Electrolux LUB1AF22W Volně stojící šuplíková mraznička Statická
Kód: LUB1AF22WCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Prostorné úložné řešení 500 OptiSpace Freezer nabízí prostorný interiér pro potraviny. Možnosti uložení usnadňují najít prostor i pro větší balení. A pokud potřebujete ještě více místa, zásuvky lze snadno vyjmout.
Uchovejte kvalitu potravin s FastFreeze Funkce FastFreeze rychle zmrazí čerstvé potraviny, aby se lépe uchovaly všechny vitamíny, textura, chutě a nutriční hodnoty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící mrazáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 55.29 kg |
| EAN: | 7332543720750 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 145-165 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 64 cm |
| Typ: | Šuplíkový |
| Produkt: | Šuplíkový mrazák |
| Značka: | Electrolux |
| Cenový rozptyl: | 10000-15000 Kč |
| Otevírání dveří: | aaa |
| Velikost: | Střední |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Celkový objem: | 200-250 l |
| Objem přesně: | 220 l |
| ? Roční spotřeba energie: | 259 kWh |
| Vzhled: | Moderní |
| ? Odhadované náklady chlazení za 1 rok: | 1554 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 5 let: | 7770 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 10 let: | 15540 Kč |
| Doporučené nastavení teploty pro optimalizované uchovávání potravin (°C): | -18 |
| Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání (h): | 13 |
| Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C): | 43 |
| Emisní třída hluku šířeného vzduchem: | C |
| Rozměry (mm): | 1550x595x635 |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Délka přívodního kabelu (m): | 2.4 |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Příkon (W): | 140 |
| Ovládání: | Mechanical control |
| Technologie zchlazování: | Statická |
| Odmrazování mrazničky: | Ruční |
| Zásuvky mrazáku - počet: | 1 Full Width + 2 Maxi Drawers + 1 Half Depth |
| Odklápěcí dvířka mrazáku: | 2, Průhledný plast |
| Chladivo: | R600a |
| Zmrazovací kapacita (kg/24h): | 12.9 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/logo-electrolux.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Electrolux" list="**Lepší život den co den**\nElectrolux vyvíjí spotřebiče, které zlepšují každodenní život. Každý detail je navržen tak, aby vám šetřil čas, usnadnil práci a přinesl více komfortu do domácnosti.;**Profesionální výkon u vás doma**\nDíky zkušenostem z profesionálních kuchyní přináší Electrolux technologie, které vám umožní vařit s maximální přesností a dosahovat špičkových výsledků.;**Švédská kvalita a design**\nMinimalistický design, funkčnost a důraz na detail vychází ze švédských hodnot. Spotřebiče Electrolux jsou elegantní, intuitivní a navržené pro moderní domácnost.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nElectrolux klade důraz na ekologii – šetří energii, vodu i vaše náklady a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí.;**Péče o domácnost i oblečení**\nChytré technologie pomáhají udržet vaše oblečení déle jako nové a domácnost dokonale čistou, s maximální šetrností k materiálům." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Lepší život den co den" text="Electrolux má jasnou misi – zlepšovat každodenní život. Spojuje inovace, výkon a udržitelnost, aby pozitivně ovlivňoval nejen domácnosti, ale i životní prostředí a budoucnost naší planety." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Profesionální zkušenosti" text="Více než 100 let zkušeností z profesionálních kuchyní se promítá do domácích spotřebičů Electrolux. Díky tomu můžete vařit s přesností a jistotou jako profesionál – přímo u vás doma." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Švédské hodnoty" text="Od svého založení ve Švédsku v roce 1919 staví Electrolux na hodnotách jako je kvalita, funkčnost a ohleduplnost k přírodě. Každý produkt vzniká s důrazem na potřeby zákazníků i udržitelnost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie pro každodenní pohodlí" text="Electrolux vyvíjí spotřebiče, které zjednodušují každodenní činnosti – od vaření přes praní až po úklid. Výsledkem je více času pro vás a méně starostí s domácností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Electrolux vyvíjí své spotřebiče ve spolupráci s profesionálními šéfkuchaři? Díky tomu přináší technologie, které posouvají vaření na vyšší úroveň i v domácích podmínkách.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada varných desek SensePro" src="https://www.youtube.com/watch?v=P0VgmZK6ipY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |