Electrolux LFV216K komínová digestoř
Kód: LFV216KCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Spolehlivý odsavač par pro čistý vzduch v kuchyni Odsavač par 300 ExtractionTech Standard díky spolehlivému motoru účinně odsává z kuchyně pachy vznikající při vaření. Užijte si svěží a příjemné prostředí při každém vaření.ExtractionTech Standard. Spolehlivé odsávání pachů Odsavač par ExtractionTech Standard má spolehlivý motor na efektivní odsávání pachů při přípravě jídel. Prostředí vaší kuchyně zůstane svěží a čisté a vy se při každodenním vaření budete cítit lépe.Vařte s jasným osvětlením Pure Illumination Pure Illumination přináší intenzivní a odolné osvětlení, abyste při vaření měli o všem přehled. Naše energeticky úsporné LED osvětlení osvítí celou varnou plochu, takže při přípravě jídel uvidíte každičký detail.
Kvalitní tukový filtr
Spolehlivá filtrace tuku. Snadno se používá a nabízí možnost čištění ručně nebo v myčce – aby vaše kuchyně byla svěží a odsavač par fungoval co nejlépe.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové odsavače par |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| EAN: | 7333394138558 |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | D |
| ? Šířka: | 60 cm |
| Produkt: | Komínový odsavač par |
| Značka: | Electrolux |
| Max. hlučnost: | 54 dB, 68 dB |
| Cenový rozptyl: | 5000-10000 Kč |
| Typ instalace: | Nástěnný, Na zeď |
| Funkce: | Recirkulace, S odtahem |
| Průměr odtahu: | 150 mm |
| Směr odtahu: | Horní |
| Typ digestoře: | Komínové |
| Vzhled: | Zkosený |
| Výkon odsávání: | 415 m3/h |
| Ovládání: | Dotykové na skle |
| Osvětlení: | LED |
| Stupně výkonu: | 3 |
| Min. odstup od plynové varné desky (cm): | 55 |
| Min. odstup od elektrické varné desky (cm): | 50 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1 |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| Počet světel: | 2 |
| Počet tukových filtrů: | 2 |
| Typ filtru: | Hliníkový |
| Kód uhlíkového filtru (nutné pro recirkulaci, není součástí odsavače): | MCFB99ST |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 953x598x396.4 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Vestavné mrazáky -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné vinotéky -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Mrazáky -
Myčky -
Sporáky -
Mikrovlnné trouby
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |


