Siemens CF634AGS1 Vestavná mikrovlnná trouba iQ700
Kód: CF634AGS1CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Mikrovlnný ohřev a druhy ohřevu- max. výkon: 900 W; 5 stupňů výkonu: 90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 900 W
- inteligentní invertorová technologie: maximální výkon je regulován až na 600 W při delším provozu.
- vnitřní objem: 36 l
- nerezový vnitřní prostor, skleněné dno
- humidClean - hydrolytické čištění
- elektronické hodiny
- 2,8" barevný textový TFT displej vč. češtiny, dotyková tlačítka, elektronický
- tlačítka s krátkým zdvihem, tlačítko start, válec, otočné voliče
- koncept snadné obsluhy - obzvlášť snadné nastavování
- cookControl 7
- 3 programy pro rozmrazování a 4 programy pro vaření s mikrovlnami
- LED osvětlení
- výklopná dvířka
- designové madlo z nerezové oceli
- 1 x skleněná mísa
- bezpečnostní vypínání trouby
- tlačítko start spínač kontaktu dveří
- chladící ventilátor
- délka přívodního kabelu: 150 cm
- celkový příkon elektro: 1.22 kW
- napětí: 220 - 240 V
- pro vestavbu do vysoké skříňky o šířce 60 cm
- rozměry spotřebiče (V x Š x H): 455 mm x 595 mm x 545 mm
- rozměry niky (V x Š x H): 450 mm - 450 mm x 560 mm - 560 mm x 550 mm
- „potřebné rozměry naleznete v instalačních materiálech“
cookControl7 - automatické programy zaručí nejlepší výsledky vaření.
TFT displej: výborná čitelnost z jakéhokoliv úhlu pohledu.
Výkon - vysoký výkon a úspora času díky až 900 W.
LED osvětlení: optimální, energeticky úsporné osvětlení.
45 cm vysoká vestavěná mikrovlnná trouba je ideálním pomocníkem při rozmrazování, ohřívání nebo přípravu pokrmů v nejkratším možném čase.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 24.6 kg |
| EAN: | 4242003754641 |
| Barva: | Černá, Nerezová |
| ? Čištění: | Hydrolytické |
| ? Výška: | 45-50 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Systém tepelné úpravy: | Bez grilu, Mikrovlny |
| Produkt: | Vestavná mikrovlnná trouba |
| Značka: | Siemens |
| Max. příkon: | 1200 W |
| Mikrovlnný výkon: | 900 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní objem: | 36 l |
| Cenový rozptyl: | Nad 20000 Kč |
| Časový displej: | Ano |
| Otevírání dveří: | Dolů |
| Otočný talíř: | Ne |
| Typ instalace: | Nad troubu |
| Velikost: | Velká |
| Série: | iQ700 |
| Instalace spotřebiče: | 1699,- |
| Průměr otočného talíře: | x |
| Rozměry (VxŠxH): | 455x595x545 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 450x560x550 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens_AG_logo.svg-3.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodu proč si vybrat Siemens" list="**Technologie bez kompromisů**\nNSiemens patří mezi lídry v inovacích – nabízí chytré funkce, automatizaci a propojení spotřebičů, které vám usnadní každodenní život.;**Precizní německá kvalita**\nKaždý spotřebič je navržen s důrazem na detail, dlouhou životnost a maximální spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout po mnoho let.;**Nadčasový design**\nMinimalistický a elegantní vzhled spotřebičů Siemens perfektně zapadne do moderní kuchyně i domácnosti a dodá jí prémiový charakter.;**Úspora energie i času**\nDíky pokročilým technologiím jsou spotřebiče energeticky efektivní a zároveň šetří váš čas – od rychlého vaření až po inteligentní praní či chlazení.;**Chytrá domácnost na dosah**\nS funkcemi jako Home Connect můžete své spotřebiče ovládat na dálku, sledovat jejich stav a mít domácnost pod kontrolou odkudkoliv." listType="číslovaný" img="/user/documents/mime/src/img/obr1.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Oslnivé století" text="Za posledních 100 let se značka Siemens stala synonymem pro průmyslové technologie, navržené tak, aby do vašeho domova přinesly revoluční změny. Nabízí jedinečné, inuitivní uživatelské zážitky. Včera jsme uvedli na trh produkty, které nadchnou i zítra." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="21. století: Doba Networkingu" text="IoT, internet věcí, změnil naše možnosti networkingu. Fyzická vzdálenost přestala být jakoukoli překážkou. Můžeme žít v různých částech planety a smysluplně napřímo konverzovat. Spotřebiče Siemens komunikují nejen s námi, ale také mezi sebou navzájem." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="2014: Domácí spotřebiče Siemens se připojují" text="Svět je stále propojenější a komunikace vstupuje na všech úrovních do nové éry. Když Siemens v roce 2014 zavedl první domácí spotřebiče s technologií Home Connect, přišla nová forma komunikace i do vašich domovů. Ukázalo se, že chytré technologie umožňují vést domácnost a každodenní život s větší intuicí, než dříve." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="2008: Technologie sušení Zeolith®" text="Jednou z klíčových prorit pro každého výrobce spotřebičů byla a stále je energetická účinnost. Oceňovaná technologie sušení Zeolith® pro myčky nádobí přesně toto splnila. Díky využití speciálního přírodního minerálu se výrazně zefektivnil a zrychlil cyklus sušení - potřebuj o 30 minut méně než cykly běžných myček nádobí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1986: Vestavné kuchyně" text="Mít všechny spotřebiče pro vaření, pečení a chlazení jako volně stojící předměty v kuchyni bylo v té době běžné ve většině kuchyní. Domácí spotřebiče Siemens byly o krok napřed a vyvinuly vestavné domácí spotřebiče. top změnilo uspořádání a styl kuchyně a započalo éru, ve které začal na význam získávat kromě funkčnosti i design." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1973: Trouba, který se sama čistí" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1930: Vývoj absorpční chladničky" text="Na začátku dvacátého století se domácí chladničky stávaly více a více populárními. Společnost Siemens v tomto hrála významnou roli. Například během 30. let 20. století Siemens uvedl na trh domácí chladničky s použitím pokročilého absorpčního systému "Normelli". Jednalo se o optimalizovaný absorpční systém, který využíval místo jednoho hned tři chladící cykly, čímž se zvýšil objem vnitřního prostoru a energetické účinnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1928: Turbo pračka" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens8.jpg"][/mimebox]
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |