AEG IAE84411XB SenseBoil
Kód: IAE84411XBCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Vření vody pod kontrolou se SenseBoil
Chytré indukční desky s technologií SenseBoil® po celou dobu vaření detekují, kdy voda v hrnci dosáhne bodu varu. Při jeho dosažení je teplota automaticky regulována až do té doby, než ji sami změníte.
Vření vody pod kontrolou se SenseBoil
Chytré indukční desky s technologií SenseBoil® po celou dobu vaření detekují, kdy voda v hrnci dosáhne bodu varu. Při jeho dosažení je teplota automaticky regulována až do té doby, než ji sami změníte.

Hob2Hood®: Odsávání bez námahy
Funkce Hob2Hood® spojuje bezdrátově varnou desku a digestoř. Odsavač par sám automaticky upraví rychlost ventilátoru na základě výkonu varné desky. Pro silné odsávání při smažení a nižší výkon při dušení.

Extra výkon pro rychlejší vaření s PowerBoost
Už žádné čekání až se hrnce zahřejí. Funkce PowerBoost vám poskytne okamžitý přísun tepla a vaří vodu za méně než 90 sekund. Je ideální pro úkoly, jako je přivedení k varu velkého objemu vody.

Časovač varné desky pro lepší přesnost
Časovač varné desky lze nastavit až na jednu hodinu a po uplynutí této doby varnou desku automaticky vypne. Pro přesné výsledky bez námahy.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Indukční varné desky |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.74 kg |
| EAN: | 7332543608782 |
| Barva: | Černá |
| Provedení: | Nerezový rámeček |
| Technologie: | Automatické propojení s odsavačem par, Hob2Hood |
| ? Šířka: | 80 cm |
| Produkt: | Indukční varná deska |
| Značka: | AEG |
| Max. příkon: | 7350 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V, 400 V |
| Ochrana proti přetečení: | Ano, SenseBoil |
| Cenový rozptyl: | 18000-25000 Kč |
| Dětský zámek: | Ano |
| Minutka: | Ano |
| PowerBoost: | Ano |
| Ovládání: | Dotykový slider, Posuvný slider |
| Počet varných zón: | 4 |
| Funkce varné desky: | Automatické propojení s odsavačem par, Dětský zámek, Hob2Hood, Minutka, PowerBoost |
| Montážní otvor: | 75x49 cm |
| Vzhled: | Moderní |
| Bezpečnostní prvky: | Automatické vypnutí |
| Materiál rámečku: | Nerez |
| Indikátory zbytkového tepla: | 7 segmentů |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 2300/3200W/210mm |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 2300/3200W/210mm |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 2300/3200W/210mm |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 2300/3200W/210mm |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.5 |
| Radius výřezu (mm): | 5 |
| Popis ovládání: | Elektronické, Na skle |
| Distribuce: | CZ |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 44x750x490 mm |
| Rozměry (VxŠxH): | 71x766x516 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Automatické propojení s odsavačem par - Hob2Hood
Instalace varné desky
Jak čistit varnou desku
Ochrana proti přetečení Senseboil
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |
