Electrolux LRB3AE12S vestavná lednice
Kód: LRB3AE12SCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" subtitle="Electrolux LRB3AE12S – vestavná monoklimatická lednice" text="Vestavná monoklimatická lednice Electrolux LRB3AE12S nabízí prostorný interiér OptiSpace, zásuvku s regulací vlhkosti pro čerstvou zeleninu, flexibilní uložení i větších potravin a odolné police z bezpečnostního skla. Ideální volba pro maximální čerstvost a přehledné skladování."][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Proč si vybrat Electrolux LRB3AE12S?" list="**OptiSpace**\nProstorný interiér s možností přizpůsobení – zásuvky lze snadno vyjmout.;**Zásuvka s regulací vlhkosti**\nIdeální podmínky pro uchování čerstvé zeleniny a bylinek.;**Velká zásuvka na zeleninu**\nSnadné uložení i větších a delších kusů potravin.;**Police z bezpečnostního skla**\nOdolné a snadno udržovatelné police pro bezpečné skladování." listType="nečíslovaný" img="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.parolek-shop.cz/user/shop/big/18319-1_electrolux-lrb3ae12s.jpg?686646d8"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="OptiSpace – prostorný interiér" text="Chladnička nabízí spoustu úložných možností a flexibilní prostor díky vyjímatelným zásuvkám." img="/user/documents/upload/fotky popisku/vestavne-lednice/Electrolux/optispace.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Zásuvka s regulací vlhkosti" text="Zásuvka s nastavitelnou vlhkostí vytváří ideální podmínky pro skladování zeleniny a bylinek, které vydrží déle čerstvé." img="/user/documents/upload/fotky popisku/vestavne-lednice/Electrolux/zasuvka-s-vhlkosti.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Velká zásuvka na zeleninu" text="Bez problémů pojme i větší a delší kusy potravin – ideální pro větší nákupy." img="/user/documents/upload/fotky popisku/vestavne-lednice/Electrolux/zasuvka_1.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Police z bezpečnostního skla" text="Odolné police, které se snadno čistí a bezpečně udrží i těžší potraviny." img="/user/documents/upload/fotky popisku/vestavne-lednice/Electrolux/optispace_1.png"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**Zásuvka s regulací vlhkosti v lednici Electrolux LRB3AE12S udrží vaši zeleninu a bylinky déle čerstvé!**"][/mimebox]
[faq iconTitle="/user/documents/mime/src/icon/iconFaq.svg" title="Často kladené dotazy" bg="#F6F6F6"][mimebox type="faq" titleFaq="Co znamená OptiSpace?" textFaq="Prostorný interiér lednice s možností snadného vyjmutí zásuvek a polic pro maximální flexibilitu." ][/mimebox][mimebox type="faq" titleFaq="K čemu slouží zásuvka s regulací vlhkosti?" textFaq="Umožňuje nastavit ideální vlhkost pro skladování zeleniny a bylinek, které tak vydrží déle čerstvé." ][/mimebox][mimebox type="faq" titleFaq="Jaká je výhoda velké zásuvky na zeleninu?" textFaq="Uložíte do ní i větší a delší potraviny – ideální pro větší nákupy." ][/mimebox][mimebox type="faq" titleFaq="Z čeho jsou vyrobeny police?" textFaq="Police jsou z bezpečnostního skla, které je odolné a snadno se čistí." ][/mimebox][/faq]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné lednice |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| EAN: | 7332543733088 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 100-145 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Produkt: | Vestavná lednice |
| Značka: | Electrolux |
| Max. hlučnost: | 34 dB |
| Cenový rozptyl: | 10000-15000 Kč |
| Otevírání dveří: | Pravé, Zaměnitelné |
| Velikost: | Střední |
| Montáž dveří: | Spřažené |
| Výbava: | Bez mrazáku |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Celkový objem: | 200-250 l |
| Objem přesně: | 208 l |
| Objem mrazáku: | 208 l |
| ? Roční spotřeba energie: | 101 kWh |
| ? Odhadované náklady chlazení za 1 rok: | 606 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 5 let: | 3030 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 10 let: | 6060 Kč |
| Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C): | 43 |
| Emisní třída hluku šířeného vzduchem: | B |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 1225x560x550 |
| Ovládání: | Mechanické ovládání |
| Odmrazování chladničky: | Automatické |
| Délka přívodního kabelu (m): | 2.4 |
| Osvětlení chladničky: | LED žárovka |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| Intenzivní chlazení: | Ne |
| Funkce nastavení na dovolenou: | Ne |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 1218x548x549 mm |
Montáž spřažených dveří
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/logo-electrolux.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Electrolux" list="**Lepší život den co den**\nElectrolux vyvíjí spotřebiče, které zlepšují každodenní život. Každý detail je navržen tak, aby vám šetřil čas, usnadnil práci a přinesl více komfortu do domácnosti.;**Profesionální výkon u vás doma**\nDíky zkušenostem z profesionálních kuchyní přináší Electrolux technologie, které vám umožní vařit s maximální přesností a dosahovat špičkových výsledků.;**Švédská kvalita a design**\nMinimalistický design, funkčnost a důraz na detail vychází ze švédských hodnot. Spotřebiče Electrolux jsou elegantní, intuitivní a navržené pro moderní domácnost.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nElectrolux klade důraz na ekologii – šetří energii, vodu i vaše náklady a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí.;**Péče o domácnost i oblečení**\nChytré technologie pomáhají udržet vaše oblečení déle jako nové a domácnost dokonale čistou, s maximální šetrností k materiálům." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Lepší život den co den" text="Electrolux má jasnou misi – zlepšovat každodenní život. Spojuje inovace, výkon a udržitelnost, aby pozitivně ovlivňoval nejen domácnosti, ale i životní prostředí a budoucnost naší planety." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Profesionální zkušenosti" text="Více než 100 let zkušeností z profesionálních kuchyní se promítá do domácích spotřebičů Electrolux. Díky tomu můžete vařit s přesností a jistotou jako profesionál – přímo u vás doma." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Švédské hodnoty" text="Od svého založení ve Švédsku v roce 1919 staví Electrolux na hodnotách jako je kvalita, funkčnost a ohleduplnost k přírodě. Každý produkt vzniká s důrazem na potřeby zákazníků i udržitelnost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie pro každodenní pohodlí" text="Electrolux vyvíjí spotřebiče, které zjednodušují každodenní činnosti – od vaření přes praní až po úklid. Výsledkem je více času pro vás a méně starostí s domácností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Electrolux vyvíjí své spotřebiče ve spolupráci s profesionálními šéfkuchaři? Díky tomu přináší technologie, které posouvají vaření na vyšší úroveň i v domácích podmínkách.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada varných desek SensePro" src="https://www.youtube.com/watch?v=P0VgmZK6ipY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |