Electrolux LIT30230C indukční varná deska Domino Booster
Kód: LIT30230CCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Snadno, rychle a bezpečně
Indukční technologie rozvádí teplo rychle a přesně na správné místo, zatímco ostatní plochy zůstávají chladné a bezpečné. Regulace teploty se projeví okamžitě a díky hladkému povrchu se deska snadno čistí.

Ovládání na dotek
S indukčním dotykovým ovládáním není zapotřebí žádné odhadování. Díky přístupu k nastavení přes skleněný povrch citlivý na dotek můžete snadno zvýšit nebo snížit teplotu. A bez vystupujících tlačítek nebo knoflíků se navíc snadno čistí.

Intenzivní teplo během okamžiku s funkcí PowerBoost
Pomocí funkce PowerBoost si při vaření zajistíte rychlou a intenzivní dávku tepla. Ideální, když potřebujete přivést vodu k varu nebo rozpálit pánev. Vařte rychleji než kdy předtím.

Načasujte si každý krok vašeho receptu
Díky nastavitelnému časovači můžete lépe a pohodlně sledovat průběh přípravy jídla. Signalizuje přesnou dobu vaření a lze ho nastavit až na jednu hodinu. Po uplynutí stanového limitu se příslušná zóna automaticky vypne. Funguje také jako minutka, když varnou desku nepoužíváte.

Zachovejte vaše nastavení pro přípravu jídla
Díky funkci zablokování tlačítek na naší varné desce zůstane vaše nastavení přípravy vždy uchováno i tehdy, když na panel sáhne někdo jiný, dokonce i děti. Zároveň také můžete setřít jakékoliv rozlité jídlo, aniž byste tím ovlivnili přípravu jídla.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Indukční varné desky |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 7332543848287 |
| Barva: | Černá |
| Provedení: | Bez rámečku |
| ? Šířka: | 30 cm |
| Produkt: | Indukční varná deska |
| Značka: | Electrolux |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | Levné, 5000-8000 Kč |
| Dětský zámek: | Ano |
| Minutka: | Ano |
| PowerBoost: | Ano |
| Materiál desky: | Sklo |
| Ovládání: | Dotykové |
| Počet varných zón: | 2 |
| Funkce varné desky: | Dětský zámek, Minutka, PowerBoost |
| Montážní otvor: | 27x49 cm |
| Vzhled: | Moderní |
| Střední zóna vpředu - výkon/průměr: | 2300/3600W/210mm |
| Střední zóna vzadu - výkon/průměr: | 1400/2500W/145mm |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.1 |
| Radius výřezu (mm): | 5 |
| Popis ovládání: | Elektronické, Na skle |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 51x290x520 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 270x490 mm |
Čištění varné desky
Instalace varné desky
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/logo-electrolux.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Electrolux" list="**Lepší život den co den**\nElectrolux vyvíjí spotřebiče, které zlepšují každodenní život. Každý detail je navržen tak, aby vám šetřil čas, usnadnil práci a přinesl více komfortu do domácnosti.;**Profesionální výkon u vás doma**\nDíky zkušenostem z profesionálních kuchyní přináší Electrolux technologie, které vám umožní vařit s maximální přesností a dosahovat špičkových výsledků.;**Švédská kvalita a design**\nMinimalistický design, funkčnost a důraz na detail vychází ze švédských hodnot. Spotřebiče Electrolux jsou elegantní, intuitivní a navržené pro moderní domácnost.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nElectrolux klade důraz na ekologii – šetří energii, vodu i vaše náklady a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí.;**Péče o domácnost i oblečení**\nChytré technologie pomáhají udržet vaše oblečení déle jako nové a domácnost dokonale čistou, s maximální šetrností k materiálům." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Lepší život den co den" text="Electrolux má jasnou misi – zlepšovat každodenní život. Spojuje inovace, výkon a udržitelnost, aby pozitivně ovlivňoval nejen domácnosti, ale i životní prostředí a budoucnost naší planety." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Profesionální zkušenosti" text="Více než 100 let zkušeností z profesionálních kuchyní se promítá do domácích spotřebičů Electrolux. Díky tomu můžete vařit s přesností a jistotou jako profesionál – přímo u vás doma." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Švédské hodnoty" text="Od svého založení ve Švédsku v roce 1919 staví Electrolux na hodnotách jako je kvalita, funkčnost a ohleduplnost k přírodě. Každý produkt vzniká s důrazem na potřeby zákazníků i udržitelnost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie pro každodenní pohodlí" text="Electrolux vyvíjí spotřebiče, které zjednodušují každodenní činnosti – od vaření přes praní až po úklid. Výsledkem je více času pro vás a méně starostí s domácností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Electrolux vyvíjí své spotřebiče ve spolupráci s profesionálními šéfkuchaři? Díky tomu přináší technologie, které posouvají vaření na vyšší úroveň i v domácích podmínkách.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada varných desek SensePro" src="https://www.youtube.com/watch?v=P0VgmZK6ipY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |