Electrolux EOB3400BOR + Electrolux EGH6343ROR
Kód: 39315CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Popis trouby EOB3400BOR
Vaše pokrmy budou rovnoměrně propečené a lahodné
S horkovzdučnou troubou 600 SurroundCook® bude vše rovnoměrně propečeno, od kuřecí pečínky s křupavou kůrkou po nadýchané pusinky. Konstantní teplotu uvnitř celé trouby zajišťuje ventilátor, který rozhání teplý vzduch do všech koutů. Proto už nemusíte otáčet plechy během pečení.
Víceúrovňové pečení
Užijte si precizní víceúrovňové pečení. Díky dodatečnému kruhovému topnému tělesu můžete péct rovnoměrně až na třech úrovních najednou. Navíc funkce rychlého zahřátí zajišťuje, že je trouba rozpálená přesně ve chvíli, kdy potřebujete.

Snadné čištění s funkcí AquaClean
Čištění po vaření nemusí být namáhavé. Naše trouba využívá sílu vlhkosti. Funkce AquaClean odpaří vodu na dně trouby a vzniklá pára uvolní jinak odolnou mastnotu a zbytky jídel na povrchu. Snadno tak dosáhnete důkladné čistoty.

Snadná kontrola s minutkou
Naše minutka vám pomůže pohlídat vaše jídla. Stačí nastavit časovač, a jakmile čas vyprší, minutka vás upozorní – protože jedna minuta může udělat opravdu velký rozdíl.
Rovnoměrné pečení. Rychlé a efektivní
Náš inovativní systém proudění horkého vzduchu ohřívá celý vnitřní prostor trouby rychle a rovnoměrně. Tím šetří váš čas i energii a jídlo v troubě již nemusíte obracet.

Díky XL plechu toho upečete víc najednou
S naším XL plechem upečete větší množství lahodných pokrmů naráz. Pusťte se do nadýchaných koláčků k odpolední kávě nebo upečte šťavnatou sekanou pro přátele. Více místa znamená také více skvělých receptů.

Popis varné desky EGH6343ROR
Umění chutí Vaření je umění a vy jste umělci.
V nové kolekci Rococo od firmy Electrolux se snoubí klasický úchvatný design se skvělou chutí. Konečně máte spotřebiče, které odpovídají chutím, které vytváříte. Kolekce Electrolux Rococo umožňuje přípravu delikates, od pečení po čokoládové fondány, zatímco vypadá krásně. Vaše kuchyně, stejně jako vaše chutě, bude jako kus umění.
Již žádná rozlití či vyvření na vaší pracovní ploše
Stylově zkosený rám této varné desky zachytí jakékoli rozlití či vyvření na jejím povrchu, a okolní pracovní plocha tak zůstane vždy čistá.

Vynikající šíření tepla ke skvělému vaření jídel
Tento vysoce účinný hořák s výkonem 4 kW umožňuje stejnoměrné šíření tepla po celém varném povrchu. Oceníte ho hlavně tehdy, když budete s vařením spěchat.

Maximální bezpečnost při vašem vaření
Design prodloužených mřížek pod nádoby u tohoto spotřebiče zajišťuje lepší stabilitu hrnců a pánví všech velikostí, které na varnou desku položíte.

Bezpečnější, pohodlnější - a přesnější
Pečlivě navržené ergonomické umístění a prostor kolem ovladačů zajišťuje nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejpřesnější možnou regulaci plamene. Širokoúhlé plynové ventily jsou ideálně nakonfigurovány pro lepší kontrolu nad přesnou regulací teploty.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety trouby a varné desky |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| Barva: | Černá |
| Produkt: | Set trouba + varná deska, Vestavěný kombinovaný sporák, Vestavěný sporák |
| Značka: | Electrolux |
| Funkce varné desky: | Hořák WOK, Připojení na propan butan |
| Čištění trouby: | Vodou |
| Energetická třída trouby: | A |
| Materiál varné desky: | Nerez |
| Ovládání varné desky: | Knoflíky |
| Typ trouby: | Horkovzdušné, S grilem |
| Typ varné desky: | Plynové |
| Vnitřní objem trouby: | 72 l |
| Vzhled: | Retro |
| Rozměry (VxŠxH) trouby: | 594x594x568 mm |
| Rozměry (VxŠxH) varné desky: | 40x595x510 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH) trouby: | 590x560x550 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH) varné desky: | 40x560x480 mm |
| Hmotnost trouby: | 30 kg |
| Hmotnost varné desky: | 10 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/logo-electrolux.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Electrolux" list="**Lepší život den co den**\nElectrolux vyvíjí spotřebiče, které zlepšují každodenní život. Každý detail je navržen tak, aby vám šetřil čas, usnadnil práci a přinesl více komfortu do domácnosti.;**Profesionální výkon u vás doma**\nDíky zkušenostem z profesionálních kuchyní přináší Electrolux technologie, které vám umožní vařit s maximální přesností a dosahovat špičkových výsledků.;**Švédská kvalita a design**\nMinimalistický design, funkčnost a důraz na detail vychází ze švédských hodnot. Spotřebiče Electrolux jsou elegantní, intuitivní a navržené pro moderní domácnost.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nElectrolux klade důraz na ekologii – šetří energii, vodu i vaše náklady a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí.;**Péče o domácnost i oblečení**\nChytré technologie pomáhají udržet vaše oblečení déle jako nové a domácnost dokonale čistou, s maximální šetrností k materiálům." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Lepší život den co den" text="Electrolux má jasnou misi – zlepšovat každodenní život. Spojuje inovace, výkon a udržitelnost, aby pozitivně ovlivňoval nejen domácnosti, ale i životní prostředí a budoucnost naší planety." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Profesionální zkušenosti" text="Více než 100 let zkušeností z profesionálních kuchyní se promítá do domácích spotřebičů Electrolux. Díky tomu můžete vařit s přesností a jistotou jako profesionál – přímo u vás doma." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Švédské hodnoty" text="Od svého založení ve Švédsku v roce 1919 staví Electrolux na hodnotách jako je kvalita, funkčnost a ohleduplnost k přírodě. Každý produkt vzniká s důrazem na potřeby zákazníků i udržitelnost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie pro každodenní pohodlí" text="Electrolux vyvíjí spotřebiče, které zjednodušují každodenní činnosti – od vaření přes praní až po úklid. Výsledkem je více času pro vás a méně starostí s domácností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Electrolux vyvíjí své spotřebiče ve spolupráci s profesionálními šéfkuchaři? Díky tomu přináší technologie, které posouvají vaření na vyšší úroveň i v domácích podmínkách.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada varných desek SensePro" src="https://www.youtube.com/watch?v=P0VgmZK6ipY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |