Siemens KF96DPXEA americká lednice iQ700 + Sleva 10% při zadání kódu "SLEVA10"
Kód: KF96DPXEACENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
- noFrost, A17
- Standardní dveře, barva dveří: černá matná ocel s úpravou proti otiskům prstů, barva boků: matná šedá
- dveře: černá matná ocel s úpravou proti otiskům prstů
- třída spotřeby energie: E
- užitný objem celkem: 574 l
- spotřeba energie: 327 kwh/rok
- hlučnost: 39 dB; třída hlučnosti: C
- barva dveří: černá matná ocel s úpravou proti otiskům prstů, barva bočních stran: matná šedá
- horizontální a vertikální integrované madlo
- LED osvětlení
- výdejník vody: přímé připojení na vodu
- noFrost
- plně osvětlená prosklená zadní stěna
- 7 segmentové elektronické ovládání
- Home Connect: připojení Home Connect přes Wi-Fi
- Home Connect: vzdálená diagnostika, vzdálená kontrola a ovládání, Software Update Appliance
- oddělená regulace teploty pro chladicí a mrazicí část
- uzamykatelné ovládání
- vnitřní prostor dekorován kovovými prvky
- dětská pojistka, režim Sabat , možnost nastavení Eco modu, možnost nastavení funkce Holiday
- automatické odtávání v chladicí části
- akustický varovný signál pro chladničku i mrazničku, optický varovný signál při otevřených dveřích
- akustický varovný signál, optický varovný signál při nárůstu teploty
- funkce superCooling
- funkce superFreezing
- osvětlený výdejník kostek ledu, ledové tříště a pitné vody
- automatický výrobník ledu
- vodní filtr
- výdej pitné vody ledová tříšť výrobník ledu
- produkce ledu: 5 kg / 24 h.
- čistý objem chladící části : 375 l
- LED osvětlení v chladící částí
- multiAirflow systém
- počet odkládacích ploch z bezpečnostního skla: 5, z toho 4 x výškově nastavitelná, 1 x dělitelná s možností umístit do parkovací polohy
- 1 x dělitelná s možností umístit do parkovací polohy
- 1 x velká přihrádka a 3 x malá odkládací přihrádka ve dveřích
- flexShelf - variabilní police pro skladování lahví či drobných potravin
- přihrádka na máslo/sýry
- 1 přihrádka hyperFresh ◄0°C► - ryby a maso zůstanou déle čerstvé
- 1 přihrádka hyperFresh s regulací vlhkosti na kolečkách - udrží ovoce a zeleninu déle čerstvou
- čistý objem mrazicí části : 199 l
- mrazicí kapacita 24h : 16 kg
- osvětlení mrazáku
- LED osvětlení v mrazící části
- 6 x transparentní mrazicí zásuvka
- funkce superFreezing
- 4 kola pro snadnější přepravu, 3 z nich výškově nastavitelné
- klimatická třída: SN-T
- napětí: 220 - 240 V
- délka přívodní hadice na vodu: 300 cm
- délka přívodního kabelu: 240 cm
- rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 183.0 cm x 90.5 cm x 73.1 cm
- Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.
Výdejník ledu a vody s přípojkou na vodovodní řad: osvěžení nikdy nebylo snadnější.
Rychlý výdejník ledu a vody: až 5 kg ledu denně a čerstvě filtrovaná voda, kdykoli potřebujete.
hyperFresh <0 °C>: více prostoru pro ovoce a zeleninu. Chladné prostředí pro ryby a maso.
Inteligentní invertorový kompresor zajišťuje lepší regulaci teploty a efektivní výkon.
Plně podsvícená skleněná zadní stěna s multiAirflow – elegantní osvětlení a rovnoměrné chlazení.
Americká chladnička s mrazničkou: kde se čerstvost potkává s inteligentním designem. hyperFresh XXL <0 °C> prodlužuje čerstvost, díky noFrost technologii již nemusíte odmrazovat a filtrovanou vodu a led získáte stisknutím tlačítka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící lednice |
|---|---|
| Záruka: | 5 let na celý spotřebič |
| Hmotnost: | 120 kg |
| EAN: | 4242003931172 |
| Barva: | Černá, Nerezová |
| Energetická třída: | E |
| Mrazák: | Dole |
| Technologie: | NoFrost |
| ? Výška: | 165-185 cm |
| ? Šířka: | 90 cm |
| ? Hloubka: | 73 cm |
| Produkt: | Volně stojící americká lednice |
| Značka: | Siemens |
| Max. hlučnost: | 39 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | Nad 40000 Kč |
| Otevírání dveří: | Levé, Pravé |
| Typ akce: | Zimní výprodej |
| Velikost: | Velké |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Montáž dveří: | Napevno |
| Výbava: | Dávkovač vody, Mrazák, Nulová zóna, Připojení na vodu, Výrobník ledu |
| Home Connect: | Ano |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Celkový objem: | 550-600 l |
| Objem přesně: | 574 l |
| Objem lednice: | 375 l |
| Objem mrazáku: | 199 l |
| Počet dveří: | 4 |
| Série: | iQ700 |
| ? Roční spotřeba energie: | 327 kWh |
| ? Odhadované náklady chlazení za 1 rok: | 1962 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 5 let: | 9810 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 10 let: | 19620 Kč |
| Materiál polic: | Bezpečnostní sklo |
| Indikátor otevřených dveří: | Ano |
| Ledovač: | Ano |
| Počet polic: | 5 |
| Rozměry (VxŠxH): | 1830x905x731 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens-test.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodu proč si vybrat Siemens" list="**Technologie bez kompromisů**\nNSiemens patří mezi lídry v inovacích – nabízí chytré funkce, automatizaci a propojení spotřebičů, které vám usnadní každodenní život.;**Precizní německá kvalita**\nKaždý spotřebič je navržen s důrazem na detail, dlouhou životnost a maximální spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout po mnoho let.;**Nadčasový design**\nMinimalistický a elegantní vzhled spotřebičů Siemens perfektně zapadne do moderní kuchyně i domácnosti a dodá jí prémiový charakter.;**Úspora energie i času**\nDíky pokročilým technologiím jsou spotřebiče energeticky efektivní a zároveň šetří váš čas – od rychlého vaření až po inteligentní praní či chlazení.;**Chytrá domácnost na dosah**\nS funkcemi jako Home Connect můžete své spotřebiče ovládat na dálku, sledovat jejich stav a mít domácnost pod kontrolou odkudkoliv." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens9.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Oslnivé století" text="Za posledních 100 let se značka Siemens stala synonymem pro průmyslové technologie, navržené tak, aby do vašeho domova přinesly revoluční změny. Nabízí jedinečné, inuitivní uživatelské zážitky. Včera jsme uvedli na trh produkty, které nadchnou i zítra." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="21. století: Doba Networkingu" text="IoT, internet věcí, změnil naše možnosti networkingu. Fyzická vzdálenost přestala být jakoukoli překážkou. Můžeme žít v různých částech planety a smysluplně napřímo konverzovat. Spotřebiče Siemens komunikují nejen s námi, ale také mezi sebou navzájem." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="2014: Domácí spotřebiče Siemens se připojují" text="Svět je stále propojenější a komunikace vstupuje na všech úrovních do nové éry. Když Siemens v roce 2014 zavedl první domácí spotřebiče s technologií Home Connect, přišla nová forma komunikace i do vašich domovů. Ukázalo se, že chytré technologie umožňují vést domácnost a každodenní život s větší intuicí, než dříve." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="2008: Technologie sušení Zeolith®" text="Jednou z klíčových prorit pro každého výrobce spotřebičů byla a stále je energetická účinnost. Oceňovaná technologie sušení Zeolith® pro myčky nádobí přesně toto splnila. Díky využití speciálního přírodního minerálu se výrazně zefektivnil a zrychlil cyklus sušení - potřebuj o 30 minut méně než cykly běžných myček nádobí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1986: Vestavné kuchyně" text="Mít všechny spotřebiče pro vaření, pečení a chlazení jako volně stojící předměty v kuchyni bylo v té době běžné ve většině kuchyní. Domácí spotřebiče Siemens byly o krok napřed a vyvinuly vestavné domácí spotřebiče. top změnilo uspořádání a styl kuchyně a započalo éru, ve které začal na význam získávat kromě funkčnosti i design." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1973: Trouba, který se sama čistí" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1930: Vývoj absorpční chladničky" text="Na začátku dvacátého století se domácí chladničky stávaly více a více populárními. Společnost Siemens v tomto hrála významnou roli. Například během 30. let 20. století Siemens uvedl na trh domácí chladničky s použitím pokročilého absorpčního systému "Normelli". Jednalo se o optimalizovaný absorpční systém, který využíval místo jednoho hned tři chladící cykly, čímž se zvýšil objem vnitřního prostoru a energetické účinnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1928: Turbo pračka" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Siemens patří mezi průkopníky chytré domácnosti a její spotřebiče můžete propojit přes aplikaci Home Connect? Díky tomu máte svou domácnost pod kontrolou odkudkoliv – ať už jde o spuštění trouby, kontrolu myčky nebo nastavení ideální teploty v lednici.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada iQ700" src="https://www.youtube.com/watch?v=ztbMgKx8aFw"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |