Electrolux LKR540266W sklokeramický sporák
Kód: LKR540266WCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Pečení na více úrovních. Pečte více pokrmů současně
Při pečení na více úrovních je přídavný kruhový topný článek zárukou, že vaše pokrmy budou dokonale upečené, i když do trouby vložíte dva plechy zároveň.

Časovač vám pomůže, aby vaše jídlo nebylo už nikdy příliš přepečené.
Abychom zajistili, že se vaše pokrmy nepřipravují příliš dlouho, je tato trouba vybavena elektronickým časovačem, který vypne ohřev po uplynutí nastaveného času.

Sálavá varná deska – pro rychlé vaření
Sálavá varná deska je rychlá a snadno se čistí díky keramickým zónám, které se rychle a přesně zahřívají a umožňují tak bezproblémové vaření.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklokeramické sporáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 7333394044736 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | A |
| ? Výška: | 86 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
| Produkt: | Sklokeramický sporák |
| Značka: | Electrolux |
| Max. příkon: | 7950 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Vnitřní objem: | 57 l |
| Cenový rozptyl: | Levné, Do 10000 Kč |
| Rozměry (VxŠxH): | 858x500x600 mm |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Typ sporáku: | Elektrické, Sklokeramické |
| Typ trouby: | Elektrické, Horkozvdušné |
| Typ varné desky: | Sklokeramické |
| Vzhled: | Moderní |
| Systém tepelné úpravy: | Ventilátor + kruhové topné těleso |
| Požad. jištění (A): | 2x40 |
| Spotřeba energie se standardním zatížením (kWh/cyklus): | 0.84 |
| Gril: | elektrický pevně ukotvený |
| Funkce trouby: | Spodní ohřev|Ventilátor|Gril + horní ohřev + ventilátor|Kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor|Kruhové těleso + ventilátor|Horní + spodní ohřev|Horní + spodní ohřev + ventilátor|Top + Fan (ECO) |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 1200W/140mm |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 1700W/180mm |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 1700W/700W/180mm/120mm |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 1200W/140mm |
| Výbava trouby - plechy: | 1x smaltovaný plech na pečení koláčů, 1x černý smaltovaný plech na zachytávání mastnoty |
| Výbava trouby - rošty: | 1x chromovaný otočný rošt |
| Výsuvy ve výbavě: | Kolejnice pro rošt |
| Distribuce: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/logo-electrolux.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Electrolux" list="**Lepší život den co den**\nElectrolux vyvíjí spotřebiče, které zlepšují každodenní život. Každý detail je navržen tak, aby vám šetřil čas, usnadnil práci a přinesl více komfortu do domácnosti.;**Profesionální výkon u vás doma**\nDíky zkušenostem z profesionálních kuchyní přináší Electrolux technologie, které vám umožní vařit s maximální přesností a dosahovat špičkových výsledků.;**Švédská kvalita a design**\nMinimalistický design, funkčnost a důraz na detail vychází ze švédských hodnot. Spotřebiče Electrolux jsou elegantní, intuitivní a navržené pro moderní domácnost.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nElectrolux klade důraz na ekologii – šetří energii, vodu i vaše náklady a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí.;**Péče o domácnost i oblečení**\nChytré technologie pomáhají udržet vaše oblečení déle jako nové a domácnost dokonale čistou, s maximální šetrností k materiálům." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Lepší život den co den" text="Electrolux má jasnou misi – zlepšovat každodenní život. Spojuje inovace, výkon a udržitelnost, aby pozitivně ovlivňoval nejen domácnosti, ale i životní prostředí a budoucnost naší planety." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Profesionální zkušenosti" text="Více než 100 let zkušeností z profesionálních kuchyní se promítá do domácích spotřebičů Electrolux. Díky tomu můžete vařit s přesností a jistotou jako profesionál – přímo u vás doma." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Švédské hodnoty" text="Od svého založení ve Švédsku v roce 1919 staví Electrolux na hodnotách jako je kvalita, funkčnost a ohleduplnost k přírodě. Každý produkt vzniká s důrazem na potřeby zákazníků i udržitelnost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie pro každodenní pohodlí" text="Electrolux vyvíjí spotřebiče, které zjednodušují každodenní činnosti – od vaření přes praní až po úklid. Výsledkem je více času pro vás a méně starostí s domácností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Electrolux vyvíjí své spotřebiče ve spolupráci s profesionálními šéfkuchaři? Díky tomu přináší technologie, které posouvají vaření na vyšší úroveň i v domácích podmínkách.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada varných desek SensePro" src="https://www.youtube.com/watch?v=P0VgmZK6ipY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |