AEG IKE96654FB Vestavná indukční varná deska 90 cm MultipleBridge Hob2hood
Kód: IKE96654FBCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Více místa. Lepší chuť.
Najednou Indukční varná deska 6000 Bridge snadno zvládne i velké pánve. Pomocí funkce Bridge propojíte dvě varné zóny na třech stranách varné desky, takže můžete použít jakoukoli velkou pánev nebo dlouhý pekáč. Propojená zóna bude mít jednotné nastavení teploty a času.
Kombinace pro uvaření více pokrmů. Díky TripleBridge
Funkce TripleBridge umožňuje kombinovat dvě varné zóny na třech různých plochách varné desky. Do nich se pak vejdou různé velikosti nádobí. A všechny mají stejné nastavení teploty a času.

Hob2Hood®: Odsávání bez námahy
Funkce Hob2Hood® spojuje bezdrátově varnou desku a digestoř. Odsavač par sám automaticky upraví rychlost ventilátoru na základě výkonu varné desky. Pro silné odsávání při smažení a nižší výkon při dušení.

Varné zóny se automaticky osvětlí. S ActiveTouch
S Active Touch se příslušný posuvný ovladač automaticky rozsvítí, když je nádoba položena na varnou desku. Vše, co musíte udělat, je nastavit požadovanou teplotu. Je to intuitivní způsob vaření.

Extra výkon pro rychlejší vaření s PowerBoost
Už žádné čekání až se hrnce zahřejí. Funkce PowerBoost vám poskytne okamžitý přísun tepla a vaří vodu za méně než 90 sekund. Je ideální pro úkoly, jako je přivedení k varu velkého objemu vody.

Časovač varné desky pro lepší přesnost
Časovač varné desky lze nastavit až na jednu hodinu a po uplynutí této doby varnou desku automaticky vypne. Pro přesné výsledky bez námahy.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Indukční varné desky |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.6 kg |
| EAN: | 7332543711130 |
| Barva: | Černá |
| Provedení: | Zkosení - 4 strany |
| Technologie: | Automatické propojení s odsavačem par, Hob2Hood |
| ? Šířka: | 90 cm |
| Produkt: | Indukční varná deska |
| Značka: | AEG |
| Napájecí napětí: | 400 V |
| Cenový rozptyl: | 25000-35000 Kč |
| Dětský zámek: | Ano |
| Minutka: | Ano |
| PowerBoost: | Ano |
| Materiál desky: | Sklo |
| Ovládání: | Dotykový slider, Posuvný slider |
| Počet varných zón: | 6 |
| Funkce varné desky: | Automatické propojení s odsavačem par, Dětský zámek, Hob2Hood, Minutka, PowerBoost, Spojení varných zón |
| Montážní otvor: | 88x49 cm |
| Vzhled: | Moderní |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 2300/3200W/180x210mm |
| Střední zóna vpředu - výkon/průměr: | 2300/3200W/180x210mm |
| Střední zóna vzadu - výkon/průměr: | 2300/3200W/180x210mm |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 2300/3200W/180x210mm |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 2300/3200W/180x210mm |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 2300/3200W/180x210mm |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.5 |
| Požad. jištění (A): | 3x16, 3x25 |
| Radius výřezu (mm): | 5 |
| Popis ovládání: | Elektronické |
| Spojení varných zón: | Ano |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 44x910x520 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 44x880x490 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Automatické propojení s odsavačem par - Hob2Hood
Instalace varné desky
Jak čistit varnou desku
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Vestavné mrazáky -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné vinotéky -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Mrazáky -
Myčky -
Sporáky
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |





