Electrolux EEWA7700 7000 Series Rychlovarná konvice
Kód: EEWA7700CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Chuť zeleného nebo černého čaje, jak má být.
Chuť zeleného nebo černého čaje, jak má být. Vnořením vašeho oblíbeného čaje do vody při přesné teplotě dáte plně vyniknout jeho chuti. Nová varná konvice řady 7000 je vybavena systémem SelectPRO™, který vám umožňuje volbu optimální teploty pro jakýkoli druh čaje.
Regulace teploty v reálném čase
Signalizace teploty vody při vaření v reálném čase, takže máte vždy přehled.Objem 1,7 litru Při objemu 1,7 litru můžete vařit dostatek vody pro rychlou a pohodlnou přípravu nudlí nebo těstovin.
Uložení kabelu
Snadná manipulace a uskladnění díky systému uložení šňůry.Odnímatelný filtr vodního kamene Odnímatelný filtr vodního kamene pro přípravu nejčistších nápojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlovarné konvice |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.11 kg |
| EAN: | 7332543543038 |
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerez |
| Produkt: | Rychlovarná konvice |
| Značka: | Electrolux |
| Objem: | 1,7 l |
| Příkon: | 2400 W |
| Místo pro úklid kabelu: | Ano |
| Rozměry (VxŠxH): | 260x190x230 mm |
| Délka přívodního kabelu (m): | 0.75 |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Distribuce: | CZ |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Vestavné mrazáky -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné vinotéky -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Mrazáky -
Myčky -
Sporáky -
Mikrovlnné trouby
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |


