Philco PEB 366 BIX výsuvná digestoř
Kód: PEB 366 BIXCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Výsuvný odsavač par Philco PEB 366 BIX je praktickým řešením pro kuchyně, kde se klade důraz na funkci, úsporu místa a čistý design. Díky teleskopickému provedení zůstává digestoř nenápadně skrytá ve skříňce a vytáhnete ji, když potřebujete. Maximální výkon odtahu 331 m³/hod. účinně odvede páru, mastnotu i pachy. Využít můžete 3 rychlosti odsávání jednoduše pomocí mechanického ovládání knoflíky. Digestoř nabízí režim odtahu i recirkulace, je vybavena hliníkovým filtrem a zpětnou klapkou.
- Šířka 60 cm
- Max. výkon odtahu 331 m³/hod.
- 3 stupně výkonu
- Ovládání tlačítky
- Možnost odtahu i recirkulace
- LED osvětlení
- Hliníkový filtr typ Air 1
- Zpětná klapka
- Hlučnost 66 dB
TECHNICKÝ POPIS
Energetická třída : A
Typ digestoře : Výsuvný
Výkon (m³/hod.) : 331
Počet motorů : 1
Osvětlení : LED
Počet rychlostí (stupně) : 3
Ovládání : Tlačítkové
Hlučnost : 66 dB
Výška (cm) : 20
Šířka (cm) : 59.8
Hloubka (cm) : 27.8
Barva : Nerez
Hmotnost : 5,9 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Digestoře a odsavače par |
|---|---|
| Záruka: | + 3 roky bezplatný servis po registraci spotřebiče |
| Hmotnost: | 6.9 kg |
| EAN: | 8590669402519 |
| Barva: | Nerezová |
| Energetická třída: | A |
| ? Šířka: | 60 cm |
| Produkt: | Výsuvný odsavač par |
| Značka: | Philco |
| Max. hlučnost: | 66 dB |
| Cenový rozptyl: | Levné, Do 5000 Kč |
| Typ instalace: | Do skříňky, Vestavné |
| Funkce: | Recirkulace, S odtahem |
| Průměr odtahu: | 150 mm |
| Směr odtahu: | Horní |
| Typ digestoře: | Vestavěné, Výsuvné |
| Vzhled: | Moderní |
| Max. výkon odsávání: | 331 m3/h |
| Typ uhlíkového filtru: | Air 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

