Philco PHSM 9000 Multifunkční robot + Sleva 10% při zadání kódu "SLEVA10"
Kód: PHSM 9000CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Extrémně výkonný a všestranný přístroj PHSM9000 nahradí celý arzenál kuchyňských spotřebičů. Robot šlehá, hněte, míchá, mixuje, mele maso, strouhá, odšťavňuje, tvaruje cukroví, plní klobásy a ještě mnohem víc.Vlastnosti a funkce
- Celokovová konstrukce včetně převodů
- Planetární míchání pro dokonalé promísení ingrediencí
- Nerezová nádoba o objemu 5 l
- 6 rychlostí + pulsní režim
- Kovový hnětací hák, šlehací a plochá metla se speciální nepřilnavou úpravou
- Odklopné rameno pro snadnou obsluhu
- Plastový kryt nádoby s otvorem pro přidávání surovin
Bohaté příslušenství:
- Šlehací metla
- Plochá metla
- Hnětací hák
- Mlýnek na maso (s nástavci pro plnění klobás a párků + tvořítko na cukroví)
- Skleněný mixér (objem 1,5 l)
- Struhadlo (se 3 nástavci)
- Lis na ovoce (systém pomalého odšťavnění)
- Kryt kovové nádoby
Vlastnosti
| Objem kovové nádoby: | 5 l |
| Objem skleněného mixéru: | 1,5 l |
| Počet rychlostních stupňů: | 6 + Pulse |
| Počet nástavců struhadla: | 3 (jemné, hrubé, plátky) |
| Počet nástavců na plnění střívek: | 2 (malý, velký) |
| Počet mlecích disků: | 3 |
| Materiál: | kov |
| Příkon: | 1200 W |
| Barva: | bílá |
| Rozměry bez nástavců (v x š x h): | 33x36x18 cm |
| Hmotnost (bez příslušenství): | 7,25 kg |
| Délka přívodního kabelu: | 90 cm |
| Napětí a frekvence: | 220-240 V, 50/60 Hz |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.055 kg |
| EAN: | 8590669173198 |
| Barva: | Nerezová |
| Produkt: | Robotický mixér |
| Značka: | Philco |
| Typ akce: | Zimní výprodej |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

