Electrolux KBW6T vestavná vinotéka MattBlack
Kód: KBW6TCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Perfektně přehledné police Předveďte celou svou sbírku díky perfektním policím. Široké lišty, prémiové dřevo, vysunovací drážky a ideální rozestupy na vystavení všech lahví o objemu 750 ml – i vašeho oblíbeného šampaňského, aniž byste poškrábali etiketyVinotéka, která se perfektně hodí k vašim ostatním spotřebičům Vinotéka se díky svému krásnému a modernímu designu hodí k vašim ostatním spotřebičům a zároveň se skvěle postará o vaši sbírku vín.
Předveďte svou sbírku. S vinotékou Perfect Shelving
Shromáždili jste vynikající sbírku vín. Tak ji ukažte pomocí vinotéky Perfect Shelving. Předveďte svou sbírku pomocí polic optimálně navržených tak, aby se do nich vešly všechny běžné typy lahví o objemu 750 ml, včetně šampaňského, aniž by došlo k poškrábání etiket.
Ideální skladování vína se Single-Zone Pro
Vinotéka Single-Zone Pro je ideální pro krátkodobé i dlouhodobé skladování všech druhů vína a lze ji nastavit na jakoukoli teplotu v rozmezí 5–20 °C.
Chraňte svá vína díky pěti základním aspektům správného uložení
Vytvořte ideální podmínky pro uchování vašich vín a umožněte jejich stabilní zrání díky našim pěti základním aspektům správného uložení: stabilní teplota, vlhkost nad 50 %, tmavý skladovací prostor, prostředí bez vibrací a kvalitní proudění vzduchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné vinotéky |
|---|---|
| EAN: | 7333394067896 |
| Barva: | Černá matná |
| Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 45 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Produkt: | Vestavná vinotéka |
| Značka: | Electrolux |
| Max. hlučnost: | 38 dB |
| Cenový rozptyl: | 30000-40000 Kč |
| Velikost: | Malé |
| Kapacita lahví: | 15, 0-20 |
| Rozměry (VxŠxH): | 450x595x550 mm |
| Zón chlazení: | Jednozónová |
| Materiál polic: | Dřevěné |
| Výbava vinotéky: | Displej, LED osvětlení, Dřevěné police, UV filtr |
| ? Roční spotřeba energie: | 100 kWh |
| Distribuce: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Vestavné mrazáky -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné vinotéky -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Mrazáky -
Myčky -
Sporáky -
Mikrovlnné trouby
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |


