Whirlpool AMW 9605 IX Vestavná mikrovlnná trouba multifunkční
Kód: AMW 9605 IXCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Přednosti této vestavné mikrovlnné trouby Whirlpool: barva nerezové oceli. Vynikající velikost trouby. Kombinovaná technologie, která poskytuje flexibilitu pečení jako tradiční trouby. Exkluzivní technologie 6. smysl, která během pečení automaticky upravuje čas, teplotu a spotřebu energie. Funkce Crisp pro bezkonkurenčně křupavé quiche, pizzy a koláče.
Objem 40 litrů
![]() |
Více prostoru pro vaše kulinářské umění. Tato mikrovlnná trouba Whirlpool nabízí komfortní objem 40 litrů, takže vám nikdy nedojde místo na nové recepty. |
BreadDefrost
![]() |
Čerstvý chléb, kdykoli. Díky funkci rozmrazování v mikrovlnné troubě můžete pouhým stisknutím tlačítka změnit chléb ze zmraženého na čerstvý. |
Crisp
![]() |
Bezkonkurenční křupavost. Tato mikrovlnná trouba Whirlpool s funkcí a speciální pánví Crisp vám kdykoli zajistí přípravu té nejkřupavější pizzy, koláče nebo quiche. |
Forced Air
![]() |
Dokonalá chuť. Díky technologii Forced Air cirkuluje uvnitř trouby předehřátý vzduch pomocí inovativního konvekčního systému, který vám zajistí vlhké a šťavnaté výsledky z pečení. |
Jet Defrost
![]() |
Rychlé rozmrazení. Díky jedinečnému systému JetDefrost 3D mikrovlnné trouby můžete efektivně a snadno rozmrazovat vaše potraviny. |
Funkcia Reheat
![]() |
Rychlý ohřev. Vychutnejte si ohřáté jídlo během několika minut díky funkci ohřevu. |
3D technologie
![]() |
Perfektně se hodí. Revoluční systém 3D technologie zajišťuje rovnoměrné rozložení mikrovln, takže si vždy můžete vychutnat rovnoměrně připravené jídlo pouhým stisknutím tlačítka. |
Technologie 6. SMYSL
![]() |
Recepty jsou okamžitě po ruce. Vyberte si jeden z 15 přednastavených cyklů vaření a mikrovlnná trouba automaticky vybere nejlepší funkci a upraví nastavení teploty nebo úroveň výkonu a čas, přičemž neustále kontroluje vaše jídlo, aby zajistila ideální výsledky. |
Menu 6. SMYSL
![]() |
Recepty připravené k rychlému použití. Zvolte si jeden ze 62 automatických receptů a trouba sama vybere nejlepší funkci, upraví nastavení teploty nebo úrovně výkonu a času. Zároveň bude sama neustále kontrolovat průběh přípravy pokrmu, aby byly zajištěny vždy dokonalé výsledky. |
Dětský zámek
![]() |
Bezpečnost na prvním místě. Tato mikrovlnná trouba Whirlpool je vybavena systémem dětské pojistky, který zabraňuje náhodnému použití tohoto spotřebiče dětmi. |
Jet Start
![]() |
Vynikající rychlost ohřevu. Funkce Jet Start dodává maximální výkon do vnitřku trouby po dobu 30 sekund, čímž zajišťuje ideální teplotu pro ohřev potravin s vysokým obsahem vody, jako jsou čiré polévky nebo nápoje. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30.8 kg |
| EAN: | 8003437395703 |
| Barva: | Nerezová |
| ? Výška: | 45-50 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
| Systém tepelné úpravy: | Gril, Horkovzduch, Mikrovlny, Turbo Gril, multifunkční |
| Produkt: | Vestavná mikrovlnná trouba |
| Značka: | Whirlpool |
| Gril: | Ano |
| Max. příkon: | 2800 W |
| Mikrovlnný výkon: | 900 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní objem: | 40 l |
| Cenový rozptyl: | 16000-20000 Kč |
| ? Crisp: | Ano |
| Časový displej: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Minutka: | Ano |
| Otevírání dveří: | Dolů |
| Otočný talíř: | Ano |
| Typ instalace: | Nad troubu |
| Velikost: | Velká |
| Ovládání: | centrální knoflík + dotykové |
| Instalace spotřebiče: | 1699,- |
| Vzhled: | Moderní |
| Průměr otočného talíře: | x |
| Typ: | vestavná TWIN |
| Kombinace trouba + mikrovlnka: | NAD nebo VEDLE trouby |
| Design: | ABSOLUTE |
| Úprava povrchu proti otiskům prstů: | ano |
| Displej trouby / kávovaru: | černobílý grafický |
| Zobrazení průběhu programu: | ano |
| Distribuce mikrovln: | 3D |
| Kontrola teploty: | elektronická |
| Maximální pracovní teplota: | 220 °C |
| 6. SMYSL Crisp: | ano |
| 6. SMYSL ohřev: | ano |
| Automatické programy: | ano |
| Mikrovlnný ohřev: | ano |
| Jet Defrost: | ano |
| Jet Start: | ano |
| Rychlý předohřev: | ano |
| Turbogril: | ano |
| Typ knoflíků: | centrální |
| Materiál panelu: | kov |
| Počet a typ skel ve dveřích trouby: | 2 / s bezpečnostní mřížkou / vnější šedé |
| Madlo: | vyčnívající |
| Talíř Crisp: | ano |
| Držák Crisp talíře: | ano |
| Grilovací mřížka: | ano |
| Průměr otočného talíře: | 36 cm |
| Material / barva interiéru: | nerez |
| Počet úrovní výkonu: | 8 |
| Výkon grilu: | 1600 W |
| Výkon horkého vzduchu: | 1200 W |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Proudová pojistka: | 16 A |
| Rozměry (VxŠxH): | 455x595x560 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 450x556x550 mm |
| Hmotnost: | 30,8 kg |
| Distribuce: | CZ |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.













