Electrolux EMZ725MMK mikrovlnná trouba
Kód: EMZ725MMKCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Kontrolovaný, rovnoměrný ohřev
Mikrovlnná trouba 600 s invertorovou technologií zajišťuje rychlejší vaření, ohřívání i rozmrazování díky řízené distribuci úrovní výkonu. Tato funkce omezuje nerovnoměrné ohřátí s horkými místy a umožňuje vám šetřit energii.
SteamPot pro rychlé a zdravé vaření
Připravte jednoduše přílohy v nádobě SteamPot, která se dodává s touto mikrovlnnou troubou. Využijte alternativní způsob přípravy pokrmů pomocí páry a dosáhněte skvělé chuti vašeho jídla.

Vychutnejte si lahodnou chuť s funkcí Gril
Funkce grilu vám umožňuje připravit vaše oblíbená grilovaná jídla s rychlostí a jednoduchostí přípravy v mikrovlnné troubě.

Sladěný design pro krásnou kuchyň
Užijte si sladěný design kuchyně díky čistému vzhledu této mikrovlnné trouby.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 7332543820566 |
| Barva: | Černá |
| ? Výška: | 25-30 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Hloubka: | 36 cm |
| Počet úrovní výkonu: | 7 |
| Systém tepelné úpravy: | Gril, Mikrovlny |
| Produkt: | Mikrovlnná trouba |
| Značka: | Electrolux |
| Max. příkon: | 1350 W |
| Mikrovlnný výkon: | 900 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní objem: | 25 l |
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Cenový rozptyl: | 4000-6000 Kč |
| Časový displej: | Ano |
| Otevírání dveří: | Levé |
| Otočný talíř: | Ano |
| Typ akce: | Akce, Novinka |
| Typ instalace: | Na skříňku |
| Velikost: | Velká |
| Vzhled: | Moderní |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1 |
| Materiál vnitřku trouby: | Lakovaná ocel |
| Barva vnitřku trouby: | Šedá |
| Osvětlení vnitřku trouby (W): | 20 |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Distribuce: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/logo-electrolux.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Electrolux" list="**Lepší život den co den**\nElectrolux vyvíjí spotřebiče, které zlepšují každodenní život. Každý detail je navržen tak, aby vám šetřil čas, usnadnil práci a přinesl více komfortu do domácnosti.;**Profesionální výkon u vás doma**\nDíky zkušenostem z profesionálních kuchyní přináší Electrolux technologie, které vám umožní vařit s maximální přesností a dosahovat špičkových výsledků.;**Švédská kvalita a design**\nMinimalistický design, funkčnost a důraz na detail vychází ze švédských hodnot. Spotřebiče Electrolux jsou elegantní, intuitivní a navržené pro moderní domácnost.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nElectrolux klade důraz na ekologii – šetří energii, vodu i vaše náklady a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí.;**Péče o domácnost i oblečení**\nChytré technologie pomáhají udržet vaše oblečení déle jako nové a domácnost dokonale čistou, s maximální šetrností k materiálům." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Lepší život den co den" text="Electrolux má jasnou misi – zlepšovat každodenní život. Spojuje inovace, výkon a udržitelnost, aby pozitivně ovlivňoval nejen domácnosti, ale i životní prostředí a budoucnost naší planety." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Profesionální zkušenosti" text="Více než 100 let zkušeností z profesionálních kuchyní se promítá do domácích spotřebičů Electrolux. Díky tomu můžete vařit s přesností a jistotou jako profesionál – přímo u vás doma." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Švédské hodnoty" text="Od svého založení ve Švédsku v roce 1919 staví Electrolux na hodnotách jako je kvalita, funkčnost a ohleduplnost k přírodě. Každý produkt vzniká s důrazem na potřeby zákazníků i udržitelnost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie pro každodenní pohodlí" text="Electrolux vyvíjí spotřebiče, které zjednodušují každodenní činnosti – od vaření přes praní až po úklid. Výsledkem je více času pro vás a méně starostí s domácností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/electrolux/electrolux5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Electrolux vyvíjí své spotřebiče ve spolupráci s profesionálními šéfkuchaři? Díky tomu přináší technologie, které posouvají vaření na vyšší úroveň i v domácích podmínkách.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada varných desek SensePro" src="https://www.youtube.com/watch?v=P0VgmZK6ipY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.electrolux.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |
