Electrolux KGG7536K Varná deska plynová 75 cm GOG line
Kód: KGG7536KCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Účinný způsob, jak probudit vaši tvořivost Rychlý hořák na této varné desce od firmy Electrolux je konstruován tak, aby teplo dosáhlo dna nádob rychle. Dodává tak rychlejší a intenzivnější plamen a zároveň šetří až 20 % energie.Intenzivní ohřev pro plnější chuť 4kW hořák s vícečetnou korunkou pro pánve wok poskytuje intenzivnější plamen. Poskytuje vám tak intenzivnější teplo potřebné k přípravě autentických asijských pokrmů.
Základ pro bezpečnější vaření Díky naší litinové mřížce pod nádoby můžete vaše hrnce a pánve bezpečně položit na povrch varné desky.Elegance bez námahy Skleněný povrch plynové varné desky snadno setřete a uchováte tak příjemný a čistý vzhled vaší kuchyně.
Přesně nastavený plamen S našimi plynovými kohoutky s rychlou odezvou můžete převzít kontrolu nad vaší varnou deskou. Umožňují snadné nastavení úrovně plamene, takže budete vždy vařit se správnou intenzitou tepla.Bezpečnost bez rozmýšlení Naše plynová varná deska je vybavena automatickou bezpečnostní funkcí, která vypne přívod v plynu v případě, že plamen nahodile zhasne.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové varné desky |
|---|---|
| Hmotnost: | 16.5 kg |
| EAN: | 7332543550364 |
| Barva: | Černá |
| ? Šířka: | 75 cm |
| Produkt: | Plynová varná deska |
| Značka: | Electrolux |
| Montážní otvor: | 56x48 cm |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 43x560x480 |
| Ovládání: | Knoflíky |
| Typ výrobku: | plynová varná deska |
| Materiál ovládacího panelu: | Sklo |
| Bezpečnostní prvky: | Pojistka zhasnutí plamene |
| Levá přední zóna: | Mariane, střední hořák |
| Levá zadní zóna: | Mariane, střední hořák |
| Pravá přední zóna: | malý hořák, Mariane |
| Pravá zadní zóna: | Mariane, střední hořák |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 2000W/80mm |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 2000W/80mm |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 1000W/65mm |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 2000W/80mm |
| Maximální výkon - plyn (W): | 10900 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.1 |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Hloubka výřezu (mm): | 480 |
| Šířka výřezu (mm): | 560 |
| Radius výřezu (mm): | 10 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/logo-electrolux.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Electrolux" list="**Lepší život den co den**\nElectrolux vyvíjí spotřebiče, které zlepšují každodenní život. Každý detail je navržen tak, aby vám šetřil čas, usnadnil práci a přinesl více komfortu do domácnosti.;**Profesionální výkon u vás doma**\nDíky zkušenostem z profesionálních kuchyní přináší Electrolux technologie, které vám umožní vařit s maximální přesností a dosahovat špičkových výsledků.;**Švédská kvalita a design**\nMinimalistický design, funkčnost a důraz na detail vychází ze švédských hodnot. Spotřebiče Electrolux jsou elegantní, intuitivní a navržené pro moderní domácnost.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nElectrolux klade důraz na ekologii – šetří energii, vodu i vaše náklady a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí.;**Péče o domácnost i oblečení**\nChytré technologie pomáhají udržet vaše oblečení déle jako nové a domácnost dokonale čistou, s maximální šetrností k materiálům." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Lepší život den co den" text="Electrolux má jasnou misi – zlepšovat každodenní život. Spojuje inovace, výkon a udržitelnost, aby pozitivně ovlivňoval nejen domácnosti, ale i životní prostředí a budoucnost naší planety." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Profesionální zkušenosti" text="Více než 100 let zkušeností z profesionálních kuchyní se promítá do domácích spotřebičů Electrolux. Díky tomu můžete vařit s přesností a jistotou jako profesionál – přímo u vás doma." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Švédské hodnoty" text="Od svého založení ve Švédsku v roce 1919 staví Electrolux na hodnotách jako je kvalita, funkčnost a ohleduplnost k přírodě. Každý produkt vzniká s důrazem na potřeby zákazníků i udržitelnost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie pro každodenní pohodlí" text="Electrolux vyvíjí spotřebiče, které zjednodušují každodenní činnosti – od vaření přes praní až po úklid. Výsledkem je více času pro vás a méně starostí s domácností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Electrolux vyvíjí své spotřebiče ve spolupráci s profesionálními šéfkuchaři? Díky tomu přináší technologie, které posouvají vaření na vyšší úroveň i v domácích podmínkách.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada varných desek SensePro" src="https://www.youtube.com/watch?v=P0VgmZK6ipY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |