Electrolux LKK520002W Plynový sporák Multifunction
Kód: LKK520002WCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Plynová varná deska / elektrická trouba – to nejlepší v obou směrech
Kombinace plynové varné desky a elektrické trouby vám nabízí to nejlepší v obou směrech. Okamžitý ohřev a regulace plynu na varné desce s výhodou profesionální multifunkční elektrické trouby – všestranný zážitek při vaření.
Rovnoměrné propečení na více úrovních
S tímto sporákem můžete péct na dvou úrovních najednou. Přídavná topná spirála zajistí rovnoměrné propečení všech pokrmů. A to v celém prostoru trouby.

Okamžité nastavení plynových hořáků
Sporák s plynovou deskou nabízí úsporné vaření. Plynové hořáky umožňují okamžité nastavení teploty a precizní ovládání.
Automatické zapálení hořáků
Automatické zapalování usnadňuje zažehnutí plamene. Bez zápalek a zapalovačů. Jednoduše otočte knoflíkem, stiskněte tlačítko a můžete vařit.
Zásuvka pro uložení nádobí
Tento sporák je vybaven prostornou zásuvkou, která je ideálním místem pro uložení kuchyňského nádobí, abyste je měli při ruce, až je budete potřebovat.

Načasujte si přípravu jídla pro dosažení nejlepší chuti
Nastavený časovač vás upozorní, až bude jídlo hotovo. Když jde o skvělou chuť, i minuta může znamenat rozdíl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 41 kg |
| EAN: | 7332543768325 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | A |
| ? Výška: | 86 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
| Produkt: | Kombinovaný sporák |
| Značka: | Electrolux |
| Max. příkon: | 1850 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Vnitřní objem: | 54 l |
| Cenový rozptyl: | Levné, Do 10000 Kč |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Typ sporáku: | Kombinované |
| Typ trouby: | Elektrické, Horkovzdušné, S grilem |
| Typ varné desky: | Plynové |
| Výbava sporáku: | Možnost napojení na propan butan, Zapojení do zásuvky |
| Vzhled: | Retro |
| Systém tepelné úpravy: | Multifunkční |
| Rozměry (VxŠxH): | 855x500x600 mm |
| Funkce trouby: | Ventilátor + horní ohřev, Gril, vrchní ohřev, Horní + spodní ohřev, Horní + spodní ohřev + ventilátor |
| Gril: | elektrický pevně ukotvený |
| Výbava trouby: | 1x chromovaný otočný rošt, 2x koláčové smaltované plechy na pečení |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/logo-electrolux.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Electrolux" list="**Lepší život den co den**\nElectrolux vyvíjí spotřebiče, které zlepšují každodenní život. Každý detail je navržen tak, aby vám šetřil čas, usnadnil práci a přinesl více komfortu do domácnosti.;**Profesionální výkon u vás doma**\nDíky zkušenostem z profesionálních kuchyní přináší Electrolux technologie, které vám umožní vařit s maximální přesností a dosahovat špičkových výsledků.;**Švédská kvalita a design**\nMinimalistický design, funkčnost a důraz na detail vychází ze švédských hodnot. Spotřebiče Electrolux jsou elegantní, intuitivní a navržené pro moderní domácnost.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nElectrolux klade důraz na ekologii – šetří energii, vodu i vaše náklady a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí.;**Péče o domácnost i oblečení**\nChytré technologie pomáhají udržet vaše oblečení déle jako nové a domácnost dokonale čistou, s maximální šetrností k materiálům." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Lepší život den co den" text="Electrolux má jasnou misi – zlepšovat každodenní život. Spojuje inovace, výkon a udržitelnost, aby pozitivně ovlivňoval nejen domácnosti, ale i životní prostředí a budoucnost naší planety." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Profesionální zkušenosti" text="Více než 100 let zkušeností z profesionálních kuchyní se promítá do domácích spotřebičů Electrolux. Díky tomu můžete vařit s přesností a jistotou jako profesionál – přímo u vás doma." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Švédské hodnoty" text="Od svého založení ve Švédsku v roce 1919 staví Electrolux na hodnotách jako je kvalita, funkčnost a ohleduplnost k přírodě. Každý produkt vzniká s důrazem na potřeby zákazníků i udržitelnost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie pro každodenní pohodlí" text="Electrolux vyvíjí spotřebiče, které zjednodušují každodenní činnosti – od vaření přes praní až po úklid. Výsledkem je více času pro vás a méně starostí s domácností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Electrolux vyvíjí své spotřebiče ve spolupráci s profesionálními šéfkuchaři? Díky tomu přináší technologie, které posouvají vaření na vyšší úroveň i v domácích podmínkách.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada varných desek SensePro" src="https://www.youtube.com/watch?v=P0VgmZK6ipY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |
