Siemens HR232GEB3 trouba s parní funkcí iQ300 + Sleva 10% při zadání kódu "SLEVA10"
Kód: HR232GEB3CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Typ trouby / druh ohřevu- Pečicí trouba a 8 druhů ohřevu: 3D horký vzduch, horní/spodní ohřev, gril s cirkulací vzduchu, velkoplošný gril, stupeň pro pizzu, horký vzduch jemný, horký vzduch + pára
- rozsah teploty: 30 °C - 275 °C
- vnitřní objem: 71 l
- počet pečicích úrovní: 5 ks
- závěsné rošty, jednonásobný teleskopický výsuv, se stop funkcí, standardní výsuv
- touchControl ovládání
- smaltovaný vnitřní povrch pečicího prostoru
- ecoClean katalytické čištění: zadní stěna
- humidClean - hydrolytické čištění
- celoskleněná vnitřní strana dvířek
- LED dotykový displej
- elektronické hodiny
- automatický návrh teploty
- ukazatel předehřevu cookControl
- cookControl 15
- další funkce:
- program na odvápnění
- výklopná dvířka, softMove - tlumené otevírání a zavírání dvířek
- designové madlo z nerezové oceli
- softMove - tlumené otevírání a zavírání dvířek
- pomocný systém: cookControl
- rychloohřev
- halogenové osvětlení, osvětlení trouby se separátním vypínáním
- lze volit různé intenzity páry: nízké množství páry
- zásobník na vodu o objemu 220ml
- ukazatel vyprázdnění zásobníku na vodu
- umístění parního generátoru mimo varný prostor
- chladící ventilátor
- rošt, smaltovaný hluboký plech, smaltovaný plech, Air Fry pečicí plech
- chladná dvířka trouby
- dvířka CoolTouch (3 ks skel)
- dětská pojistka
- bezpečnostní vypínání trouby tlačítko start
- délka přívodního kabelu: 120 cm
- napětí: 220 - 240 V
- celkový příkon elektro: 3.6 kW
- energetická třída A+
- spotřeba energie na cyklus při konvenčním ohřevu:0.9 kWh(na stupnici třidy energetické účinnosti od A+++ do D)
- spotřeba energie na cyklus v režimu recirkulace:0.69 kWh
- počet pečicích prostorů: 1 zdroj tepla: elektřina objem pečicího prostoru:71 l
- rozměry spotřebiče (V x Š x H): 595 mm x 594 mm x 548 mm
- rozměry niky (V x Š x H): 585 mm - 595 mm x 560 mm - 568 mm x 550 mm
- „potřebné rozměry naleznete v instalačních materiálech“
Air Fry: zdravější způsob mlsání.
Přídavná pára: na povrchu křupavé, uvnitř šťavnaté.
LED dotykový displej: snadná obsluha bez tlačítek.
cookControl15: automatické programy garanují ty nejlepší výsledky.
Jednonásobný teleskopický výsuv : snadná a bezpečná manipulace s plechy a rošty.
Vynikající výsledky ve vaší kuchyni: šťavnaté pečeně díky přídavné páře a zdravější svačiny díky Air Fry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné trouby podle značky |
|---|---|
| Hmotnost: | 37.1 kg |
| EAN: | 4242003956717 |
| Barva: | Černá |
| ? Čištění: | Hydrolytické, Katalytické |
| Energetická třída: | A |
| ? Výška: | 60 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
| Produkt: | Multifunkční trouba |
| Značka: | Siemens |
| Gril: | Ano |
| Max. příkon: | 3600 W |
| Montážní šířka: | 56 cm |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Vnitřní objem: | 71 l |
| Cenový rozptyl: | 20000-30000 Kč |
| Samočistící trouba: | Ano |
| Typ akce: | Zimní výprodej |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Výbava: | Teleskopický výsuv, Tlumené dovírání dvířek |
| Série: | iQ300 |
| Typ trouby: | Horkovzdušné, Multifunkční, S grilem, S parní funkcí |
| Počet skel ve dvířkách: | 3 |
| Teplotní rozsah: | 30°C - 275°C |
| Příslušenství: | 1 x smaltovaný plech, 1 x kombinovaný rošt, 1 x univerzální pánev, 1 x Pečicí plech Air Fry |
| Časovač: | Ano |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 585x560x550 mm |
| Rozměry (VxŠxH): | 595x594x548 mm |
| Výbava trouby - plechy: | 1x mělký plech, 1x hluboký plech, 1x perforovaný plech AirFry |
| Výbava trouby - rošty: | 1x drátěný rošt |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens-test.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodu proč si vybrat Siemens" list="**Technologie bez kompromisů**\nNSiemens patří mezi lídry v inovacích – nabízí chytré funkce, automatizaci a propojení spotřebičů, které vám usnadní každodenní život.;**Precizní německá kvalita**\nKaždý spotřebič je navržen s důrazem na detail, dlouhou životnost a maximální spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout po mnoho let.;**Nadčasový design**\nMinimalistický a elegantní vzhled spotřebičů Siemens perfektně zapadne do moderní kuchyně i domácnosti a dodá jí prémiový charakter.;**Úspora energie i času**\nDíky pokročilým technologiím jsou spotřebiče energeticky efektivní a zároveň šetří váš čas – od rychlého vaření až po inteligentní praní či chlazení.;**Chytrá domácnost na dosah**\nS funkcemi jako Home Connect můžete své spotřebiče ovládat na dálku, sledovat jejich stav a mít domácnost pod kontrolou odkudkoliv." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens9.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Oslnivé století" text="Za posledních 100 let se značka Siemens stala synonymem pro průmyslové technologie, navržené tak, aby do vašeho domova přinesly revoluční změny. Nabízí jedinečné, inuitivní uživatelské zážitky. Včera jsme uvedli na trh produkty, které nadchnou i zítra." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="21. století: Doba Networkingu" text="IoT, internet věcí, změnil naše možnosti networkingu. Fyzická vzdálenost přestala být jakoukoli překážkou. Můžeme žít v různých částech planety a smysluplně napřímo konverzovat. Spotřebiče Siemens komunikují nejen s námi, ale také mezi sebou navzájem." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="2014: Domácí spotřebiče Siemens se připojují" text="Svět je stále propojenější a komunikace vstupuje na všech úrovních do nové éry. Když Siemens v roce 2014 zavedl první domácí spotřebiče s technologií Home Connect, přišla nová forma komunikace i do vašich domovů. Ukázalo se, že chytré technologie umožňují vést domácnost a každodenní život s větší intuicí, než dříve." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="2008: Technologie sušení Zeolith®" text="Jednou z klíčových prorit pro každého výrobce spotřebičů byla a stále je energetická účinnost. Oceňovaná technologie sušení Zeolith® pro myčky nádobí přesně toto splnila. Díky využití speciálního přírodního minerálu se výrazně zefektivnil a zrychlil cyklus sušení - potřebuj o 30 minut méně než cykly běžných myček nádobí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1986: Vestavné kuchyně" text="Mít všechny spotřebiče pro vaření, pečení a chlazení jako volně stojící předměty v kuchyni bylo v té době běžné ve většině kuchyní. Domácí spotřebiče Siemens byly o krok napřed a vyvinuly vestavné domácí spotřebiče. top změnilo uspořádání a styl kuchyně a započalo éru, ve které začal na význam získávat kromě funkčnosti i design." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1973: Trouba, který se sama čistí" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1930: Vývoj absorpční chladničky" text="Na začátku dvacátého století se domácí chladničky stávaly více a více populárními. Společnost Siemens v tomto hrála významnou roli. Například během 30. let 20. století Siemens uvedl na trh domácí chladničky s použitím pokročilého absorpčního systému "Normelli". Jednalo se o optimalizovaný absorpční systém, který využíval místo jednoho hned tři chladící cykly, čímž se zvýšil objem vnitřního prostoru a energetické účinnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1928: Turbo pračka" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Siemens patří mezi průkopníky chytré domácnosti a její spotřebiče můžete propojit přes aplikaci Home Connect? Díky tomu máte svou domácnost pod kontrolou odkudkoliv – ať už jde o spuštění trouby, kontrolu myčky nebo nastavení ideální teploty v lednici.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada iQ700" src="https://www.youtube.com/watch?v=ztbMgKx8aFw"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |