Philco PHEM 1001 Automatické espresso + Sleva 10% při zadání kódu "SLEVA10"
Kód: PHEM 1001CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Vychutnejte si skvělou a bohatou chuť šálku espressa či cappuccina v pohodlí vlastního domova.Aroma čerstvě namleté kávy ve spojení s lehce našlehanou mléčnou pěnou přináší jedinečný zážitek pro pravé milovníky kávy.
Nejmodernější technologie, inteligentní ovládání a oceněný italský design činí z kávovaru Philco PHEM1001 špičkový výrobek.
- Výběr z 6 druhů nápojů (Cappuccino, Espresso, Latté, Long Coffee, mléčné pěna, horká voda)
- Nejmodernější systém napěňování mléka
- Inteligentní ovládání
- Individuální nastavení velikosti, intenzity a teploty nápoje
- Příprava ze zrnkové i mleté kávy
- Zabudovaný ocelový mlýnek na zrnkovou kávu (5 stupňů nastavení hrubosti)
- Elektronické ovládání teploty
- Funkce předspaření
- Výškově stavitelná výpusť (80 – 140 mm)
- Osvětlení šálku
- Uživatelská statistika o počtu připravených nápojů
- Nastavitelné množství kávy a vody
- Možnost naprogramování automatického vypnutí přístroje
- Možnost nastavení úsporného ECO režimu
- Indikátor plnosti nádoby na vodu a mlýnku na kávu
- Automatické čistící a odvápňovací funkce
- Nastavení tvrdosti vody
- Odnímatelná odkapávací mřížka s indikátorem naplnění
- Mimořádně tichý přístroj
- Menu v českém a anglickém jazyce
- K tomuto modelu je možné dokoupit filtační patronu PHWF 1000
Vlastnosti
| Tlak | 19 bar |
| Objem zásobníku na vodu: | 1,8 l |
| Nastavitelná hrubost mletí | 5 stupňů |
| Kapacita zásobníku na zrna: | 250 g |
| Kapacita kontejneru na kávovou sedlinu: | 15 porcí |
| Materiál: | plast/nerez |
| Příkon: | 1400 W |
| Barva: | černá |
| Rozměry (v x š x h): | 37 x 30 x 40 cm |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Délka přívodního kabelu: | 120 cm |
| Napětí a frekvence: | 220-240 V, 50/60 Hz |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automatické kávovary |
|---|---|
| Hmotnost: | 14.676 kg |
| EAN: | 8590669151295 |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Automatický |
| Produkt: | Automatický kávovar |
| Značka: | Philco |
| Příkon: | 1400 W |
| Typ akce: | Zimní výprodej |
| Objem nádržky: | 1,8 l |
| Tlak: | 19 bar |
| Zásobník na zrna: | 250 g |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 370x300x400 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

