Whirlpool MWP 3391 SX Volně stojící mikrovlnná trouba
Kód: MWP 3391 SXCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Whirlpool MWP 3391 SX Volně stojící mikrovlnná trouba
Volně stojící multifunkční trouba MWP 3391 SX s objemem 33 litrů s otevíráním dolů.
Proč si vybrat Whirlpool MWP 3391 SX Volně stojící mikrovlnná trouba
- ✓Volně stojící multifunkční trouba MWP 3391… Volně stojící multifunkční trouba MWP 3391 SX s objemem 33 litrů s….
- ✓Mikrovlnná trouba má také spoustu užitečných… Mikrovlnná trouba má také spoustu užitečných funkcí.
- ✓Elektronické dotykové ovládaní + otočný knoflík… Elektronické dotykové ovládaní + otočný knoflík, funkce JetStart , Defrost, AUTO Cook….
- ✓Omlouváme se za chybějící či neúplný… Omlouváme se za chybějící či neúplný popis k produktům značky Whirlpool….
- ✓Máte nějaký dotaz k produktu? Máte nějaký dotaz k produktu?
- ✓Ozvěte se nám do chatu! Ozvěte se nám do chatu!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 30.55 kg |
| EAN: | 8003437861314 |
| Barva: | Nerezová |
| ? Výška: | 35-40 cm |
| Systém tepelné úpravy: | Gril, Horkovzduch, Mikrovlny, multifunkční |
| Produkt: | Mikrovlnná trouba |
| Značka: | Whirlpool |
| Gril: | Ano |
| Mikrovlnný výkon: | 1000 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní objem: | 33 l |
| Cenový rozptyl: | Nad 10000 Kč |
| ? Crisp: | Ano |
| Časový displej: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Otevírání dveří: | Dolů |
| Otočný talíř: | Ano |
| Typ instalace: | Na skříňku |
| Ovládání: | knoflík + dotykové |
| Senzorová technologie mikrovlnných troub: | 6. SMYSL |
| Design: | SupremeChef |
| Displej trouby / kávovaru: | černobílý textový |
| Zobrazení průběhu programu: | ano |
| Distribuce mikrovln: | 3D |
| Kontrola teploty: | elektronická |
| Nastavení jazyka: | ano |
| 6. SMYSL vaření v páře: | ano |
| 6. SMYSL ohřev: | ano |
| Automatické programy: | ano |
| Mikrovlnný ohřev: | ano |
| Vaření v páře: | DualSteam v parní nádobě |
| Jet Defrost: | ano |
| Jet Start: | ano |
| Speciální funkce mikrovlnných troub: | ano |
| Autoclean micro: | ano |
| Stop rotace talíře: | ano |
| Typ knoflíků: | centrální |
| Materiál panelu: | sklo |
| Počet a typ skel ve dveřích trouby: | 2 / s bezpečnostní mřížkou / venkovní čiré |
| Madlo: | integrované |
| Talíř Crisp: | ano |
| Držák Crisp talíře: | ano |
| Grilovací mřížka: | ano |
| Nádoba na vaření v páře: | ano |
| Vnitřní rozměry trouby (VxŠxH): | 225x395x370 mm |
| Průměr otočného talíře: | 36 cm |
| Material / barva interiéru: | nerez |
| Počet úrovní výkonu: | 7 |
| Výkon grilu: | 1200 W |
| Výkon horkého vzduchu: | 1700 W |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Proudová pojistka: | 10 A |
| Rozměry (VxŠxH): | 373x490x540 mm |
| Hmotnost: | 27,45 kg |
| Distribuce: | CZ |
| Vzhled: | Moderní |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



