Siemens KG49NAIBG kombinovaná lednice iQ500
Kód: KG49NAIBGCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
- KG49NAIBG
- Total noFrost: mraznička bez námrazy, dokonce ani v chladničce se netvoří kondenzát
- dveře: matná ocel s úpravou proti otiskům prstů
- třída spotřeby energie: B
- užitný objem celkem: 440 l
- spotřeba energie: 142 kwh/rok
- hlučnost: 35 dB; třída hlučnosti: B
- dveře: matná ocel s úpravou proti otiskům prstů; boční stěny: perleťově šedá.
- integrované, vertikální madlo
- LED softStart v chladící částí
- nerezová zadní stěna s multiAirflow
- Total noFrost: mraznička bez námrazy, dokonce ani v chladničce se netvoří kondenzát
- Twin elektronická regulace teploty - LED ukazatele
- osvětlení mrazničky
- 2 chladicí okruhy
- funkce superCooling: automatická deaktivace
- optický a akustický varovný signál při ponechání otevřených dveří
- optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky
- čistý objem chladicí části : 311 l
- multiAirflow systém
- držák na lahve
- chladicí držák na lahve
- 5 x odkládací plocha z bezpečnostního skla, z toho 3 x výškově nastavitelná
- 3 x přihrádka ve dveřích, z toho 1 x vysoká přihrádka
- 1 přihrádka hyperFresh ◄0°C► - ryby a maso zůstanou déle čerstvé
- 1 x zásuvka hyperFresh s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé
- čistý objem mrazicí části : 129 l
- mrazicí kapacita 24h : 11.5 kg
- doba skladování při poruše: 21 h hod.
- funkce superFreezing
- 3 x transparentní mrazicí zásuvka
- rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 203.0 cm x 70.0 cm x 66.7 cm
- závěs dveří vpravo, volitelný
- výškově nastavitelné nožičky vpředu
- délka přívodního kabelu: 226 cm
- klimatická třída: SN-T
- napětí: 220 - 240 V
- 1 x miska na led
- Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.
Třída energetické účinnosti B: šetří energii a účinně chladí.
hyperFresh <0 °C>: více prostoru pro ovoce a zeleninu. Chladné prostředí pro ryby a maso.
noDistance: umístěte chladničku přímo k boční stěně, nábytku nebo do niky - bez mezery.
Inteligentní invertorový kompresor zajišťuje lepší regulaci teploty a efektivní výkon.
Nerezová zadní stěna se systémem multiAirflow pro rovnoměrné chlazení potravin a nápojů na všech policích.
Volně stojící kombinovaná chladnička s mrazničkou s hyperFresh 0°C pro delší čerstvost, Total noFrost pro konec odmrazování a kovovou zadní stěnou pro rovnoměrné chlazení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící lednice |
|---|---|
| Hmotnost: | 101.5 kg |
| EAN: | 4242003985830 |
| Barva: | Nerezová |
| Energetická třída: | Úsporné, B |
| Mrazák: | Dole |
| Technologie: | NoFrost |
| ? Výška: | Nad 185 cm |
| ? Šířka: | 70 cm |
| ? Hloubka: | 68 cm |
| Značka: | Siemens |
| Max. hlučnost: | 35 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | 30000-40000 Kč |
| Otevírání dveří: | Pravé, Zaměnitelné |
| Velikost: | Velká |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Výbava: | Mrazák, Nulová zóna |
| Zapojení do zásuvky: | Ano |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Emisní třída hluku šířeného vzduchem: | B |
| Celkový objem: | 400-450 l |
| Objem přesně: | 440 l |
| Objem lednice: | 311 l |
| Objem mrazáku: | 129 l |
| Počet dveří: | 2 |
| ? Roční spotřeba energie: | 142 kWh |
| Objem chladničky: | 337 l |
| Čistý objem mrazničky: | 145 l |
| PLUGGED_WIRED_DOOR_HINGE: | Ne |
| LIGHT_SOURCE3_ENERGY_CLASS_2019: | G |
| LIGHT_SOURCE3_LIGHT_TECHNOLOGY_2019: | LED |
| Materiál polic: | bezpečnostní sklo |
| Příslušenství: | 1 x miska na led |
| WIRED_DOOR_HINGE: | Ne |
| Počet polic: | 5 |
| Rozměry (VxŠxH): | 2030x700x667 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Vestavné mrazáky -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné vinotéky -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Myčky
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |



