Siemens KG49NAIBG kombinovaná lednice iQ500
Kód: KG49NAIBGCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
- KG49NAIBG
- Total noFrost: mraznička bez námrazy, dokonce ani v chladničce se netvoří kondenzát
- dveře: matná ocel s úpravou proti otiskům prstů
- třída spotřeby energie: B
- užitný objem celkem: 440 l
- spotřeba energie: 142 kwh/rok
- hlučnost: 35 dB; třída hlučnosti: B
- dveře: matná ocel s úpravou proti otiskům prstů; boční stěny: perleťově šedá.
- integrované, vertikální madlo
- LED softStart v chladící částí
- nerezová zadní stěna s multiAirflow
- Total noFrost: mraznička bez námrazy, dokonce ani v chladničce se netvoří kondenzát
- Twin elektronická regulace teploty - LED ukazatele
- osvětlení mrazničky
- 2 chladicí okruhy
- funkce superCooling: automatická deaktivace
- optický a akustický varovný signál při ponechání otevřených dveří
- optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky
- čistý objem chladicí části : 311 l
- multiAirflow systém
- držák na lahve
- chladicí držák na lahve
- 5 x odkládací plocha z bezpečnostního skla, z toho 3 x výškově nastavitelná
- 3 x přihrádka ve dveřích, z toho 1 x vysoká přihrádka
- 1 přihrádka hyperFresh ◄0°C► - ryby a maso zůstanou déle čerstvé
- 1 x zásuvka hyperFresh s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé
- čistý objem mrazicí části : 129 l
- mrazicí kapacita 24h : 11.5 kg
- doba skladování při poruše: 21 h hod.
- funkce superFreezing
- 3 x transparentní mrazicí zásuvka
- rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 203.0 cm x 70.0 cm x 66.7 cm
- závěs dveří vpravo, volitelný
- výškově nastavitelné nožičky vpředu
- délka přívodního kabelu: 226 cm
- klimatická třída: SN-T
- napětí: 220 - 240 V
- 1 x miska na led
- Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.
Třída energetické účinnosti B: šetří energii a účinně chladí.
hyperFresh <0 °C>: více prostoru pro ovoce a zeleninu. Chladné prostředí pro ryby a maso.
noDistance: umístěte chladničku přímo k boční stěně, nábytku nebo do niky - bez mezery.
Inteligentní invertorový kompresor zajišťuje lepší regulaci teploty a efektivní výkon.
Nerezová zadní stěna se systémem multiAirflow pro rovnoměrné chlazení potravin a nápojů na všech policích.
Volně stojící kombinovaná chladnička s mrazničkou s hyperFresh 0°C pro delší čerstvost, Total noFrost pro konec odmrazování a kovovou zadní stěnou pro rovnoměrné chlazení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící lednice |
|---|---|
| Záruka: | 10 let na celý spotřebič |
| Hmotnost: | 101.5 kg |
| EAN: | 4242003985830 |
| Barva: | Nerezová |
| Energetická třída: | Úsporné, B |
| Mrazák: | Dole |
| Technologie: | NoFrost |
| ? Výška: | Nad 185 cm |
| ? Šířka: | 70 cm |
| ? Hloubka: | 68 cm |
| Značka: | Siemens |
| Max. hlučnost: | 35 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | 30000-40000 Kč |
| Otevírání dveří: | Pravé, Zaměnitelné |
| Velikost: | Velká |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Výbava: | Mrazák, Nulová zóna |
| Zapojení do zásuvky: | Ano |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Emisní třída hluku šířeného vzduchem: | B |
| Celkový objem: | 400-450 l |
| Objem přesně: | 440 l |
| Objem lednice: | 311 l |
| Objem mrazáku: | 129 l |
| Počet dveří: | 2 |
| ? Roční spotřeba energie: | 142 kWh |
| Objem chladničky: | 337 l |
| Čistý objem mrazničky: | 145 l |
| PLUGGED_WIRED_DOOR_HINGE: | Ne |
| LIGHT_SOURCE3_ENERGY_CLASS_2019: | G |
| LIGHT_SOURCE3_LIGHT_TECHNOLOGY_2019: | LED |
| Materiál polic: | bezpečnostní sklo |
| Příslušenství: | 1 x miska na led |
| WIRED_DOOR_HINGE: | Ne |
| Počet polic: | 5 |
| Rozměry (VxŠxH): | 2030x700x667 mm |
| Možnost doplňkových služeb: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens-test.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodu proč si vybrat Siemens" list="**Technologie bez kompromisů**\nNSiemens patří mezi lídry v inovacích – nabízí chytré funkce, automatizaci a propojení spotřebičů, které vám usnadní každodenní život.;**Precizní německá kvalita**\nKaždý spotřebič je navržen s důrazem na detail, dlouhou životnost a maximální spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout po mnoho let.;**Nadčasový design**\nMinimalistický a elegantní vzhled spotřebičů Siemens perfektně zapadne do moderní kuchyně i domácnosti a dodá jí prémiový charakter.;**Úspora energie i času**\nDíky pokročilým technologiím jsou spotřebiče energeticky efektivní a zároveň šetří váš čas – od rychlého vaření až po inteligentní praní či chlazení.;**Chytrá domácnost na dosah**\nS funkcemi jako Home Connect můžete své spotřebiče ovládat na dálku, sledovat jejich stav a mít domácnost pod kontrolou odkudkoliv." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens9.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Oslnivé století" text="Za posledních 100 let se značka Siemens stala synonymem pro průmyslové technologie, navržené tak, aby do vašeho domova přinesly revoluční změny. Nabízí jedinečné, inuitivní uživatelské zážitky. Včera jsme uvedli na trh produkty, které nadchnou i zítra." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="21. století: Doba Networkingu" text="IoT, internet věcí, změnil naše možnosti networkingu. Fyzická vzdálenost přestala být jakoukoli překážkou. Můžeme žít v různých částech planety a smysluplně napřímo konverzovat. Spotřebiče Siemens komunikují nejen s námi, ale také mezi sebou navzájem." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="2014: Domácí spotřebiče Siemens se připojují" text="Svět je stále propojenější a komunikace vstupuje na všech úrovních do nové éry. Když Siemens v roce 2014 zavedl první domácí spotřebiče s technologií Home Connect, přišla nová forma komunikace i do vašich domovů. Ukázalo se, že chytré technologie umožňují vést domácnost a každodenní život s větší intuicí, než dříve." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="2008: Technologie sušení Zeolith®" text="Jednou z klíčových prorit pro každého výrobce spotřebičů byla a stále je energetická účinnost. Oceňovaná technologie sušení Zeolith® pro myčky nádobí přesně toto splnila. Díky využití speciálního přírodního minerálu se výrazně zefektivnil a zrychlil cyklus sušení - potřebuj o 30 minut méně než cykly běžných myček nádobí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1986: Vestavné kuchyně" text="Mít všechny spotřebiče pro vaření, pečení a chlazení jako volně stojící předměty v kuchyni bylo v té době běžné ve většině kuchyní. Domácí spotřebiče Siemens byly o krok napřed a vyvinuly vestavné domácí spotřebiče. top změnilo uspořádání a styl kuchyně a započalo éru, ve které začal na význam získávat kromě funkčnosti i design." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1973: Trouba, který se sama čistí" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1930: Vývoj absorpční chladničky" text="Na začátku dvacátého století se domácí chladničky stávaly více a více populárními. Společnost Siemens v tomto hrála významnou roli. Například během 30. let 20. století Siemens uvedl na trh domácí chladničky s použitím pokročilého absorpčního systému "Normelli". Jednalo se o optimalizovaný absorpční systém, který využíval místo jednoho hned tři chladící cykly, čímž se zvýšil objem vnitřního prostoru a energetické účinnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1928: Turbo pračka" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Siemens patří mezi průkopníky chytré domácnosti a její spotřebiče můžete propojit přes aplikaci Home Connect? Díky tomu máte svou domácnost pod kontrolou odkudkoliv – ať už jde o spuštění trouby, kontrolu myčky nebo nastavení ideální teploty v lednici.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada iQ700" src="https://www.youtube.com/watch?v=ztbMgKx8aFw"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |