AEG FSB72907P Vestavná myčka nádobí 60 cm Technologie AirDry
Kód: FSB72907PCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Až 3× lepší pokrytí bez použití dodatečné vody
V myčce nádobí 6000 SatelliteClean® se důkladně umyje i těsně naskládané nádobí nebo velké kusy nádobí. Převratné ostřikovací rameno zajišťuje až 3× lepší pokrytí ostřiku vodou a zaručuje mytí v celém vnitřním prostoru myčky.
Důkladné mytí nádobí se systémem SatelliteClean®
Naše inteligentní satelitní rameno a systém pěti sprchovacích rovin jsou zárukou vynikajících výsledků. Na rozdíl od tradičních sprchovacích ramen se naše satelitní rameno pohybuje různými způsoby. Má tak třikrát lepší pokrytí než běžné myčky.

Nastavitelná zásuvka MaxiFlex pro pohodlné mytí
Zásuvka MaxiFlex je navržena pro příbory a náčiní rozmanitých velikostí a tvarů. Díky flexibilním dělicím příčkám a přidané hloubce si ji lehce přizpůsobíte podle potřeby. Snadno pojme a umyje většinu nádobí najednou, i když jde o náčiní jako jsou vařečky, naběračky nebo šlehací metly.
Snadné nastavení programu pomocí ovládání QuickSelect
Ovládání QuickSelect představuje snadný způsob, jak upravit a spustit mycí program. Posuvným tahem zvolíte délku programu a poklepáním přidáte různě volitelné funkce. Zbytek už nechte na myčce. Blyštivě čisté nádobí přesně ve chvíli, kdy jej potřebujete.

Měkké hroty pro bezpečí křehkého skla
Křehké sklenice vyžadují tu nejšetrnější péči. Gumové hroty SoftSpikes® v horním koši této myčky poskytnou křehkým kouskům oporu a ochranu. Účinně stabilizují vaše sklo, čímž zamezují jeho poškození.

Kontrola stavu letmým pohledem s funkcí Beam on Floor
Vestavná myčka nádobí nabízí chytrý způsob, jak vás neustále informovat o stavu mycího programu. V průběhu mytí promítá na podlahu červený světelný paprsek. Když je nádobí umyté, barva se změní na zelenou.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné myčky nádobí |
|---|---|
| Záruka: | + 10 let na invertorový motor po registraci |
| Hmotnost: | 39 kg |
| EAN: | 7332543770694 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 82 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Místo pro příbory: | Zásuvka |
| Počet programů: | 7 |
| Počet souprav nádobí: | 14 |
| Typ: | Plně integrovaná |
| Produkt: | Vestavná myčka |
| Značka: | AEG |
| Max. hlučnost: | 44 dB |
| Počet teplot: | 4 |
| Spotřeba vody na cyklus: | 11 l |
| Systém sušení: | Automatické otevírání dveří |
| Cenový rozptyl: | Levné, 10000-15000 Kč |
| Funkce: | AquaStop, Dotykové ovládání, Odložený start, Posuvné dveře, Rychlé mytí, Signalizace na podlaze |
| Instalace spotřebiče: | 1899,- |
| Možnost doplňkových služeb: | Ano |
| Vhodné do IKEA metod: | Ano |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem: | B |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): | 95 |
| Trvání programu (h:min): | 4:00 |
| Index energetické účinnosti: | 55.9 |
| Rozměry (VxŠxH): | 818x596x550 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 820-900x600x550 mm |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.5 |
| Délka napouštěcí hadice (cm): | 150 |
| Programy: | 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový |
| Délka vypouštěcí hadice (cm): | 150 |
| Příkon (W): | 1950 |
| Napájecí napětí (V): | 220-240 |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| Zařízení proti zaplavení: | spínací plovák |
| Typ motoru: | Invertor motor |
| Vodní senzor: | Ano |
| Displej zobrazuje: | zpožděný start, zbývající čas, servisní kód |
| Barva paprsku na podlaze: | Červená a zelená |
| Kolečka a nožičky: | 2 nastavitelné nožky + 1 nastavitelná vzadu (0-8cm) |
| Indikace probíhajícího programu: | LED |
| Indikátory funkcí: | paprsek na podlaze, dvoubarevný, zpožděný start, leštidlo, sůl |
| Další indikátory: | světelný bod na podlaze, dvoubarevný, budík, zpožděný start 1-24h, fáze sušení, GlassCare, Machine Care, vybraný program, indikátor pro leštidlo, sůl, XtraPower - extra silný |
| Konektivita: | Ne |
| Distribuce: | CZ |
Dvojité sprchovací rameno SatelliteClean
Montáž myčky nádobí se Sliding doors
Systém sušení AirDry
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |
