Electrolux LUT5NF28W0 Volně stojící šuplíková mraznička No Frost
Kód: LUT5NF28W0CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
No Frost, navždy bez námrazy
Technologie No Frost brání tvorbě námrazy uvnitř vaší mrazničky, kterou tak již nikdy nebudete muset opět odmrazovat. Díky tomu je hygieničtější a snadněji se čistí, zatímco vám nabízí více místa k uložení potravin, které milujete.
Stylový, elegantní, plochý design dveří
Prvotřídní vzhled této chladničky dokonale doplní moderní kuchyň. Díky jednoduchým liniím a zcela plochému designu splyne s vašimi ostatními kuchyňskými spotřebiči a pracovními plochami. Zapuštěná madla jsou skrytá na spodní straně dveří, čímž podtrhují elegantní vzhled.
Desetiletá záruka na motor
Díky desetileté záruce (po registraci na electrolux.cz) na motor (kompresor) můžete být zcela bez obav. Záruka se vztahuje na škody způsobené běžným provozem.

Elektronické ovládání
Elektronické ovládání vám umožní nastavit vnitřní teplotu mrazničky a přesné informace se zobrazují na LCD displeji.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící mrazáky |
|---|---|
| Záruka: | + 10 let na invertorový motor po registraci |
| Hmotnost: | 68 kg |
| EAN: | 7332543736850 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
| ? Výška: | Nad 185 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 65 cm |
| Typ: | Šuplíkový |
| Produkt: | Šuplíkový mrazák |
| Značka: | Electrolux |
| Max. hlučnost: | 42 dB |
| Cenový rozptyl: | 15000-20000 Kč |
| Otevírání dveří: | aaa |
| Velikost: | Střední |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Celkový objem: | 250-300 l |
| Objem přesně: | 279 l |
| ? Roční spotřeba energie: | 311 kWh |
| Vzhled: | Moderní |
| ? Odhadované náklady chlazení za 1 rok: | 1866 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 5 let: | 9330 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 10 let: | 18660 Kč |
| Doporučené nastavení teploty pro optimalizované uchovávání potravin (°C): | -18 |
| Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání (h): | 15 |
| Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C): | 43 |
| Emisní třída hluku šířeného vzduchem: | D |
| Délka přívodního kabelu (m): | 2.5 |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Příkon (W): | 183 |
| Ovládání: | Elektronická kontrola |
| Odmrazování mrazničky: | Automatické |
| Chladivo: | R600a |
| Indikace vysoké teploty: | Není |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 1860x595x650 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/logo-electrolux.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Electrolux" list="**Lepší život den co den**\nElectrolux vyvíjí spotřebiče, které zlepšují každodenní život. Každý detail je navržen tak, aby vám šetřil čas, usnadnil práci a přinesl více komfortu do domácnosti.;**Profesionální výkon u vás doma**\nDíky zkušenostem z profesionálních kuchyní přináší Electrolux technologie, které vám umožní vařit s maximální přesností a dosahovat špičkových výsledků.;**Švédská kvalita a design**\nMinimalistický design, funkčnost a důraz na detail vychází ze švédských hodnot. Spotřebiče Electrolux jsou elegantní, intuitivní a navržené pro moderní domácnost.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nElectrolux klade důraz na ekologii – šetří energii, vodu i vaše náklady a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí.;**Péče o domácnost i oblečení**\nChytré technologie pomáhají udržet vaše oblečení déle jako nové a domácnost dokonale čistou, s maximální šetrností k materiálům." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Lepší život den co den" text="Electrolux má jasnou misi – zlepšovat každodenní život. Spojuje inovace, výkon a udržitelnost, aby pozitivně ovlivňoval nejen domácnosti, ale i životní prostředí a budoucnost naší planety." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Profesionální zkušenosti" text="Více než 100 let zkušeností z profesionálních kuchyní se promítá do domácích spotřebičů Electrolux. Díky tomu můžete vařit s přesností a jistotou jako profesionál – přímo u vás doma." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Švédské hodnoty" text="Od svého založení ve Švédsku v roce 1919 staví Electrolux na hodnotách jako je kvalita, funkčnost a ohleduplnost k přírodě. Každý produkt vzniká s důrazem na potřeby zákazníků i udržitelnost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie pro každodenní pohodlí" text="Electrolux vyvíjí spotřebiče, které zjednodušují každodenní činnosti – od vaření přes praní až po úklid. Výsledkem je více času pro vás a méně starostí s domácností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Electrolux vyvíjí své spotřebiče ve spolupráci s profesionálními šéfkuchaři? Díky tomu přináší technologie, které posouvají vaření na vyšší úroveň i v domácích podmínkách.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada varných desek SensePro" src="https://www.youtube.com/watch?v=P0VgmZK6ipY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |