Philco PHWK 1740 Chytrá skleněná rychlovarná konvice + Sleva 10% při zadání kódu "ZIMA10"
Kód: PHWK 1740CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Konvice PHILCO PHWK 1740 nabízí jednoduchý elegantní design, vysoce kvalitní zpracování a pokročilé zabezpečovací prvky. Velmi pohodlné je dotykové ovládání na rukojeti, kterým můžete nastavit požadovanou teplotu v rozsahu 30 – 100°C a displej, který zobrazuje aktuální teplotu vody. Rovněž oceníte osvětlení, které mění svoji barvu v závislosti na aktuální teplotě vody. Velmi pomůže také funkci převaření, díky které konvice několikrát přivede vodu k varu a vy tak dosáhnete čistší vody.- Skleněné provedení
- Objem 1,7 l
- Ovládání teploty od 30 do 100 °C po 5ti stupních
- Různé barvy nasvícení dle teploty vody
- LED displej (přesné zobrazení aktuální teploty
- Vícenásobný systém ochrany
- Funkce udržení teploty
- Filtr proti usazeninám
- Funkce převaření vody 1 min. pro její sterilizaci
- Zvuková signalizace
- Ovládání na rukojeti
- Skryté topné těleso
Různé barvy nasvícení
Osvětlení varné konvice mění svoji barvu v závislosti na aktuální teplotě vody.
Vlastnosti
| Kapacita: | 1,7 l |
| Příkon: | 2200 W |
| Materiál: | Sklo/Kov |
| Barva: | Průhledná |
| Rozměry (v x š x h): | 24 x 15,5 x 22,7 cm |
| Hmotnost: | 1100 g |
| Délka přívodního kabelu: | 75 cm |
| Napětí a frekvence: | 220-240 V, 50/60 Hz |
Bezpečnostní systémy
| Automatické vypnutí po dosažení přednastavené teploty |
| Automatické vypnutí při sejmutí z podstavce |
| Ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlovarné konvice |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.805 kg |
| EAN: | 8590669294886 |
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Sklo |
| Produkt: | Rychlovarná konvice |
| Značka: | Philco |
| Objem: | 1,7 l |
| Příkon: | 2200 W |
| Typ akce: | Zimní výprodej |
| Položka byla vyprodána… | |
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
OZ
Ověřený zákazník - Heureka.cz
podle měnící barvy je teplota
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

