Siemens HR736G1B1 trouba s parní funkcí iQ700
Kód: HR736G1B1CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Typ trouby / druh ohřevu- Pečicí trouba s přídavnou párou s 19 druhy ohřevu: 4D horký vzduch, horní/spodní ohřev, gril s cirkulací vzduchu, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň pro pizzu, coolStart (hluboce zmrazené jídlo), spodní ohřev, pomalé vaření, předehřívání, udržování teploty, horký vzduch jemný, horní/spodní ohřev jemný, regenerační ohřev (ohřívání pokrmů nebo rozpečení pečiva z předešlého dne), kynutí těsta, gril s cirkulací vzduchu + pára, ohřívání pokrmů + pára, 4D horký vzduch + pára, horní/spodní ohřev + pára
- rozsah teploty: 30 °C - 300 °C
- vnitřní objem: 71 l
- počet pečicích úrovní: 5 ks
- závěsné rošty, teleskopický výsuv na objednání jako zvláštní příslušenství
- touchControl ovládání
- antracitový smalt
- ecoClean katalytické čištění: zadní stěna
- humidClean - hydrolytické čištění
- celoskleněná vnitřní strana dvířek
- Oven Assistant s hlasovým ovládáním
- TFT-Touchdisplay Plus
- elektronické hodiny
- automatický návrh teploty
- ukazatel aktuální teploty ukazatel předehřevu
- softClose - dovírání dvířek, softMove - tlumené otevírání a zavírání dvířek, výklopná dvířka
- softMove - tlumené otevírání a zavírání dvířek
- cookControl Pro
- rychloohřev
- coolStart
- steamBoost - 3minutový přídavek intenzivní páry stisknutím tlačítka
- lze volit různé intenzity páry: vysoké množství páry, střední množství páry, nízké množství páry
- LED osvětlení, osvětlení trouby se separátním vypínáním
- ukazatel vyprázdnění zásobníku na vodu
- umístění parního generátoru mimo varný prostor
- chladící ventilátor
- Home Connect
- rošt, smaltovaný plech, smaltovaný hluboký plech
- chladná dvířka trouby
- prosklené dveře CoolTouch (3 ks skel)
- dětská pojistka
- bezpečnostní vypínání trouby ukazatel zbytkového tepla tlačítko start spínač kontaktu dveří
- délka přívodního kabelu: 120 cm
- napětí: 220 - 240 V
- celkový příkon elektro: 3.6 kW
- energetická třída A+
- spotřeba energie na cyklus při konvenčním ohřevu:0.87 kWh(na stupnici třidy energetické účinnosti od A+++ do D)
- spotřeba energie na cyklus v režimu recirkulace:0.69 kWh
- počet pečicích prostorů: 1 zdroj tepla: elektřina objem pečicího prostoru:71 l
- rozměry spotřebiče (V x Š x H): 595 mm x 594 mm x 548 mm
- rozměry niky (V x Š x H): 585 mm - 595 mm x 560 mm - 568 mm x 550 mm
- „potřebné rozměry naleznete v instalačních materiálech“
cookControl Pro – vynikající výsledky bez ohledu na recept nebo okolnosti.
Oven Assistant s hlasovým ovládáním – intuitivně nastavte správný program.
ecoClean - rozloží nečistoty a výrazně snižuje pachy .
humidClean Plus - rychlé a pohodlné čištění.
pulseSteam - křupavější a šťavnatější díky přidané vodní páře
Inteligentní trouba s funkcí Oven Assistant s hlasovým ovládáním pro intuitivní nastavení programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Parní trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 43 kg |
| EAN: | 4242003902417 |
| Barva: | Černá, Nerezová |
| ? Čištění: | Hydrolytické, Katalytické, Parní |
| Energetická třída: | Úsporné, A+ |
| ? Výška: | 60 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
| Produkt: | Multifunkční trouba |
| Značka: | Siemens |
| Gril: | Ano |
| Max. příkon: | 3600 W |
| Montážní šířka: | 56 cm |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Vnitřní objem: | 71 l |
| Cenový rozptyl: | 30000-40000 Kč |
| Otevírání dveří: | Dolů |
| Samočistící trouba: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Výbava: | Tlumené dovírání dvířek |
| Home Connect: | Ano |
| Série: | iQ700 |
| Typ trouby: | Horkovzdušné, Multifunkční, S grilem, S parní funkcí, Asistované vaření |
| Vzhled: | Moderní |
| Počet skel ve dvířkách: | 3 |
| Teplotní rozsah: | 30°C - 300°C |
| Konektivita: | WiFi |
| Příslušenství: | 1 x smaltovaný plech, 1 x kombinovaný rošt, 1 x univerzální pánev |
| Časovač: | Ano |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 585x560x550 mm |
| Rozměry (VxŠxH): | 595x594x548 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Výpis diskuzí
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens-test.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodu proč si vybrat Siemens" list="**Technologie bez kompromisů**\nNSiemens patří mezi lídry v inovacích – nabízí chytré funkce, automatizaci a propojení spotřebičů, které vám usnadní každodenní život.;**Precizní německá kvalita**\nKaždý spotřebič je navržen s důrazem na detail, dlouhou životnost a maximální spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout po mnoho let.;**Nadčasový design**\nMinimalistický a elegantní vzhled spotřebičů Siemens perfektně zapadne do moderní kuchyně i domácnosti a dodá jí prémiový charakter.;**Úspora energie i času**\nDíky pokročilým technologiím jsou spotřebiče energeticky efektivní a zároveň šetří váš čas – od rychlého vaření až po inteligentní praní či chlazení.;**Chytrá domácnost na dosah**\nS funkcemi jako Home Connect můžete své spotřebiče ovládat na dálku, sledovat jejich stav a mít domácnost pod kontrolou odkudkoliv." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens9.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Oslnivé století" text="Za posledních 100 let se značka Siemens stala synonymem pro průmyslové technologie, navržené tak, aby do vašeho domova přinesly revoluční změny. Nabízí jedinečné, inuitivní uživatelské zážitky. Včera jsme uvedli na trh produkty, které nadchnou i zítra." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="21. století: Doba Networkingu" text="IoT, internet věcí, změnil naše možnosti networkingu. Fyzická vzdálenost přestala být jakoukoli překážkou. Můžeme žít v různých částech planety a smysluplně napřímo konverzovat. Spotřebiče Siemens komunikují nejen s námi, ale také mezi sebou navzájem." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="2014: Domácí spotřebiče Siemens se připojují" text="Svět je stále propojenější a komunikace vstupuje na všech úrovních do nové éry. Když Siemens v roce 2014 zavedl první domácí spotřebiče s technologií Home Connect, přišla nová forma komunikace i do vašich domovů. Ukázalo se, že chytré technologie umožňují vést domácnost a každodenní život s větší intuicí, než dříve." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="2008: Technologie sušení Zeolith®" text="Jednou z klíčových prorit pro každého výrobce spotřebičů byla a stále je energetická účinnost. Oceňovaná technologie sušení Zeolith® pro myčky nádobí přesně toto splnila. Díky využití speciálního přírodního minerálu se výrazně zefektivnil a zrychlil cyklus sušení - potřebuj o 30 minut méně než cykly běžných myček nádobí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1986: Vestavné kuchyně" text="Mít všechny spotřebiče pro vaření, pečení a chlazení jako volně stojící předměty v kuchyni bylo v té době běžné ve většině kuchyní. Domácí spotřebiče Siemens byly o krok napřed a vyvinuly vestavné domácí spotřebiče. top změnilo uspořádání a styl kuchyně a započalo éru, ve které začal na význam získávat kromě funkčnosti i design." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1973: Trouba, který se sama čistí" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1930: Vývoj absorpční chladničky" text="Na začátku dvacátého století se domácí chladničky stávaly více a více populárními. Společnost Siemens v tomto hrála významnou roli. Například během 30. let 20. století Siemens uvedl na trh domácí chladničky s použitím pokročilého absorpčního systému "Normelli". Jednalo se o optimalizovaný absorpční systém, který využíval místo jednoho hned tři chladící cykly, čímž se zvýšil objem vnitřního prostoru a energetické účinnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1928: Turbo pračka" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Siemens patří mezi průkopníky chytré domácnosti a její spotřebiče můžete propojit přes aplikaci Home Connect? Díky tomu máte svou domácnost pod kontrolou odkudkoliv – ať už jde o spuštění trouby, kontrolu myčky nebo nastavení ideální teploty v lednici.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada iQ700" src="https://www.youtube.com/watch?v=ztbMgKx8aFw"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |