Electrolux EW9D595CC sušička prádla 900 PerfectCare
Kód: EW9D595CCCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Šetřete čas i energii s dokonalým sušením Sušička 900 PerfectCare si poradí se vším. Systém DelicateCare a technologie 3DSense pomocí snímačů detekuje vlhkost v oděvech a zajišťuje přesné a úplné vysušení. A funkce SmartSave vám umožní ušetřit až 50 minut nebo 20 % energie při každém cyklu.* Vyberte si funkci, která vám více vyhovuje, a užijte si dokonalé výsledky sušení s úsporou času nebo energie. *Na základě interních testů porovnávajících sušičky Electrolux energetické třídy A s tepelným čerpadlem v režimu úspory času a úspory energie se sušičkami Electrolux energetické třídy B při 179minutovém sušení 8kg náplně v programu MixCare.SmartSave – Rychlejší sušení s úsporou až 50 minut nebo až 20 % energie při každém cyklu.* SmartSave představuje špičkovou inovaci v sušení prádla. Vyberte si, jestli chcete ušetřit čas, nebo energii – sušička buď zkrátí dobu sušení až o 50 minut, nebo sníží spotřebu energie až o 20 % během cyklu.* Stačí funkci aktivovat před spuštěním programu a můžete si vychutnat pokročilou technologii navrženou pro maximální účinnost. *Na základě interních testů porovnávajících sušičky Electrolux energetické třídy A s tepelným čerpadlem v režimu úspory času a úspory energie se sušičkami Electrolux energetické třídy B při 179minutovém sušení 8kg náplně v programu MixCare.
Technologie 3DSense – bundy a peřiny jako nové s obnovením tepelné izolace a nadýchanosti*
Naše jedinečná technologie 3DSense zjišťuje vlhkost v oblečení pro jeho přesné a úplné vysušení. Tím zajistí dokonalý výsledek i u peřin, polštářů nebo oděvů ze silné vícevrstvé látky. Péřové bundy si uchovají svůj vzhled a zůstanou nadýchané s dokonalou tepelnou izolací.
*Testováno na základě normy ISO 11092 pro udržení tepelné izolace přikrývek/prádla usušených technologií 3DSense.
Rychlé sušení bez třídění prádla
Sušení oděvů s menší námahou. Programem MixCare+ usušíte až 5 kg smíšeného prádla z bavlny a syntetiky za 75 minut* – bez třídění. Stačí aktivovat tlačítkem Time Save na ovládacím panelu.
* Na základě interních testů sušiček Electrolux s tepelným čerpadlem energetické třídy A při použití programu MixCare v režimu Time Save s náplní 5 kg smíšeného prádla z bavlny a syntetiky s počáteční vlhkostí 30 %. Doba sušení se může lišit v závislosti na množství prádla a druhu tkaniny.
Hodnocení A-A-A: za vysokou energetickou účinnost, nízkou hlučnost i vlhkost
Sušičky s hodnocením A-A-A: třída A pro energetickou účinnost, třída A pro hladinu hluku a třída A pro účinnost kondenzace. Energeticky úsporné sušení kdykoli a bez nadměrné vlhkosti v interiéru.
S aplikací máte aktuální informace v reálném čase a doporučení šitá na míru
Propojte svůj spotřebič s aplikací Electrolux, a získejte možnost dálkového ovládání, informace o stavu v reálném čase a doporučení, jak ušetřit zdroje na základě používání vašeho spotřebiče. Propojte s pomocí aplikace pračku a sušičku, a ušetřete čas díky synchronizovaným programům praní a sušení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušičky podle energetické třídy |
|---|---|
| EAN: | 7333394118420 |
| Energetická třída: | A |
| ? Výška: | 85 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 66 cm |
| Produkt: | Sušička |
| Značka: | Electrolux |
| Max. hlučnost: | 60 dB |
| Max. kapacita: | 9 kg |
| Cenový rozptyl: | 20000-25000 Kč |
| Otevírání dveří: | Pravé, Zaměnitelné |
| Velikost: | Hluboká |
| Rozměry (VxŠxH): | 850x596x659 mm |
| Výbava sušičky: | Český panel, Displej, Kondenzační nádržka, Možnost napojení odpadu, Ovládání telefonem |
| Způsob sušení: | Tepelné čerpadlo |
| Typ plnění: | Přední |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): | 60 |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem: | A |
| Ovládání: | Velký displej |
| Objem bubnu (l): | 118 |
| Materiál bubnu: | Nerezová ocel |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.45 |
| Typ motoru: | Invertorový motor se zárukou 10 let |
| Napájecí napětí (V): | 230 |
| Požad. jištění (A): | 5 |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| Standardní příslušenství: | Hřeben na čištění kondenzátoru |
| Uložení kondenzační nádrže: | V levé části panelu |
| Barva ovládacího panelu: | tmavě šedá |
| Pozice filtru: | přední část |
| EPREL Registration Code_E20: | 2266747 |
| EPREL Registration Date_E20: | 2025-02-18 |
| EPREL Registration Date: | 2025-12-16 |
| Distribuce: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Vestavné mrazáky -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné vinotéky -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Mrazáky -
Myčky -
Sporáky -
Mikrovlnné trouby
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |


