Electrolux EGT6242NVK GOG Smart line
Kód: EGT6242NVKCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Výkon plynu se snoubí s krásou skla
Tato plynová varná deska ve skleněném provedení kombinuje přesnost a účinnost vaření na plynu s lesklou elegancí sklokeramiky, která se snadno čistí – jedinečný designový zážitek.
Přirozený pohyb při nastavování od nejnižší teploty po nejvyšší
Na přední části této varné desky se nachází otočné ovládací knoflíky. Jsou navrženy tak, aby se při změně tepelného výkonu varné desky daly snadno otáčet.
Nová úroveň flexibility při použití hrnců a pánví různých velikostí Hořáky třech velikostí vám umožňují flexibilně používat různě velké hrnce a pánve.
Automatické zapálení varné desky umožňuje okamžité spuštění Důmyslná kombinace regulace tepelného výkonu a zapalování – a to vše v jednom zasunovacím otočném knoflíku! Varnou desku velmi snadno okamžitě rozpálíte a můžete hned vařit.
Praktické řešení pro každodenní pohodu Pokud plamen hořáku náhodou zhasne, inovativní technologie této varné desky to zaznamená a automaticky zavře přívod plynu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Varné desky |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.3 kg |
| EAN: | 7333394116020 |
| Barva: | Černá |
| ? Šířka: | 60 cm |
| Produkt: | Plynová varná deska |
| Značka: | Electrolux |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | Levné, 5000-8000 Kč |
| Materiál desky: | Sklo |
| Ovládání: | Knoflíky |
| Připojení na propan butan: | Ano |
| Funkce varné desky: | Připojení na propan butan |
| Montážní otvor: | 56x48 cm |
| Vzhled: | Moderní |
| Bezpečnostní prvky: | Pojistka zhasnutí plamene |
| Levá přední zóna: | malý hořák |
| Levá zadní zóna: | velký hořák |
| Pravá přední zóna: | střední hořák |
| Pravá zadní zóna: | střední hořák |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 1000W/54mm |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 2900W/100mm |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 1900W/70mm |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 1900W/70mm |
| Maximální výkon - plyn (W): | 7700 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.1 |
| Popis ovládání: | Na skle |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 47x590x520 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 47x560x480 mm |
Čištění varné desky
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/logo-electrolux.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Electrolux" list="**Lepší život den co den**\nElectrolux vyvíjí spotřebiče, které zlepšují každodenní život. Každý detail je navržen tak, aby vám šetřil čas, usnadnil práci a přinesl více komfortu do domácnosti.;**Profesionální výkon u vás doma**\nDíky zkušenostem z profesionálních kuchyní přináší Electrolux technologie, které vám umožní vařit s maximální přesností a dosahovat špičkových výsledků.;**Švédská kvalita a design**\nMinimalistický design, funkčnost a důraz na detail vychází ze švédských hodnot. Spotřebiče Electrolux jsou elegantní, intuitivní a navržené pro moderní domácnost.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nElectrolux klade důraz na ekologii – šetří energii, vodu i vaše náklady a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí.;**Péče o domácnost i oblečení**\nChytré technologie pomáhají udržet vaše oblečení déle jako nové a domácnost dokonale čistou, s maximální šetrností k materiálům." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Lepší život den co den" text="Electrolux má jasnou misi – zlepšovat každodenní život. Spojuje inovace, výkon a udržitelnost, aby pozitivně ovlivňoval nejen domácnosti, ale i životní prostředí a budoucnost naší planety." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Profesionální zkušenosti" text="Více než 100 let zkušeností z profesionálních kuchyní se promítá do domácích spotřebičů Electrolux. Díky tomu můžete vařit s přesností a jistotou jako profesionál – přímo u vás doma." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Švédské hodnoty" text="Od svého založení ve Švédsku v roce 1919 staví Electrolux na hodnotách jako je kvalita, funkčnost a ohleduplnost k přírodě. Každý produkt vzniká s důrazem na potřeby zákazníků i udržitelnost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie pro každodenní pohodlí" text="Electrolux vyvíjí spotřebiče, které zjednodušují každodenní činnosti – od vaření přes praní až po úklid. Výsledkem je více času pro vás a méně starostí s domácností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Electrolux vyvíjí své spotřebiče ve spolupráci s profesionálními šéfkuchaři? Díky tomu přináší technologie, které posouvají vaření na vyšší úroveň i v domácích podmínkách.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada varných desek SensePro" src="https://www.youtube.com/watch?v=P0VgmZK6ipY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |
