Kluge KCN2251J vestavná kombinovaná lednice
Kód: KCN2251JCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Vestavná kombinovaná chladnička No Frost; Energetická třída E; Celkový čistý objem 251 litrů; Elektronická regulace teploty; Montážní konzole pro vestavbu; Roční spotřeba energie: 229 kWh; Doba skladování při výpadku proudu: 8 hodin; Hladina hluku: 35 dB (A); Rozměry (VxŠxH): 177,2 x 54,0 x 55,0 cm; Hmotnost: 57 kg.
Chladicí část: Objem 178 litrů; Systém No Frost; Funkce Super Cool; Humidity zásuvka s policí; Režim Prázdniny; Vnitřní LED osvětlení; 2 nastavitelné police z bezpečnostního skla; 3 poloviční přihrádky ve dveřích a 1 standardní přihrádka ve dveřích, přihrádka na lahve, držák na vajíčka.
Mrazicí část: Objem 73 litrů; Systém No Frost; Funkce Super Freeze; Mrazicí kapacita: 6 kg/24h; 2 výsuvné zásuvky; horní výsuvná přihrádka, forma na led.
- Vestavná kombinovaná chladnička s mrazákem dole
- Elektronické ovládání a elektronické řízení teploty
- Čistý objem chladničky / mrazničky: 178 l / 73 l
- Total No Frost ● Automatické odmrazování
- LED osvětlení ● Humidy Zone
- Funkce: Super chlazení, Super mrazení, Dovolená
- Roční spotřeba energie: 229 kWh
- Mrazící výkon 6 kg/24 h ● Výdrž bez proudu 8 h
- Energetická třída E ● Hlučnost 35 dB(A)
- Rozměry (VxŠxH): 177,2 x 54 x 55 cm
No Frost
Systém chlazení NO FROST zabraňuje vytváření vnitřní námrazyLED osvětlení
Úsporné osvětlení na bázi světelných diod.Nízká hlučnost
Nízká hlučnost chladniček KlugeSuper chlazení
Super chlazení pro rychlé dosažení požadované chladící teplotyVysoký mrazící výkon
Vysoký mrazící výkon až 12 kg/24 hodin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné lednice |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky bezplatný servis |
| Hmotnost: | 63 kg |
| EAN: | 8588008219997 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | E |
| Mrazák: | Dole |
| Technologie: | NoFrost |
| Značka: | Kluge |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | 15000-20000 Kč |
| Výbava: | Mrazák |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Objem přesně: | 251 l |
| Objem lednice: | 178 l |
| Objem mrazáku: | 73 l |
| ? Roční spotřeba energie: | 229 kWh |
| Akumulační doba (výdrž při výpadku proudu): | 8 h,min |
| Emise hluku šířeného vzduchem chladničky: | 35 dB(A) |
| Třída hlukových emisí chladničky: | B |
| Nastavení teploty: | Elektronické |
| Zobrazení nastavení: | Digitální |
| Displej: | LED |
| Elektronické řízení teploty: | Ano |
| Odmrazování: | NO FROST |
| Vnitřní osvětlení: | LED |
| Funkce prázdniny: | Ano |
| Chladivo: | R600A |
| Počet kompresorů: | 1 |
| Délka napájecího kabelu: | 170 cm |
| Umístění napájecího kabelu: | Dole |
| Nastavitelné nohy: | Ano |
| Výstražná signalizace otevřených dveří: | Ano |
| Obsahuje chladící část: | Ano |
| Nízkoteplotní zóna: | Ano |
| Automatické odmrazování chladničky: | Ano |
| Funkce "Super chlazení": | Ano |
| Držák lahví: | Ano |
| Počet polovičních přihrádek ve dveřích: | 3 ks |
| Přihrádka ve dveřích na lahve: | Ano |
| Typ mrazničky: | Zásuvková |
| Třída mrazení (značená počtem hvězd): | 4* |
| Počet zásuvek: | 2 |
| Horní nízká výsuvná přihrádka: | Ano |
| Mrazící výkon: | 6 kg/24 h |
| Funkce "Rychlé mrazení": | Ano |
| Odmrazování mrazáku: | Automatické |
| Hmotnost netto: | 57 kg |
| Výška min.: | 177,8 cm |
| Výška max.: | 178,2 cm |
| Šířka min.: | 56 cm |
| Šířka max.: | 56,8 cm |
| Hloubka min.: | 56 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.