Electrolux EMS30400OX Volně stojící mikrovlnná trouba
Kód: EMS30400OXCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Intuitivní mikrovlnná trouba pro rychlé a snadné vaření Ať už chcete uvařit něco rychle a jednoduše, nebo si jen chcete ohřát něco z chladničky, můžete se spolehnout na tuto intuitivní a snadno použitelnou mikrovlnnou troubu.Možnost přípravy jídla téměř jakýmkoli způsobem Díky komplexnímu řešení této mikrovlnné trouby s funkcí rozmrazování, ohřívání, grilování a vaření se můžete vrhnout na jakoukoliv kuchařskou výzvu.Digitální displej pro jasnou a okamžitou zpětnou vazbu Jen jeden rychlý pohled na panel s digitálním displejem a získáte okamžitou zpětnou vazbu o tom, v jaké fázi přípravy se jídlo nachází.Velký vnitřek nabízí možnost přípravy větších pokrmů Díky extra velkému vnitřku vám tato mikrovlnná trouba nabízí možnost vložení všech vašich kulinářských výtvorů – i těch rozměrných.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.3 kg |
| EAN: | 7332543230051 |
| Barva: | Nerezová |
| ? Výška: | 30-35 cm |
| ? Šířka: | 52 cm |
| ? Hloubka: | 48 cm |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Systém tepelné úpravy: | Gril, Konvenční, Mikrovlny |
| Produkt: | Mikrovlnná trouba |
| Značka: | Electrolux |
| Max. příkon: | 2350 W |
| Mikrovlnný výkon: | 900 W |
| Rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní objem: | 25 l |
| Výkon grilu: | 1100 W |
| Cenový rozptyl: | 4000-6000 Kč |
| Časový displej: | Ano |
| Otevírání dveří: | Levé |
| Otočný talíř: | Ano |
| Typ akce: | Akce, Výprodej |
| Velikost: | Velká |
| Vzhled: | Moderní |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1 |
| Materiál vnitřku trouby: | Nerezová ocel |
| Barva vnitřku trouby: | Tmavě modrá |
| Osvětlení vnitřku trouby (W): | 20 |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| Požad. jištění (A): | 15 |
| Rozměry (VxŠxH): | 325x520x487 mm |
| Distribuce: | CZ |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Vestavné mrazáky -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné vinotéky -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Mrazáky -
Myčky -
Sporáky -
Mikrovlnné trouby
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |


