Siemens BF550LMR0 Vestavná mikrovlnná trouba iQ300
Kód: BF550LMR0CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Mikrovlnný ohřev a druhy ohřevu- max. výkon: 900 W; 5 stupňů výkonu: 90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 900 W
- vnitřní objem: 25 l
- nerezový vnitřní prostor
- humidClean - hydrolytické čištění
- otočné voliče
- koncept snadné obsluhy - obzvlášť snadné nastavování
- osvětlení vnitřního prostoru
- skleněný otočný talíř: 31.5 cm
- pečicí trouba s bočním otevíráním - závěs dveří vlevo
- tlačítko otevírání
- 1 x otočný talíř
- bezpečnostní vypínání trouby
- spínač kontaktu dveří
- chladící ventilátor
- délka přívodního kabelu: 130 cm
- celkový příkon elektro: 1.45 kW
- napětí: 220 - 230 V
- pro vestavbu do vysoké skříňky o šířce 60 cm
- rozměry spotřebiče (V x Š x H): 382 mm x 594 mm x 388 mm
- rozměry niky (V x Š x H): 380 mm - 382 mm x 560 mm - 568 mm x 550 mm
- „potřebné rozměry naleznete v instalačních materiálech“
Výkon - vysoký výkon a úspora času díky až 900 W.
Postranní otevírání dvířek - ideální pro vestavění do vysoké skříňky.
38 cm vysoká mikrovlnná trouba se postará o přípravu vašeho oběda během velmi kráté doby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 4242003805732 |
| Barva: | Černá, Nerezová |
| ? Čištění: | Hydrolytické |
| ? Výška: | 35-40 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 40 cm |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Systém tepelné úpravy: | Bez grilu, Mikrovlny |
| Produkt: | Vestavná mikrovlnná trouba |
| Značka: | Siemens |
| Max. příkon: | 1450 W |
| Mikrovlnný výkon: | 900 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Vnitřní objem: | 25 l |
| Cenový rozptyl: | 8000-10000 Kč |
| Časový displej: | Ne |
| Otevírání dveří: | Levé |
| Otočný talíř: | Ano |
| Typ instalace: | Nad troubu |
| Velikost: | Velká |
| Série: | iQ300 |
| Instalace spotřebiče: | 1699,- |
| Vzhled: | Moderní |
| Průměr otočného talíře: | x |
| Rozměry (VxŠxH): | 382x594x388 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 380x560x550 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens-test.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodu proč si vybrat Siemens" list="**Technologie bez kompromisů**\nNSiemens patří mezi lídry v inovacích – nabízí chytré funkce, automatizaci a propojení spotřebičů, které vám usnadní každodenní život.;**Precizní německá kvalita**\nKaždý spotřebič je navržen s důrazem na detail, dlouhou životnost a maximální spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout po mnoho let.;**Nadčasový design**\nMinimalistický a elegantní vzhled spotřebičů Siemens perfektně zapadne do moderní kuchyně i domácnosti a dodá jí prémiový charakter.;**Úspora energie i času**\nDíky pokročilým technologiím jsou spotřebiče energeticky efektivní a zároveň šetří váš čas – od rychlého vaření až po inteligentní praní či chlazení.;**Chytrá domácnost na dosah**\nS funkcemi jako Home Connect můžete své spotřebiče ovládat na dálku, sledovat jejich stav a mít domácnost pod kontrolou odkudkoliv." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens9.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Oslnivé století" text="Za posledních 100 let se značka Siemens stala synonymem pro průmyslové technologie, navržené tak, aby do vašeho domova přinesly revoluční změny. Nabízí jedinečné, inuitivní uživatelské zážitky. Včera jsme uvedli na trh produkty, které nadchnou i zítra." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="21. století: Doba Networkingu" text="IoT, internet věcí, změnil naše možnosti networkingu. Fyzická vzdálenost přestala být jakoukoli překážkou. Můžeme žít v různých částech planety a smysluplně napřímo konverzovat. Spotřebiče Siemens komunikují nejen s námi, ale také mezi sebou navzájem." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="2014: Domácí spotřebiče Siemens se připojují" text="Svět je stále propojenější a komunikace vstupuje na všech úrovních do nové éry. Když Siemens v roce 2014 zavedl první domácí spotřebiče s technologií Home Connect, přišla nová forma komunikace i do vašich domovů. Ukázalo se, že chytré technologie umožňují vést domácnost a každodenní život s větší intuicí, než dříve." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="2008: Technologie sušení Zeolith®" text="Jednou z klíčových prorit pro každého výrobce spotřebičů byla a stále je energetická účinnost. Oceňovaná technologie sušení Zeolith® pro myčky nádobí přesně toto splnila. Díky využití speciálního přírodního minerálu se výrazně zefektivnil a zrychlil cyklus sušení - potřebuj o 30 minut méně než cykly běžných myček nádobí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1986: Vestavné kuchyně" text="Mít všechny spotřebiče pro vaření, pečení a chlazení jako volně stojící předměty v kuchyni bylo v té době běžné ve většině kuchyní. Domácí spotřebiče Siemens byly o krok napřed a vyvinuly vestavné domácí spotřebiče. top změnilo uspořádání a styl kuchyně a započalo éru, ve které začal na význam získávat kromě funkčnosti i design." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1973: Trouba, který se sama čistí" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1930: Vývoj absorpční chladničky" text="Na začátku dvacátého století se domácí chladničky stávaly více a více populárními. Společnost Siemens v tomto hrála významnou roli. Například během 30. let 20. století Siemens uvedl na trh domácí chladničky s použitím pokročilého absorpčního systému "Normelli". Jednalo se o optimalizovaný absorpční systém, který využíval místo jednoho hned tři chladící cykly, čímž se zvýšil objem vnitřního prostoru a energetické účinnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1928: Turbo pračka" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Siemens patří mezi průkopníky chytré domácnosti a její spotřebiče můžete propojit přes aplikaci Home Connect? Díky tomu máte svou domácnost pod kontrolou odkudkoliv – ať už jde o spuštění trouby, kontrolu myčky nebo nastavení ideální teploty v lednici.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada iQ700" src="https://www.youtube.com/watch?v=ztbMgKx8aFw"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |