Electrolux KFVB19K komínová digestoř Hob2Hood® + Cashback 2000,- po registraci na stránkách electrolux.cz/prolepsizivot/
Kód: KFVB19KCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" subtitle="Electrolux KFVB19K Hob2Hood® – komínový odsavač par" text="Designový komínový odsavač par Electrolux KFVB19K Hob2Hood® nabízí tichý provoz díky technologii SilenceTech, automatické propojení s varnou deskou Hob2Hood®, tichý režim Breeze, výkonný motor pro rychlé odstranění par a pachů a úsporné LED osvětlení. Ideální volba pro moderní kuchyni a komfortní vaření!"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Proč si vybrat Electrolux KFVB19K Hob2Hood®?" list="**SilenceTech**\nTechnologie pro mimořádně tiché odsávání při vaření.;**Breeze**\nTichý režim, který po dobu 60 minut po vaření osvěžuje vzduch v kuchyni.;**Hob2Hood®**\nAutomatické propojení s varnou deskou a automatická regulace výkonu.;**Výkonný motor**\nRychle a účinně odstraní páru i pachy.;**LED osvětlení**\nJasné a úsporné světlo pro perfektní přehled při vaření." listType="nečíslovaný" img="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.parolek-shop.cz/user/shop/big/19012-3_electrolux-kfvb19k-hob2hood.jpg?686646d9"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="SilenceTech – tiché odsávání pro klidnou kuchyni" text="Díky technologii SilenceTech je odsávání par velmi tiché i při vyšších výkonech. Užijte si vaření bez rušivého hluku." img="/user/documents/upload/fotky popisku/digestore/Electrolux/silence-tech.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Breeze – tichý režim pro svěží vzduch" text="Po dovaření aktivujte funkci Breeze a odsavač bude po dobu 60 minut tiše osvěžovat vzduch v kuchyni." img="/user/documents/upload/fotky popisku/digestore/Electrolux/breeze.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Hob2Hood® – automatická spolupráce s varnou deskou" text="Odsavač se bezdrátově propojí s varnou deskou a sám reguluje výkon a osvětlení podle vaření." img="/user/documents/upload/fotky popisku/digestore/Electrolux/hob2hood.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Výkonný motor – rychlé odsávání par a pachů" text="Výkonný motor okamžitě a důkladně odstraní páry a pachy z vaření." img="/user/documents/upload/fotky popisku/digestore/Electrolux/vypary.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="LED osvětlení – vždy jasno při vaření" text="LEDlights poskytují perfektní světelné podmínky a mají dlouhou životnost při minimální spotřebě energie." img="/user/documents/upload/fotky popisku/digestore/Electrolux/led-osvetleni.png"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**Technologie SilenceTech zajišťuje tichý chod odsavače Electrolux KFVB19K i při vysokém výkonu!**"][/mimebox]
[faq iconTitle="/user/documents/mime/src/icon/iconFaq.svg" title="Často kladené dotazy" bg="#F6F6F6"][mimebox type="faq" titleFaq="Jak funguje SilenceTech?" textFaq="Pokročilá technologie SilenceTech zajišťuje tichý provoz odsavače i při vyšším výkonu." ][/mimebox][mimebox type="faq" titleFaq="Jak funguje Hob2Hood®?" textFaq="Odsavač se bezdrátově propojí s varnou deskou a automaticky reguluje výkon i osvětlení." ][/mimebox][mimebox type="faq" titleFaq="K čemu slouží funkce Breeze?" textFaq="Po vaření aktivuje tichý režim a 60 minut osvěžuje vzduch v kuchyni." ][/mimebox][mimebox type="faq" titleFaq="Jaký je přínos LED osvětlení?" textFaq="LED osvětlení je úsporné, má dlouhou životnost a zajišťuje jasné světlo při vaření." ][/mimebox][/faq]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové odsavače par |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.1 kg |
| EAN: | 7332543670192 |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | A+ |
| ? Šířka: | 90 cm |
| Produkt: | Komínový odsavač par |
| Značka: | Electrolux |
| Max. hlučnost: | Tiché, 54 dB |
| Cenový rozptyl: | 20000-30000 Kč |
| Typ akce: | Cashback Electrolux |
| Typ instalace: | Nástěnné, Na zeď |
| Funkce: | Automatické propojení s varnou deskou, Hob2Hood, Recirkulace, S odtahem |
| Průměr odtahu: | 150 mm |
| Směr odtahu: | Horní |
| Typ digestoře: | Komínové |
| Vzhled: | Zkosený |
| Výkon odsávání: | 760 m3/h |
| Rozměry VxŠxH (mm): | 900-1239x898x390 |
| Ovládání: | Dotykové na skle |
| Osvětlení: | LED, LED bodové |
| Sací výkon při intenzivním režimu (m3/h): | 760 |
| Stupně výkonu: | 3+2 intenzivní, Funkce Breeze, SilenceTech (tichý režim) |
| Min. odstup od plynové varné desky (cm): | 65 |
| Min. odstup od elektrické varné desky (cm): | 50 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1 |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| Hlučnost při minimálním výkonu (db(A)): | 42 |
| Hlučnost při maximálním výkonu (db(A)): | 54 |
| Počet světel: | 2 |
| Typ filtru: | Hliníkový |
| Kód uhlíkového filtru (nutné pro recirkulaci, není součástí odsavače): | ECFB02, ECFB02ST |
| Kód LONGLIFE uhlíkového filtru (nutné pro recirkulaci, není součástí odsavače): | MCFB52 |
| Distribuce: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/logo-electrolux.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Electrolux" list="**Lepší život den co den**\nElectrolux vyvíjí spotřebiče, které zlepšují každodenní život. Každý detail je navržen tak, aby vám šetřil čas, usnadnil práci a přinesl více komfortu do domácnosti.;**Profesionální výkon u vás doma**\nDíky zkušenostem z profesionálních kuchyní přináší Electrolux technologie, které vám umožní vařit s maximální přesností a dosahovat špičkových výsledků.;**Švédská kvalita a design**\nMinimalistický design, funkčnost a důraz na detail vychází ze švédských hodnot. Spotřebiče Electrolux jsou elegantní, intuitivní a navržené pro moderní domácnost.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nElectrolux klade důraz na ekologii – šetří energii, vodu i vaše náklady a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí.;**Péče o domácnost i oblečení**\nChytré technologie pomáhají udržet vaše oblečení déle jako nové a domácnost dokonale čistou, s maximální šetrností k materiálům." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Lepší život den co den" text="Electrolux má jasnou misi – zlepšovat každodenní život. Spojuje inovace, výkon a udržitelnost, aby pozitivně ovlivňoval nejen domácnosti, ale i životní prostředí a budoucnost naší planety." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Profesionální zkušenosti" text="Více než 100 let zkušeností z profesionálních kuchyní se promítá do domácích spotřebičů Electrolux. Díky tomu můžete vařit s přesností a jistotou jako profesionál – přímo u vás doma." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Švédské hodnoty" text="Od svého založení ve Švédsku v roce 1919 staví Electrolux na hodnotách jako je kvalita, funkčnost a ohleduplnost k přírodě. Každý produkt vzniká s důrazem na potřeby zákazníků i udržitelnost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie pro každodenní pohodlí" text="Electrolux vyvíjí spotřebiče, které zjednodušují každodenní činnosti – od vaření přes praní až po úklid. Výsledkem je více času pro vás a méně starostí s domácností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Electrolux vyvíjí své spotřebiče ve spolupráci s profesionálními šéfkuchaři? Díky tomu přináší technologie, které posouvají vaření na vyšší úroveň i v domácích podmínkách.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada varných desek SensePro" src="https://www.youtube.com/watch?v=P0VgmZK6ipY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |