Philco PMD 2512 F Volně stojící mikrovlnná trouba
Kód: PMD 2512 FCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící mikrovlnné trouby podle výkonu |
|---|---|
| Záruka: | + 3 roky bezplatný servis po registraci spotřebiče |
| Hmotnost: | 16.05 kg |
| EAN: | 8590669199747 |
| Barva: | Nerezová |
| ? Výška: | 25-30 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 39 cm |
| Počet úrovní výkonu: | 6 |
| Systém tepelné úpravy: | Gril, Mikrovlny |
| Produkt: | Mikrovlnná trouba |
| Značka: | Philco |
| Mikrovlnný výkon: | 900 W |
| Napájecí napětí: | 230 V |
| Rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní objem: | 25 l |
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Cenový rozptyl: | Levné, 2000-4000 Kč |
| Časový displej: | Ano |
| Otevírání dveří: | Levé |
| Otočný talíř: | Ne |
| Typ instalace: | Na skříňku |
| Velikost: | Velká |
| Vzhled: | Moderní |
| Rozměry (VxŠxH): | 287x490x386 mm |
| Distribuce: | CZ |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


