu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zjednodušte si život díky inovacím" text="Každá technologie Gorenje má jediný cíl – usnadnit vám každodenní fungování. Spotřebiče se stanou vašimi pomocníky, kteří šetří čas a umožní vám věnovat se tomu, co je opravdu důležité." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie, které slouží vám" text="Spotřebiče Gorenje se přizpůsobují vašim návykům. Díky inteligentním funkcím a jednoduchému ovládání získáte perfektní výsledky bez zbytečné námahy." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Design od světových tvůrců" text="Gorenje spolupracuje s předními designéry jako Pininfarina, Karim Rashid nebo Philippe Starck. Výsledkem jsou ikonické spotřebiče, které promění každou domácnost v stylové místo." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Ocenění, která mluví za vše" text="Gorenje pravidelně získává prestižní ocenění jako Red Dot Award nebo IF Design Award. Ty potvrzují špičkový design, kvalitu i technologickou vyspělost značky." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Silné zázemí a globální inovace" text="Od roku 2018 je Gorenje součástí skupiny Hisense. Díky tomu má přístup k moderním technologiím, výzkumným centrům po celém světě a silnému globálnímu zázemí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Gorenje spolupracuje se světově uznávanými designéry jako Pininfarina nebo Philippe Starck? Díky tomu získáváte spotřebiče, které jsou nejen funkční, ale i designovým prvkem vaší domácnosti.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Naše mise" src="https://www.youtube.com/watch?v=4XJH6s8IbZ8&feature=youtu.be"][/youtube-video]