Electrolux EMZ421MMK mikrovlnná trouba
Kód: EMZ421MMKCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Grilovat v mikrovlnné troubě? Bez problému
Mikrovlnná trouba 300 s funkcí Gril spojuje pomalé pečení v troubě s rychlostí a výkonem mikrovlnné trouby. Dosáhněte křupavé kůrky na lasagních nebo křehké krusty u crème brûlée.
Pochutnejte si znovu na přebytcích jídla díky funkci opakovaného ohřevu (Reheating).
Věnovali jste čas přípravě chutného jídla, tak si ho jednoduše vychutnejte znovu díky funkci opakovaného ohřevu, kterou tato mikrovlnná trouba nabízí.

Sladěný design pro krásnou kuchyň
Užijte si sladěný design kuchyně díky čistému vzhledu této mikrovlnné trouby.

CombiCooking pro všestranné využití více funkcí
Funkce CombiCooking vám umožňuje vybrat si funkce mikrovln pro rozmrazování, přípravu v páře nebo grilování v libovolné kombinaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 7332543820368 |
| Barva: | Černá |
| ? Výška: | 25-30 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Hloubka: | 34 cm |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Systém tepelné úpravy: | Gril, Mikrovlny |
| Produkt: | Mikrovlnná trouba |
| Značka: | Electrolux |
| Max. příkon: | 1270 W |
| Mikrovlnný výkon: | 800 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní objem: | 20 l |
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Cenový rozptyl: | Levné, 2000-4000 Kč |
| Časový displej: | Ne |
| Otevírání dveří: | Levé |
| Otočný talíř: | Ano |
| Typ akce: | Novinka |
| Typ instalace: | Na skříňku |
| Velikost: | Malá |
| Vzhled: | Moderní |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1 |
| Materiál vnitřku trouby: | Lakovaná ocel |
| Barva vnitřku trouby: | Šedá |
| Osvětlení vnitřku trouby (W): | 20 |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Distribuce: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/logo-electrolux.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Electrolux" list="**Lepší život den co den**\nElectrolux vyvíjí spotřebiče, které zlepšují každodenní život. Každý detail je navržen tak, aby vám šetřil čas, usnadnil práci a přinesl více komfortu do domácnosti.;**Profesionální výkon u vás doma**\nDíky zkušenostem z profesionálních kuchyní přináší Electrolux technologie, které vám umožní vařit s maximální přesností a dosahovat špičkových výsledků.;**Švédská kvalita a design**\nMinimalistický design, funkčnost a důraz na detail vychází ze švédských hodnot. Spotřebiče Electrolux jsou elegantní, intuitivní a navržené pro moderní domácnost.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nElectrolux klade důraz na ekologii – šetří energii, vodu i vaše náklady a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí.;**Péče o domácnost i oblečení**\nChytré technologie pomáhají udržet vaše oblečení déle jako nové a domácnost dokonale čistou, s maximální šetrností k materiálům." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Lepší život den co den" text="Electrolux má jasnou misi – zlepšovat každodenní život. Spojuje inovace, výkon a udržitelnost, aby pozitivně ovlivňoval nejen domácnosti, ale i životní prostředí a budoucnost naší planety." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Profesionální zkušenosti" text="Více než 100 let zkušeností z profesionálních kuchyní se promítá do domácích spotřebičů Electrolux. Díky tomu můžete vařit s přesností a jistotou jako profesionál – přímo u vás doma." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Švédské hodnoty" text="Od svého založení ve Švédsku v roce 1919 staví Electrolux na hodnotách jako je kvalita, funkčnost a ohleduplnost k přírodě. Každý produkt vzniká s důrazem na potřeby zákazníků i udržitelnost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie pro každodenní pohodlí" text="Electrolux vyvíjí spotřebiče, které zjednodušují každodenní činnosti – od vaření přes praní až po úklid. Výsledkem je více času pro vás a méně starostí s domácností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Electrolux vyvíjí své spotřebiče ve spolupráci s profesionálními šéfkuchaři? Díky tomu přináší technologie, které posouvají vaření na vyšší úroveň i v domácích podmínkách.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada varných desek SensePro" src="https://www.youtube.com/watch?v=P0VgmZK6ipY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |
