Electrolux KVLAE2XH kompaktní trouba s mikrovlnami CombiQuick
Kód: KVLAE2XHCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Vařte až dvakrát rychleji díky dvěma druhům ohřevu Trouba 800 MealAssist Combiquick® spojením funkcí tepelné a mikrovlnné přípravy dosahuje chutných výsledků až dvakrát rychleji. Displej CookSmart Touch vás provede každodenním vařením a pomůže vám i s přípravou nezapomenutelných pokrmů pro zvláštní příležitosti.Využijte funkce mikrovlnné a běžné trouby a připravujte pokrmy až 2x rychleji Kombinovaná mikrovlnná a běžná trouba vám umožní připravovat chutné pokrmy za poloviční čas. Funkce mikrovlnné trouby efektivně ohřívá, peče a rozmrazuje. Ventilátor zajišťuje proudění horkého vzduchu, aby se váš pokrm rovnoměrně propekl.
S nápovědou CookSmart Touch snadno uvaříte chutněji
Usnadněte si každodenní vaření a objevujte nové způsoby přípravy bez obav z neúspěchu. CookSmart Touch vám pomůže připravovat chutnější jídla s menší spotřebou energie. Navíc máte své oblíbené recepty na dosah pouhým stisknutím tlačítka. Ve spojení s aplikací je všechno ještě pohodlnější.
Automatické nastavení, konzistentní výsledky s asistovaným vaření
S funkcí asistovaného vaření získáte intuitivní přístup k nastavení přípravy nejrůznějších pokrmů. Vyberte si, zda má trouba vše automaticky nastavit, nebo chcete ovládat čas a teplotu vy.
Nová teplotní sonda vám ušetří tápání a pomůže vám dosahovat lepších výsledků.
Pokaždé vynikající pokrmy. Nová teplotní sonda automaticky sleduje teplotu a informuje vás, kdy je jídlo hotové.
Horký vzduch pro rovnoměrné propečení
Horkovzdušný ventilátor zajistí důkladné propečení vašich pokrmů. Chytrý konvekční systém se stará o rovnoměrnou cirkulaci horkého vzduchu uvnitř trouby, takže pečení probíhá rovnoměrně na všech úrovních. Vše se propeče důkladně a ze všech stran.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompaktní trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 34.3 kg |
| EAN: | 7333394109794 |
| Barva: | Černá |
| ? Čištění: | Vodou |
| ? Výška: | 60 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
| Produkt: | Kompaktní multifunkční trouba |
| Značka: | Electrolux |
| Gril: | Ano |
| Max. hlučnost: | 52 dB |
| Max. příkon: | 3000 W |
| Montážní šířka: | 56 cm |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Vnitřní objem: | 44 l |
| Cenový rozptyl: | 15000-20000 Kč |
| Typ akce: | Novinka |
| Výbava: | Teplotní sonda, Tlumené dovírání dvířek |
| Typ trouby: | Horkovzdušné, S mikrovlnami |
| Vzhled: | Moderní |
| Počet skel ve dvířkách: | 3 |
| Systém tepelné úpravy: | Mikrovlny, Multifunkční |
| Funkce trouby: | Bottom|Pečení chleba|Tradiční a mikrovlnné pečení|Rozmrazování|Dehydrating|Kynutí těsta|Grill|Gril a mikrovlnné pečení|Horký vzduch|Hot air & Bottom|Hot air & Top|Uchovat teplé|Melt|Mikrovlnné pečení|Ohřev talířů|Zavařování|Přihřívání|Roast|Pomalé pečení|Stew|Top|Top & Bottom|Horkovzdušné pečení a mikrovlnná funkce|Turbo gril a mikrovlnné pečení |
| Výbava trouby - rošty: | 1x chromovaný rošt |
| Výbava trouby - plechy: | 1x smaltovaný koláčový plech na pečení, 1x odkapávací pekáč šedý smalt |
| Rozměry (VxŠxH): | 595x595x567 mm |
| Distribuce: | CZ |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 450x560x550 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Vestavné mrazáky -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné vinotéky -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Mrazáky -
Myčky -
Sporáky -
Mikrovlnné trouby
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |


