Philco PMD 2012 BiX Vestavná mikrovlnná trouba - z expozice + Sleva 10% při zadání kódu "SLEVA10"
Kód: PMD 2012 BIX - 2. JAKOSTCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Záruka: | + 3 roky bezplatný servis po registraci spotřebiče |
| Hmotnost: | 18.28 kg |
| EAN: | 8590669234707 |
| Barva: | Černá, Nerezová |
| ? Výška: | 35-40 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 32 cm |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Systém tepelné úpravy: | Gril, Mikrovlny |
| Produkt: | Vestavná mikrovlnná trouba |
| Značka: | Philco |
| Mikrovlnný výkon: | 800 W |
| Napájecí napětí: | 230 V |
| Rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní objem: | 20 l |
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Cenový rozptyl: | Levné, 6000-8000 Kč |
| Časový displej: | Ano |
| Otevírání dveří: | Levé |
| Otočný talíř: | Ano |
| Typ instalace: | Horní skříňka, Nad troubu |
| Velikost: | Malá |
| Instalace spotřebiče: | 1899,- |
| Možnost doplňkových služeb: | Ano |
| Vzhled: | Moderní |
| Průměr otočného talíře: | x |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 382x594x333 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 380x560x340 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


