Electrolux EW6F8482C pračka s předním plněním 600 SensiCare
Kód: EW6F8482CCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Rychle zkrotí každou hromadu prádla. Díky pokročilému vyhodnocení náplně Řada 600 FullWash nabízí rychlý program i pro maximální náplně a umožňuje zkrátit jiné programy podle vašich časových možností funkcí Time Manager®. Pokročilá technologie vyhodnocení velikosti náplně šetří čas i spotřebu vody a energie. Program Hygiena odstraňuje bakterie.Rychlé praní i s plnou pračkou* Program FullWash 45': Vypráno za 45 minut na 30 °C, i když máte plnou pračku. Program se ideálně hodí pro praní běžných mírně znečištěných oděvů po každodenním nošení, smíšených tkanin i barevné bavlny. * „plnou pračkou“ se rozumí maximální možná náplň pračky.
Šetřete zdroje díky inteligentnímu vyhodnocení velikosti náplně
AI WashAssist: Pokročilá technologie vyhodnocení velikosti náplně* SensiCare pomocí AI algoritmu upravuje čas programu i spotřebu vody a energie a snižuje je až o 30 %**.
* Na základě algoritmu vyhodnocení náplně, který se učil na různých pracích cyklech. Uživatelská data se nepoužívají k dalšímu učení AI. ** Interní test spotřeby času, vody a energie pro program Bavlna 30 °C optimalizovaný pomocí AI WashAssist pro 1 kg prádla.
Kratší doba praní díky funkci Time Manager®
Neperte déle, než je potřeba. Vyperte si oblečení s pomocí nastavitelné funkce Time Manager® ve 4 krocích a perte rychleji.
Parní program Hygiena odstraňuje 99,99 % bakterií a virů*
Parní program Hygiena certifikovaný společností Swissatest pracuje s teplotou přesahující 60 °C a využívá prací cyklus a páru a díky tomu odstraňuje více než 99,99 % bakterií a virů. Redukováno je také množství pylů a alergenů, aby bylo vaše oblečení hygienicky čisté po každém praní.
* Testováno na Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa a bakteriofága MS2 v externím testu provedeném společností Swissatest Testmaterialien AG v roce 2021 (testovací protokol č. 202120117)
Invertorový motor+ je energeticky účinný a odolný
Invertorový motor+ je energeticky účinnější než standardní invertorové motory díky technologii motoru, která využívá permanentní magnet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pračky podle značky |
|---|---|
| EAN: | 7333394146317 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | A |
| ? Výška: | 85 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
| Produkt: | Pračka |
| Značka: | Electrolux |
| Max. hlučnost: | 75 dB |
| Max. kapacita: | 8 kg |
| Max. příkon: | 1900 W |
| Max. rychlost odstřeďování: | 1400 ot./min. |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | 10000-15000 Kč |
| Otevírání dveří: | Levé |
| Velikost: | Hluboká |
| Výbava: | Český panel, Displej, Invertorový motor |
| Rozměry (VxŠxH): | 847x596x601 mm |
| Objem bubnu: | 53 l |
| Typ plnění: | Přední |
| Délka cyklu, program Eco 40-60: | 3:25 |
| Třída účinnosti odstředění: | B |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem: | B |
| Prací programy: | bavlna |jemné prádlo|přikrývka|Eco 40-60|fullwash45|Hygiena|intenseclean|džíny |outdoor|máchání |odstřeď./vypouštění|sport|syntetika|vlna/hedvábí |
| Funkce: | DELAY|zap./vyp.|předpírka|výběr otáček|start/pauza|TEMP SELECTION|TIME MANAGER |
| Kolečka a nožičky: | 4 nastavitelné nožky |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.8 |
| Délka napouštěcí hadice (cm): | 130 |
| Délka vypouštěcí hadice (cm): | 145 |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Barva ovládacího panelu: | tmavě šedá |
| Jazyk ovládacího panelu: | čeština |
| EPREL Model Identifier_E20: | EW6F8482C 914931081 |
| Distribuce: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Vestavné mrazáky -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné vinotéky -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Mrazáky -
Myčky -
Sporáky -
Mikrovlnné trouby
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |


