Whirlpool W9 MD260 IXL Vestavná mikrovlnná trouba multifunkční
Kód: W9 MD260 IXLCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Přednosti této vestavné mikrovlnné trouby Whirlpool: barva nerezové oceli. Vynikající velikost trouby. Kombinovaná technologie, která poskytuje flexibilitu pečení jako tradiční trouby. Exkluzivní technologie 6. smysl, která během pečení automaticky upravuje čas, teplotu a spotřebu energie. Funkce Crisp pro bezkonkurenčně křupavé quiche, pizzy a koláče.
Objem 31 litrů
![]() |
Více prostoru pro vaše kulinářské umění. Tato mikrovlnná trouba Whirlpool nabízí komfortní objem 31 litrů, takže vám nikdy nedojde místo na nové recepty. |
BreadDefrost
![]() |
Čerstvý chléb, kdykoli. Díky funkci rozmrazování v mikrovlnné troubě můžete pouhým stisknutím tlačítka změnit chléb ze zmraženého na čerstvý. |
Crisp
![]() |
Bezkonkurenční křupavost. Tato mikrovlnná trouba Whirlpool s funkcí a speciální pánví Crisp vám kdykoli zajistí přípravu té nejkřupavější pizzy, koláče nebo quiche. |
Dough Rising
![]() |
Dokonalá příprava kynutého těsta na chléb a pečivo s funkcí Dough Rising. Speciální program Maxi Chef pro udržení stabilní vnitřní teploty 30° pro kynutí těsta. |
Forced Air
![]() |
Dokonalá chuť. Díky technologii Forced Air cirkuluje uvnitř trouby předehřátý vzduch pomocí inovativního konvekčního systému, který vám zajistí vlhké a šťavnaté výsledky z pečení. |
Jet Defrost
![]() |
Rychlé rozmrazení. Díky jedinečnému systému JetDefrost 3D mikrovlnné trouby můžete efektivně a snadno rozmrazovat vaše potraviny. |
Těstoviny a rýže
![]() |
Nenáročné vaření v páře. Tato mikrovlnná trouba Whirlpool je vybavena parní nádobou, která vám umožní vychutnat si vynikající těstoviny, rýži nebo zeleninu připravenou v páře a to kdykoli budete chtít. |
Funkcia Reheat
![]() |
Rychlý ohřev. Vychutnejte si ohřáté jídlo během několika minut díky funkci ohřevu. |
Pára
![]() |
Zdravá jídla připravovaná v páře, kdykoli. Parní technologie poskytuje ty nejzdravější a nejchutnější recepty, a to pouhým stisknutím tlačítka. |
Udržování tepla
![]() |
Hřejivý komfort. Funkce Warm Keeping této mikrovlnné trouby Whirlpool zajistí, že vaše jídlo zůstane teplé až 4 hodiny, a zároveň ho ochrání před vysycháním, takže si můžete jídlo vychutnat, kdykoli budete chtít. |
iXelium
![]() |
Dlouhotrvající lesk. Revoluční povrchová úprava iXelium chrání troubu před poškrábáním a korozí a zajišťuje její dokonalý lesk. Snadno se čistí: stačí voda a měkký hadřík. |
Crispy fry
![]() |
Pro přípravu chutných jídel s funkcí a speciální pánví Crisp v kombinaci s horkovzdušným pečením máte záruku, že kdykoli připravíte nejkřupavější jídlo s nízkým obsahem tuku. |
3D technologie
![]() |
Perfektně se hodí. Revoluční systém 3D technologie zajišťuje rovnoměrné rozložení mikrovln, takže si vždy můžete vychutnat rovnoměrně připravené jídlo pouhým stisknutím tlačítka. |
Technologie 6. SMYSL
![]() |
Sebevědomé vaření. Díky technologii 6. SMYSL mikrovlnná trouba automaticky upravuje čas, teplotu a úroveň výkonu během procesu vaření. |
Aplikace 6th Sense Live
![]() |
Intuitivní asistence aplikace 6th Sense Live poskytuje spotřebitelům pokyny krok za krokem, a promění tak běžné recepty v mistrovská díla připravená v mikrovlnné troubě. Učí se preference uživatele a poté navrhuje recepty a užitečné rady, aby byl každý pokrm dokonale připraven. |
Menu 6. SMYSL
![]() |
Recepty připravené k rychlému použití. Zvolte si jeden ze 62 automatických receptů a trouba sama vybere nejlepší funkci, upraví nastavení teploty nebo úrovně výkonu a času. Zároveň bude sama neustále kontrolovat průběh přípravy pokrmu, aby byly zajištěny vždy dokonalé výsledky. |
Auto Clean
![]() |
Chcete-li vyčistit vnitřek, jednoduše vložte do mikrovlnné trouby misku s vodou a zvolte tuto funkci. Přirozená síla páry uvolní zbytky jídla během několika minut a pak je stačí snadno setřít ze stěn. |
Dětský zámek
![]() |
Bezpečnost na prvním místě. Tato mikrovlnná trouba Whirlpool je vybavena systémem dětské pojistky, který zabraňuje náhodnému použití tohoto spotřebiče dětmi. |
Jet Start
![]() |
Vynikající rychlost ohřevu. Funkce Jet Start dodává maximální výkon do vnitřku trouby po dobu 30 sekund, čímž zajišťuje ideální teplotu pro ohřev potravin s vysokým obsahem vody, jako jsou čiré polévky nebo nápoje. |
Quartz Grill
![]() |
Dokonalý zážitek z grilování. Quartz Grill ohřívá a připravuje pokrmy rychleji než tradiční infračervený gril. Je šetrný ke zdrojům, snižuje náklady na energii a je zcela samočisticí. |
Smart Display
![]() |
Smart Display je intuitivní, přehledné a snadno čitelné rozhraní, které umožňuje spotřebitelům komunikovat s jejich troubou W9. Šestnáctibarevný 3,5" (480 x 320 pixelů) dotykový displej se čtyřmi kapacitními dotykovými senzory a WiFi umožňuje snadné ovládání a programování trouby, zatímco neuvěřitelně vysoké rozlišení poskytuje TFT displej ve stylu chytrého telefonu s vynikajícím obrazem a polyfonním zvukem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Záruka: | 5 let plná záruka |
| Hmotnost: | 23 kg |
| EAN: | 8003437396151 |
| Barva: | Nerezová |
| ? Výška: | 35-40 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 47 cm |
| Systém tepelné úpravy: | Gril, Horkovzduch, Mikrovlny, Turbo Gril, Crisp |
| Produkt: | Vestavná mikrovlnná trouba |
| Značka: | Whirlpool |
| Gril: | Ano |
| Max. příkon: | 2300 W |
| Mikrovlnný výkon: | 1000 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní objem: | 31 l |
| Cenový rozptyl: | 16000-20000 Kč |
| ? Crisp: | Ano |
| Časový displej: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Minutka: | Ano |
| Otevírání dveří: | Dolů |
| Otočný talíř: | Ano |
| Typ instalace: | Nad troubu |
| Velikost: | Velká |
| Ovládání: | Dotykové |
| Instalace spotřebiče: | 1699,- |
| Vzhled: | Moderní |
| Průměr otočného talíře: | x |
| Typ: | vestavná MIDI |
| Kombinace trouba + mikrovlnka: | Pouze NAD troubu |
| Senzorová technologie mikrovlnných troub: | 6. SMYSL |
| WIFI ovládání: | ano |
| Design: | W Collection |
| Úprava povrchu proti otiskům prstů: | ano |
| Displej trouby / kávovaru: | SmartDisplay |
| Zobrazení průběhu programu: | ano |
| Distribuce mikrovln: | 3D |
| Kontrola teploty: | elektronická |
| Nastavení jazyka: | ano |
| 6. SMYSL Crisp: | ano |
| 6. SMYSL rozmrazování: | ano |
| 6. SMYSL ohřev: | ano |
| Automatické programy: | ano |
| Mikrovlnný ohřev: | ano |
| Vaření v páře: | v parní nádobě |
| Jet Defrost: | ano |
| Jet Start: | ano |
| Těstoviny & rýže: | ano |
| Rychlý předohřev: | ano |
| Turbogril: | ano |
| Oblíbené: | ano |
| Bread Defrost: | ano |
| Autoclean micro: | ano |
| Stop rotace talíře: | ano |
| Materiál panelu: | sklo |
| Počet a typ skel ve dveřích trouby: | 2 / s bezpečnostní mřížkou / venkovní černé |
| Madlo: | vyčnívající |
| Talíř Crisp: | ano |
| Držák Crisp talíře: | ano |
| Grilovací mřížka: | ano |
| Nádoba na vaření v páře: | ano |
| Počet roštů: | 1 |
| Průměr otočného talíře: | 32,5 cm |
| Material / barva interiéru: | nerez |
| Počet úrovní výkonu: | 7 |
| Výkon grilu: | 800 W |
| Výkon horkého vzduchu: | 1400 W |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Proudová pojistka: | 16 A |
| Rozměry (VxŠxH): | 385x595x468 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 380x556x550 mm |
| Hmotnost: | 27 kg |
| Distribuce: | CZ |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.























