Airforce PRIMA 80 4Z
Kód: PCPOP80001CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Nová indukční varná deska značky Airforce se 4 samostatnými varnými zónami disponuje 9 stupni výkonu a dotykovým ovládáním.
Inteligentní detekce průměru použité nádoby umožní výraznou úsporu elektřiny. Indukční deska sama pozná, jak velkou nádobu jste použili a ohřeje pouze místo pod ní.
Funkce booster zaručuje, díky krátkodobému maximálnímu výkonu, velmi rychlý ohřev.
Záruka na funkční díly 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Indukční varné desky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8056697716528 |
| Barva: | Černá |
| Provedení: | Bez rámečku, Zápustné do desky |
| ? Šířka: | 80 cm |
| Produkt: | Indukční varná deska |
| Značka: | AirForce |
| Max. příkon: | 7200 W |
| Napájecí napětí: | 400 V |
| Cenový rozptyl: | 12000-18000 Kč |
| Materiál desky: | Sklo |
| Ovládání: | Dotykové |
| Počet varných zón: | 4 |
| Funkce varné desky: | Dětský zámek, Minutka, PowerBoost |
| časovač s automatickým vypnutím: | ano |
| Počet výkonových stupňů: | 9 + BOOST |
| Spojení varných zón: | ne |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 65x750x490 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.