Electrolux LYB2AF82S Vestavná šuplíková mraznička Statická
Kód: LYB2AF82SCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Kompaktní rozměry, dostatek místa uvnitř
Kompaktní mrazák lze díky svým rozměrům umístit i na nejmenších místech a vždy máte pohodlný přístup ke všem mraženým potravinám.
Tuto mrazničku lze umístit kamkoliv
Tato mraznička s úzkým designem se snadno vejde tam, kde ji chcete mít. Ideální pokud potřebujete mrazničku, která nezabírá příliš mnoho místa.
Nastavte funkce a teplotu pomocí elektronického ovládání
Elektronické ovládání vám umožňuje provádět přesné úpravy teploty a dalších skladovacích funkcí. Okamžitý výsledek vašich úprav se zobrazí na digitálním ovládácím panelu.
Uchovejte kvalitu potravin s FastFreeze
Funkce FastFreeze rychle zmrazí čerstvé potraviny, aby se lépe uchovaly všechny vitamíny, textura, chutě a nutriční hodnoty.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné mrazáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 31.2 kg |
| EAN: | 7332543788248 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
| Technologie: | Statická |
| ? Výška: | Do 100 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Typ: | Šuplíkový |
| Produkt: | Vestavný šuplíkový mrazák |
| Značka: | Electrolux |
| Max. hlučnost: | 40 dB |
| Cenový rozptyl: | 10000-15000 Kč |
| Otevírání dveří: | aaa |
| Velikost: | Malé |
| Montáž dveří: | Spřažené |
| Výbava: | Mrazák |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Celkový objem: | 50-100 l |
| Objem přesně: | 95 l |
| Instalace spotřebiče: | 1899,- |
| Možnost doplňkových služeb: | Ano |
| ? Roční spotřeba energie: | 220 kWh |
| ? Odhadované náklady chlazení za 1 rok: | 1320 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 5 let: | 6600 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 10 let: | 13200 Kč |
| Doporučené nastavení teploty pro optimalizované uchovávání potravin (°C): | -18 |
| Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání (h): | 13.5 |
| Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C): | 43 |
| Emisní třída hluku šířeného vzduchem: | C |
| Délka přívodního kabelu (m): | 2.4 |
| Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): | 820x600x550 |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Příkon (W): | 120 |
| Ovládání: | Elektronická kontrola |
| Odmrazování mrazničky: | Ruční |
| Chladivo: | R600a |
| Indikace vysoké teploty: | Světelný signál, Zvukový signál |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 819x560x547 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Montáž spřažených dveří
Technologie FastFreeze
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/logo-electrolux.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Electrolux" list="**Lepší život den co den**\nElectrolux vyvíjí spotřebiče, které zlepšují každodenní život. Každý detail je navržen tak, aby vám šetřil čas, usnadnil práci a přinesl více komfortu do domácnosti.;**Profesionální výkon u vás doma**\nDíky zkušenostem z profesionálních kuchyní přináší Electrolux technologie, které vám umožní vařit s maximální přesností a dosahovat špičkových výsledků.;**Švédská kvalita a design**\nMinimalistický design, funkčnost a důraz na detail vychází ze švédských hodnot. Spotřebiče Electrolux jsou elegantní, intuitivní a navržené pro moderní domácnost.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nElectrolux klade důraz na ekologii – šetří energii, vodu i vaše náklady a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí.;**Péče o domácnost i oblečení**\nChytré technologie pomáhají udržet vaše oblečení déle jako nové a domácnost dokonale čistou, s maximální šetrností k materiálům." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Lepší život den co den" text="Electrolux má jasnou misi – zlepšovat každodenní život. Spojuje inovace, výkon a udržitelnost, aby pozitivně ovlivňoval nejen domácnosti, ale i životní prostředí a budoucnost naší planety." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Profesionální zkušenosti" text="Více než 100 let zkušeností z profesionálních kuchyní se promítá do domácích spotřebičů Electrolux. Díky tomu můžete vařit s přesností a jistotou jako profesionál – přímo u vás doma." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Švédské hodnoty" text="Od svého založení ve Švédsku v roce 1919 staví Electrolux na hodnotách jako je kvalita, funkčnost a ohleduplnost k přírodě. Každý produkt vzniká s důrazem na potřeby zákazníků i udržitelnost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie pro každodenní pohodlí" text="Electrolux vyvíjí spotřebiče, které zjednodušují každodenní činnosti – od vaření přes praní až po úklid. Výsledkem je více času pro vás a méně starostí s domácností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Electrolux vyvíjí své spotřebiče ve spolupráci s profesionálními šéfkuchaři? Díky tomu přináší technologie, které posouvají vaření na vyšší úroveň i v domácích podmínkách.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada varných desek SensePro" src="https://www.youtube.com/watch?v=P0VgmZK6ipY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |
