Philco PW 15 KF
Kód: PW 15 KFCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Model Philco PW 15 KF je jednozónová kompresorová vinotéka pro 15 lahví, která uchová vaše vína v té nejlepší kvalitě při vámi nastavené teplotě. Obsahuje odolné tónované sklo dveří proti poškrábání. Víno je uchováno v bezpečí díky chladícímu kompresoru.
Senzory automaticky vyhodnotí současné podmínky ve vinotéce a přizpůsobí je vašemu aktuálnímu nastavení. Vinotéka má interiér osvětlený pomocí LED světel a jednoduché senzorové ovládání.
Pro zobrazení veškerého nastavení pak slouží LED displej. Dveře vinotéky jsou hermeticky uzavřené, ovládací panel je opatřen dětským zámkem.
- Rozsah teploty: +5 až +18°C
- LED osvětlení
- Displej
- Drátěné police
- Senzorické řízení provozu
- Chlazení kompresorem
- Automatické odmrazování
- Nastavitelné nožičky
- Zámek ovládacího panelu
TECHNICKÝ POPIS
Energetická třída : G
Možnost umístění : Volně stojící
Provedení : Vinotéky
Počet dveří : 1
Objem chladničky (l) : 44
Roční spotřeba energie : 0,37 kWh
Počet lahví : 15
Počet polic : 4
Materiál police : Kov
Teplotní rozsah : 5 °C
Ukazatel teploty : LED Displej
Zámek dveří : Ne
Protipachový filtr : Ne
Zaměnitelné otevírání : Ne
Hlučnost : 41 dB
Klimatická třída : N
Výška (cm) : 68.5
Šířka (cm) : 34.5
Hloubka (cm) : 45
Barva : Černá
Hmotnost : 18 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vinotéky podle ceny |
|---|---|
| Záruka: | + 3 roky bezplatný servis po registraci spotřebiče |
| Hmotnost: | 20.1 kg |
| EAN: | 8590669309849 |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
| ? Výška: | 68 cm |
| ? Šířka: | 35 cm |
| ? Hloubka: | 45 cm |
| Produkt: | Vinotéka |
| Značka: | Philco |
| Max. hlučnost: | 41 dB |
| Cenový rozptyl: | Levné, Do 10000 Kč |
| Velikost: | Malé, Úzké |
| Vnitřní osvětlení: | LED |
| ? Klimatická třída: | N |
| Kapacita lahví: | 15, 0-20 |
| Zón chlazení: | Jednozónová |
| Materiál polic: | Dřevěné, Ocelové |
| Celkový objem: | 44 l |
| Výbava vinotéky: | Displej, LED osvětlení, Dřevěné police, Ocelové police |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 685x345x450 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


