Beko BDIN36530 vestavná myčka nádobí
Kód: BDIN36530CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" subtitle="Beko BDIN36530 – plně integrovaná myčka s hygienickým mytím" text="Vestavná myčka Beko BDIN36530 nabízí kapacitu až 15 sad nádobí, praktickou příborovou zásuvku a funkce pro dokonale čisté a suché nádobí. Technologie HygieneIntense, SteamGloss a automatické otevření dvířek SelfDry zajišťují hygienickou čistotu i perfektní lesk skla."][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Proč si vybrat Beko BDIN36530?" list="**Kapacita 15 sad nádobí**\nDostatek prostoru i pro větší domácnosti.;**HygieneIntense**\nDezinfekce nádobí pomocí páry.;**SteamGloss**\nLesklé sklenice bez zaschlých kapek.;**SelfDry automatické otevření dvířek**\nRychlejší a přirozené sušení nádobí.;**Quick & Shine program**\nKompletní mytí a sušení za 58 minut.;**SlidingFit panty**\nSnadná instalace i do kuchyní IKEA Metod." listType="nečíslovaný" img="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.parolek-shop.cz/user/shop/big/66559_beko-bdin36530.png?686647d2"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="HygieneIntense – dezinfekce párou" text="Funkce HygieneIntense využívá páru a horký oplach, aby odstranila až 99,99 % bakterií a virů. Je ideální například pro dětské láhve nebo plastové nádoby." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_HygieneIntense_Dishwashing/DW-HygieneIntense.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="SteamGloss – dokonale lesklé sklenice" text="Technologie SteamGloss prodlužuje fázi sušení a využívá páru k lepší účinnosti leštidla. Díky tomu jsou sklenice i porcelán výrazně lesklejší." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_SteamGloss_Dishwashing/DW-SteamGloss-Primary.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="SelfDry – přirozené sušení nádobí" text="Po skončení programu se dvířka myčky automaticky pootevřou, aby mohla uniknout vlhkost. Nádobí tak rychleji a přirozeně uschne." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_SelfDry_Dishwashing/DW-SelfDry.webp"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Quick & Shine – rychlé mytí" text="Program Quick & Shine zvládne umýt a usušit plnou náplň myčky za pouhých 58 minut. Ideální řešení, když potřebujete rychle čisté nádobí." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_QuickShineprogram_Dishwashing/DW-QuickClean.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="SlidingFit – snadná instalace" text="Panty SlidingFit umožňují posunutí nábytkových dvířek při otevření myčky. Díky tomu lze instalovat delší dvířka a myčka je vhodná i pro kuchyně IKEA Metod." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_SlidingFit_Dishwashing/BI-DW-SlidingFit-Primary.png"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**Program Quick & Shine zvládne umýt a usušit plnou myčku nádobí za méně než hodinu bez kompromisů v kvalitě mytí.**"][/mimebox]
[faq iconTitle="/user/documents/mime/src/icon/iconFaq.svg" title="Často kladené dotazy" bg="#F6F6F6"] [mimebox type="faq" titleFaq="Kolik sad nádobí se vejde do myčky?" textFaq="Myčka pojme až 15 sad nádobí, což je ideální i pro větší domácnosti."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Má myčka zásuvku na příbory?" textFaq="Ano, je vybavena praktickou příborovou zásuvkou pro lepší organizaci nádobí."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Jak hlasitý je provoz myčky?" textFaq="Maximální hlučnost myčky je 45 dB."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Je myčka kompatibilní s kuchyněmi IKEA?" textFaq="Ano, díky pantům SlidingFit je vhodná i pro instalaci do kuchyní IKEA Metod."][/mimebox] [/faq]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné myčky nádobí |
|---|---|
| Hmotnost: | 43.1 kg |
| EAN: | 8690842565731 |
| Energetická třída: | D |
| ? Výška: | 82 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Místo pro příbory: | Zásuvka |
| Počet programů: | 6 |
| Počet souprav nádobí: | 15 |
| Typ: | Plně integrovaná |
| Produkt: | Vestavná myčka |
| Značka: | Beko |
| Max. hlučnost: | 45 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Spotřeba vody na cyklus: | 10 l |
| Systém sušení: | Statické |
| Cenový rozptyl: | Levné, Do 10000 Kč |
| AquaStop: | Ano |
| Funkce: | AquaStop, Dotykové ovládání, Posuvné dveře, Rychlé mytí, Signalizace na podlaze, XXL prostor |
| Vhodné do IKEA metod: | Ano |
| Typ displeje: | LED |
| Snadno skládatelné držáky talířů (horní koš): | 3 |
| Odložený program: | Ano, s manuálním nastavením až na 24 hod. |
| Flexibilní Poloviční náplň: | Ano |
| Funkce: | Hygiene Intense, SteamGloss®, Super oplach, Poloviční náplň |
| Přídavná funkce: | Automatické otevření dveří |
| Super oplach: | Ano |
| Funkce Tableta: | Tableta |
| Systém péče o sklo: | GlassShield® |
| Senzor znečištění: | Ano |
| Automatické otevření dveří: | Ano |
| Druh instalace dveří: | SlidingFit |
| Ukazatel průběhu programu: | LedSpot™ |
| Spotřeba energie (kWh/cyklus): | 0.861 kWh |
| Počet sprchovacích úrovní: | 3 |
| Třída hluku (EU_2021_EP): | C |
| Rozměry (VxŠxH): | 818x598x550 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]