Siemens KF96RSBEA americká lednice French Door iQ700 + Sleva 10% při zadání kódu "SLEVA10"
Kód: KF96RSBEACENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Výkon a spotřeba
- třída spotřeby energie: E
- čistý celkový objem : 572 l
- čistý objem chladící části : 401 l
- čistý objem mrazicí části : 171 l
- Součet objemu mrazicích příhrádek s 4*: 171 l
- mrazicí kapacita 24h : 14 kg
- roční spotřeba energie: 320 kwh
- klimatická třída: SN-T
- hlučnost: 39 dB
Design
- barva dveří: černá, barva bočních stran: matná šedá
- skleněné dveře , dveře černá, barva boků matná šedá
- osvětlená zadní stěna
- LED osvětlení v chladící částí
- umístění osvětlení v chladničce: po stranách, na horní i zadní stěně
- vnitřní prostor dekorován kovovými prvky
Komfort a bezpečnost
- 7 segmentové elektronické ovládání
- akustický signál otevřených dveří, optický varovný signál při otevřených dveřích
- automatické odtávání v chladicí části
- možnost nastavení funkce Holiday
- akustický alarm, Varovný systém při nárůstu teploty
Chladicí prostor
- nastavení funkce superCooling: automatická deaktivace
- multiAirflow systém
- airFreshfilter
- 5 x odkládací plocha z bezpečnostního skla, z toho 4 x výškově nastavitelná
- 2 x velká přihrádka a 3 x malá odkládací přihrádka ve dveřích
- držák na lahev
- přihrádka na máslo/sýry
Freshness System
- 1 transparentní zásobník na zeleninu na teleskopických výsuvech
Mrazicí prostor
- iceTwister - výrobník ledu
- super mrazení: funkce superFreezing
- 3 x transparentní mrazicí přihrádka
prostor pro skladování vína
- zásuvka na nápoje s předdefinovanou teplotou a možností individuálního nastavení prostřednictvím aplikace Home Connect
Rozměry
- rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 183.0 cm x 90.5 cm x 73.6 cm
Technické informace
- 4 kola pro snadnější přepravu, 3 z nich výškově nastavitelné
Příslušenství
Specifika
- Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.
- Deklarované spotřeby energie se dosáhne, pokud jsou použity vymezovací úchytky. Spotřebič bez těchto úchytek je plně funkční, ale má o něco vyšší spotřebu elektrické energie. Hloubka spotřebiče s úchytkami je větší asi o 3,5 cm.
- napětí: 220 - 240 V
Zásuvka na nápoje - promyšlená přihrádka, kde můžete hýčkat své nejvybranější nápoje.
Plně osvětlená skleněná zadní stěna s multiAirflow - elegantní osvětlení, rovnoměrné chlazení.
Senzor přiblížení - prezentujte nápoje v tom nejlepším světle.
Home Connect – ovládejte chytrou lednici odkudkoli.
Výrobník ledu iceTwister - ledové kostky dle přání. Lehce doplnitelné.
Chladnička French Door se spodním mrazákem a funkcí noFrost: udrží potraviny déle čerstvé a elegantně vychladí vaše oblíbené nápoje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící lednice |
|---|---|
| Záruka: | 5 let na celý spotřebič |
| Hmotnost: | 185 kg |
| EAN: | 4242003915349 |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | E |
| Mrazák: | Dole |
| Technologie: | NoFrost |
| ? Výška: | 165-185 cm |
| ? Šířka: | 90 cm |
| ? Hloubka: | 74 cm |
| Produkt: | Volně stojící americká lednice |
| Značka: | Siemens |
| Max. hlučnost: | 39 dB |
| Cenový rozptyl: | Nad 40000 Kč |
| Otevírání dveří: | Levé, Pravé, Výsuvné šuplíky |
| Typ akce: | Zimní výprodej |
| Velikost: | Velké |
| Výbava: | Bez připojení na vodu, Mrazák, Vinotéka, Výrobník ledu |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Celkový objem: | 550-600 l |
| Objem přesně: | 572 l |
| Objem lednice: | 401 l |
| Objem mrazáku: | 171 l |
| Počet dveří: | 4 |
| ? Roční spotřeba energie: | 320 kWh |
| Vzhled: | Moderní |
| ? Odhadované náklady chlazení za 1 rok: | 1920 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 5 let: | 9600 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 10 let: | 19200 Kč |
| Rozměry (VxŠxH): | 1830x905x736 mm |
| Home Connect: | Ano |
| Počet polic: | 5 |
| Materiál dveří: | Sklo |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výpis diskuzí
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens-test.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodu proč si vybrat Siemens" list="**Technologie bez kompromisů**\nNSiemens patří mezi lídry v inovacích – nabízí chytré funkce, automatizaci a propojení spotřebičů, které vám usnadní každodenní život.;**Precizní německá kvalita**\nKaždý spotřebič je navržen s důrazem na detail, dlouhou životnost a maximální spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout po mnoho let.;**Nadčasový design**\nMinimalistický a elegantní vzhled spotřebičů Siemens perfektně zapadne do moderní kuchyně i domácnosti a dodá jí prémiový charakter.;**Úspora energie i času**\nDíky pokročilým technologiím jsou spotřebiče energeticky efektivní a zároveň šetří váš čas – od rychlého vaření až po inteligentní praní či chlazení.;**Chytrá domácnost na dosah**\nS funkcemi jako Home Connect můžete své spotřebiče ovládat na dálku, sledovat jejich stav a mít domácnost pod kontrolou odkudkoliv." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens9.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Oslnivé století" text="Za posledních 100 let se značka Siemens stala synonymem pro průmyslové technologie, navržené tak, aby do vašeho domova přinesly revoluční změny. Nabízí jedinečné, inuitivní uživatelské zážitky. Včera jsme uvedli na trh produkty, které nadchnou i zítra." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="21. století: Doba Networkingu" text="IoT, internet věcí, změnil naše možnosti networkingu. Fyzická vzdálenost přestala být jakoukoli překážkou. Můžeme žít v různých částech planety a smysluplně napřímo konverzovat. Spotřebiče Siemens komunikují nejen s námi, ale také mezi sebou navzájem." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="2014: Domácí spotřebiče Siemens se připojují" text="Svět je stále propojenější a komunikace vstupuje na všech úrovních do nové éry. Když Siemens v roce 2014 zavedl první domácí spotřebiče s technologií Home Connect, přišla nová forma komunikace i do vašich domovů. Ukázalo se, že chytré technologie umožňují vést domácnost a každodenní život s větší intuicí, než dříve." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="2008: Technologie sušení Zeolith®" text="Jednou z klíčových prorit pro každého výrobce spotřebičů byla a stále je energetická účinnost. Oceňovaná technologie sušení Zeolith® pro myčky nádobí přesně toto splnila. Díky využití speciálního přírodního minerálu se výrazně zefektivnil a zrychlil cyklus sušení - potřebuj o 30 minut méně než cykly běžných myček nádobí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1986: Vestavné kuchyně" text="Mít všechny spotřebiče pro vaření, pečení a chlazení jako volně stojící předměty v kuchyni bylo v té době běžné ve většině kuchyní. Domácí spotřebiče Siemens byly o krok napřed a vyvinuly vestavné domácí spotřebiče. top změnilo uspořádání a styl kuchyně a započalo éru, ve které začal na význam získávat kromě funkčnosti i design." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1973: Trouba, který se sama čistí" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1930: Vývoj absorpční chladničky" text="Na začátku dvacátého století se domácí chladničky stávaly více a více populárními. Společnost Siemens v tomto hrála významnou roli. Například během 30. let 20. století Siemens uvedl na trh domácí chladničky s použitím pokročilého absorpčního systému "Normelli". Jednalo se o optimalizovaný absorpční systém, který využíval místo jednoho hned tři chladící cykly, čímž se zvýšil objem vnitřního prostoru a energetické účinnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1928: Turbo pračka" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Siemens patří mezi průkopníky chytré domácnosti a její spotřebiče můžete propojit přes aplikaci Home Connect? Díky tomu máte svou domácnost pod kontrolou odkudkoliv – ať už jde o spuštění trouby, kontrolu myčky nebo nastavení ideální teploty v lednici.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada iQ700" src="https://www.youtube.com/watch?v=ztbMgKx8aFw"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |